нани или тед

  • 12 854
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
нова спалня, нови матраци
прочетох темите за матраците, но съм раздвоена
между тед антистрес и някой от моделите на нани
спалнята е 160/200 и мисля да са два, особено като се замисля, че ако се наложи да обръщам голям матрак ще стане борба свободен стил
кой ще препоръчате

# 1
  • Мнения: 109
Ако само обръщането на матрака те притеснява според мен цял е по - добре , все пак е два пъти в годината пролет и есен и не е чак толкова трудно колкото изглежда . За марка не искам да се ангажирам с мнение, но мага да те посъветвам  на каквото и да се спреш ако е възможно да го пробвате преди да го купите. В последната година по хотелите където сме отсядали два пъти ми се случи леглото да е с матрак, който когато съпруга ми се завърти или размърда на мен главата ми 10 мин. се тресе след това , имах чувството че ще получа морска болест.

# 2
  • Мнения: 5 178
Екон Simple Smile много са удобни и в сравнение с италианските пенолатекси са по-евтини

# 3
  • Мнения: 386
ох, забравих да кажа, че неискам да е пенолатекс. пробвах ги, много са удобни, но нещо ме притеснява материята - не мога да го дефинирам. иначе пробвах най-скъпият на магнифлекс и може би бих дала пари за него (много може би  newsm78), но латекса не ме кефи, въпреки хвалбите. предпочитам да е пружинен- а и имам матраци на 20 години български, които не са мръднали.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ние сме на Тед.

# 5
# 6
  • Мнения: 852
Ще следя темичката,че и аз ще сменям матрака.Ако може някой да даде повече инфо за магазини и цени.Благодаря Ви!  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 473
И аз ще следя темата. Трябва да избера детски матрак. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 204
НЕ Нани, за Тед нямам наблюдения. Препоръчвам Екон, горещо Hug

# 9
  • Мнения: 3 715
Ако ще е с пружина, то задължително да са два, защото ако някой от вас се върти като моя мъж, просто не завиждам на другия.
Иначе ние сме с Тед и в спалнята и в детската. Не се оплаквам. Само дето мъжът ми много се върти и целия матрак на спалнята се тресе и мисля да го сменям с два нови.

# 10
  • Мнения: 218
аз в къщи съм с трислойни дунапренени - средния слой като кора за яйца е.... как им беше името..... правят ги в едно русенско село - Батишница...

нямам оплаквания... последния го купувах преди година и половина 115/190 - 206 лв. беше....

# 11
  • Мнения: 1 655
Ние мислим да купуваме за детската матрак с пружинен пакет от индивидуално пакетирани пружини тип „pocketed spring unit”. До колкото проучих въпроса, това е една от най-новите технологии. Ето такъв матрак на ТЕД.

# 12
  • Мнения: 3 360
За всички  вкъщи избрахме Магнифлекс-незнам защо не са ти харесали?!

# 13
  • Мнения: 218
един съвет от мен - не купувайте матраци от метро, макар да са на по-ниски цени. това е така защото икономисват материали и ги произвеждат специално за метро. поне за Тед е така...

# 14
  • Мнения: 386
За всички  вкъщи избрахме Магнифлекс-незнам защо не са ти харесали?!
на матрака им от латекс не му харесах само цената  Wink и това, че е от латекс де (не, гроздето не е кисело). пък не видях да имат пружинни.

Общи условия

Активация на акаунт