моля, препоръчайте ми дърводелец за ремонт и изработка в София:)

  • 7 960
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
благодаря предварително за отговорите:)  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 416
И аз се присъединявам към молбата на зайка. Искам да ми изработят една стойка по поръчка...

# 2
  • Мнения: 3 153
0889524866-Коце, имат цех във Военна рампа, но ходи на място и прави всичко както го искаш, дава и добри идеи. Всичко почти у нас ми направи той по мой проект, много съм доволна!

# 3
  • Мнения: 1 416
0889524866-Коце, имат цех във Военна рампа, но ходи на място и прави всичко както го искаш, дава и добри идеи. Всичко почти у нас ми направи той по мой проект, много съм доволна!
Ех, Petинка, винаги ме спасяваш!   bouquet А къде е Военна рампа?
На мен всъщност ми трябва дърводелец за адски прозаична мебел. В това тясно общежитие е някакъв ад.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 153
Ами около Илиенци, но не знам точно къде там. Ако искаш му звънни и направо го питай дали би ти направил каквото ти трябва и въобще да те ориентира за цена. Би могъл да ти каже и по телефона според мен. Peace

# 5
  • Мнения: 1 416
Ами около Илиенци, но не знам точно къде там. Ако искаш му звънни и направо го питай дали би ти направил каквото ти трябва и въобще да те ориентира за цена. Би могъл да ти каже и по телефона според мен. Peace
Мерси, ще му звънна утре.  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Кръговото на кв Надежда води към Военна рампа.Има и табелки,ако си с кола.Иначе се ходи с автобус 79 и 100.

# 7
Дали може да покажете със снимки какво е направил майстор Коце, тъй като ми е наблизо и ми се иска да използвам услугите му.

# 8
  • Мнения: 3 153
Последните 3 снимки тук са на някои от нещата, които ми е правил по мое проектче и размери:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175916&photo=22

# 9
  • Мнения: 619
Petinka,
а колко ти излезе стенния шкаф?
Аз искам нещо подобно, но ще е трапезен шкаф, харесах си един на Канор, но е 500 и кусур лева.

# 10
  • Мнения: 3 153
Само стенния не помня, но цялата конфигурация със стенния, ниския и страничните етажерки около 600 лв.-цените са горе-долу като в магазин, може би една идея по-ниски.
Хубавото е, че можеш сам да си направиш размерите и да кажеш къде искаш преградки, стъкло, дръжки и т.н. Направи ми това в хола, спалня, гардероб с плъзгащи се врати и един шкаф за 10 дни, защото знаеше, че бързам, което не може да се случи в никой от магазините!

Общи условия

Активация на акаунт