ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички!

  • 14 050
  • 320
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 577
Лили - само и писмо трябва да се подготви за кмета да е официално/ ние си го имаме готово от миналия път/ - разчитаме на теб за мястото newsm10. Сега се обади Ковачева от БЧК приюта- нямат рожденици, но ни поканиха официално на тяхното тържество. Споделих и идеята за работилница за коледни чудеса и тя много хареса идеята.
Та тя каза, че са правили също такива базари във фоайето на Общината и са имали успех. Подсказа ми, че може пак да има желание от "Иван Вазов"/помощното училище/ за такъв, така че трябва да действаме бързо, за да си запазим дата и мястото във фоайето на общината.
Говорих и с Чернаева от бебешкия - всичко е уточнено за там за партито.
Те ще приготвят украсата, прибори, масички, столчета. Предложих и   да поканим и дечицата от приюта на БЧК - те са общо 7, за да хапнат и  те тортичка.
А пък те предложиха да изпратят от техните мъници няколко да помагат в приюта, когато отидем за Коледната украса.
Масите за базара+сушилника ги имате от мен  Heart Eyes

Къде се намира офиса на Ейвън?

# 316
  • Мнения: 413
Офиса на Avon е като тръгнеш от пощата, покрай социалното, по улицата на долу към бул.Стамболийски.Улицата излиза на Пътното управление, малко преди да стигнеш булеварда в ляво.
Не знам дали разбра. newsm78

# 317
  • Мнения: 2 577
Офиса на Avon е като тръгнеш от пощата, покрай социалното, по улицата на долу към бул.Стамболийски.Улицата излиза на Пътното управление, малко преди да стигнеш булеварда в ляво.
Не знам дали разбра. newsm78
newsm10

# 318
  • Мнения: 941
Занесох в кафето на Борянка разпечтаните варианти на късметчетата. Вижте ги и преценете от кои още по колко и ще разпечата? Занесох и 2 пликчета малки ластичета( мисля че са по 50бр в пликче),за да се направят като тези тук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=182693&photo=3

За картичките и плакатите - трябва ми поне ориентировъчна бройка (според бройката е и цената) Примерно - 10плаката и 100 картички или....?

п.с. следващите късметчета мога да ги направя и на цветна хартия, не се сетих по рано  Close

Незнам следващия ми въпрос към кой трябва да е отправен, НО....:
файла с плаката който получих, всички слоеве/обекти са обединени и резолюцията е безкрайно ниска. Направен е с размер ню-ню - 21см на 15.5 см и ако се коригира на размер А3 - качеството ще е уникално лошо. Ако искате да го коригирам ми изпратете оригиналния файл, без да са обединени обектите и картинката за фон в оригиналния и формат, за да мога да и "вдигна" качеството. По този начин направен файла както е сега не става за плакат...Надявам се че ме разбрахте  Confused

мнението което изказах е професионално - вервайте ми  Wink

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 17:12 от mother-of-pearl

# 319
  • Мнения: 2 577
mother-of-pearl,около 10 плаката са достатъчни / това при условие, че са по-скъпи/ Нас ни интересува цена за хаартиен плакат - цветен/не гланциран/
Дала съм на Теди лого на Неттел като приключи окончателно варианта на плаката и го обсъдите да прикачи и партньорите.
За картичките - има два варианта - 50бр от тази, която Теди  работи в момента и 50бр от една чисто Коледна. Ако ни устройва цена по 100 и от двете. Ще ви кажа защо мисля ако имаме възможност да напрвим и Коледна/ фотошопките са ни дали готови/. Много хора няма да възприемат идеята за картичка с дете за Коледа/ знаете какви са хората - практични/ зА ТОВА ДА ИМА И ВАРИАНТ С КОЛЕДНА КАРТИЧКА, която също да се продава в кабинките. Те са 7 кабинки по 10 бр. от всяка като оставим, който не ще с бебе, да си вземе Коледна. Та дори да не знае , че е благотворителна да си я купи просто заради празника.
Та Цени на картички - за 100бр
Цени за картички - за 50бр.


Една майка от фотошопките ни беше дала инфо, че може да се разпечатат на цветен принтер картички в Офис уан суперстор на картон да излизат по 4 бр. картички - и така картичката излизала по около 45 ст.
Благодарности за бързата реакция и за ластичетата и късметчетата.  bouquet
Разпитай нявсякъде, където можеш за цени, за да сме наясно.
Благодарности на Теди, че близо две седмици ме трае за картичките и плакатите, че все недоволствах, но все пак ги направи и продължава да се бори с картичката  bouquet Hug Hug Hug Hug














# 320

Общи условия

Активация на акаунт