Соковарка?

  • 10 717
  • 10
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Някой да е виждал някъде да се продава соковарка?
За София става дума.
Ще съм много благодарна за информация!

# 1
  • Мнения: 359
Това пък какво е? newsm78 newsm78.Значи не сокоизтисквачка,ами соковарка Rolling EyesЗа пръв път чувам това словосъчетание

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Да не си сгрешила,пр. млековарка

# 3
  • Мнения: 399
Ох, и аз се интересувам, че моята нещо взе да "сдава багажа".
Но май няма да намерим, мисля, че не ги продават вече. Едно време ги внасяха от бившия СССР. Вече няма Съюз, няма е соковарки.
В Русията сигурно ги има, ама да се ходи до там само за една соковарка ... newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Това пък какво е? newsm78 newsm78.Значи не сокоизтисквачка,ами соковарка Rolling EyesЗа пръв път чувам това словосъчетание


Ооооо, едно време имахме такова чудо. Вариш сокчето и после от една тръбичка изтича и си го пълниш в бутилки. Все едно компот, ама без плодовете.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 539
Хм, майка ми има такова чудо. Ако много искаш ще опитам да го изровя и да ти го дам.

# 6
  • Мнения: 399
Месечинка виторога, не е като компота, много по-хубаво е. Защото плодовете се варят на пара и се изцежда само сока от тях. Няма никаква вода. Сокът е прекрасен, особено за малки дечица.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Месечинка виторога, не е като компота, много по-хубаво е. Защото плодовете се варят на пара и се изцежда само сока от тях. Няма никаква вода. Сокът е прекрасен, особено за малки дечица.


Е, да, права си Peace

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Наистина сокчето е по-различно. Много вкусно става.
Жалко, че вече не се продава.
А не мога да намеря и рецепти за сок от грозде.
Пуснах тема в Готварския и само една рецепта ми предложи Пеп4о, мисля.
Сигурно нея ще я правя.

# 9
  • Мнения: 399
Грушенка, точно сок от грозде правих тази година със соковарката. Става вълшебен.
Помоли Янтра да ти продаде соковарката на майка си, щом сама предлага.
Знаеш ли колко много хора имат, но не ги ползват, само трупат прах.
Пусни обява в продавалника, че търсиш, може някой да се отзове.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 539
Видях я къде е. От амнайсе години, някъде мой набор ще да е. Не знам дали са и всичките чаркове там, но пък е подарявам. Как да я опиша.... май е алуминева, много старомодна.....

Общи условия

Активация на акаунт