Кухни в Русе

  • 11 909
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Русе
  • Мнения: 659
Предстои ни обзавеждане на апартамент, знам как точно искам да изглежда кухнята ми, но не мога да се ориентирам за фирма, която да работи качествено

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Стефани стил , ако говорим за русенска фирма.

# 2
  • Мнения: 1 207
Фирми в Русе бол.Аз лично за Стефани съм с предубеденост,защото мъжа ми работи в тази сфера и ми е казвал.Не прави компромиси с цената ако искаш да имаш нещо качествено и хубаво.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 659
За русенска фирма става въпрос, но не бих си поръччала кухня от Стефани стил, няма много добри отзиви за тях. Склонни сме да дадем повечеко пари и да сме сигурни, че е направено, както трябва.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ако я искаш готова- разгледайте по магазините.
А ако искаш да я направят по твой модел- попитай в мебелните магазини, които са по Николаевска.
Аз в един от тях (не се сещам точно кой), занесох скица на секция и те ми я направиха

# 5
  • Русе
  • Мнения: 659
Ами аз си мсиля, че трябва на място да дойдат да вземат размерите, ние ще им кажем какво искаме.
Наистина много фирми има, да се чуди човек къде да отиде по-напред.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Първо си измерваш помещението и отиваш с рамерите в няколко фирми да ти направят проект и да ти дадат цена. Когато се спреш на някоя конкретно, тогава ще дойдат да си вземат точните размери. Няколко момичета, в по-старите теми хавлеха "Бит мебели"
http://www.bit-bg.com/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=27&catid=1

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм една от тези, дето ги хвалят (БИТ мебели). Много съм доволна, като имаш предвид, че се видяхме само веднъж с тях, мъжът ми даде размерите, после всичко уточнявахме по телефон и по е-мейл. Доставиха и ни монтираха кухнята и тя е точно такава, каквато исках. Много съм доволна! Да не говорим, че ми излезе с 1000 лв. по евтино от най-евтиното предложение за същите материали и качество, което ни направиха във Варна.

# 8
  • Мнения: 3 640
Аз също съм от тези, дето хвалеха Бит Мебели. Изключително доволна съм и от качеството, и от отношението. При монтажа всичко си пасна идеално, кухнята изглеждаше абсолютно така, както я бяхме поръчали, всички механизми се отварят и затварят перфектно. Нямам никакви забележки.
Предстои ни да обзавеждаме и другите стаи на апартамента и мисля някои от нещата отново да поръчаме при тях.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Sun, те правят ли и други неща, освен кухни? Трябва ми портманто в момента, ама им гледах в сайта - само кухни има показани... Confused

# 10
  • Русе
  • Мнения: 659
А може ли координати на Бит мебели. В Сайта им не видях нито телефон, нито адрес.  Praynig

# 11
  • Русе
  • Мнения: 659
Намерих телефон, ще им звънна в работните дни

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ще чакам отзиви после  Wink
На мен през пролетта ми предстои преобзавеждане на кухнята

# 13
  • Русе
  • Мнения: 659
Ще отидем на място да видим какво предлагат тези Бит мебели, но аз доколкото разбрах май само с ПДЧ работят, а на мен ми се щеше вратичките на шкафчетата да са от МДФ, което ще оскъпи малко нещата, но ще изглежда по-добре. Като с е видя с тях те ще кажат какво предлагат и ще преценя устройва ли ме.
А днес бяхме в Стефани стил - там май ще си правим антрето и 1 гардероб newsm78

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 21:45 от violet

# 14
  • Мнения: 1 207
Някой фирми сами идват да вземат размерите,защото ако стане гаф кой ще е виновен за направената грешка?По-добре процедираи така,че да не се чудиш после какво да правиш. Peace Hug

Тъкмо видях,че се подвърля една визитна картичка на''Бит мебел'' има и тел.082830397

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 09:00 от tasi

# 15
  • Мнения: 3 640
Sun, те правят ли и други неща, освен кухни? Трябва ми портманто в момента, ама им гледах в сайта - само кухни има показани... Confused
Правят всичко без мека мебел. Ние докато обсъждахме кухнята в офиса им, идва една жена точно за портманто.

Ще отидем на място да видим какво предлагат тези Бит мебели, но аз доколкото разбрах май само с ПДЧ работят, а на мен ми се щеше вратичките на шкафчетата да са от МДФ, което ще оскъпи малко нещата, но ще изглежда по-добре. Като с е видя с тях те ще кажат какво предлагат и ще преценя устройва ли ме.
.......................
Работят и с МДФ, но доста по-малко и изборът на плоскости от МДФ при тях е ограничен.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 659
По принцип смятам, че е най-добре на място да дойдат и да взема размеирте. Не всички фирми процедира така обаче

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой фирми сами идват да вземат размерите,защото ако стане гаф кой ще е виновен за направената грешка?По-добре процедираи така,че да не се чудиш после какво да правиш. Peace Hug

Тъкмо видях,че се подвърля една визитна картичка на''Бит мебел'' има и тел.082830397

Просто при нас нямаше как да дойдат до варна да вземат размерите. Слава Богу, гафове нямаше!

Sun, мерси за инфото, ще ги посетим отново в началото на октомври. Peace

# 18
  • Русе
  • Мнения: 659
А някой ползвал ли е услугите на Мартинели - разбрах, че правели безплатен проект, ще се замисля дали да не отида и там newsm78

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честно казано, не съм чувала добри отзиви за тях (аз лично, не съм ползвала услугите им).
Провери и в Артистика (на гарата) и Евронова  (от задния вход на Ялта). Там също има интересни неща.

# 20
  • Мнения: 1 065
Мога да ти препоръчам горещо фирма Мебел. Намира се по Николаевска в горната част към гарата. Изпълниха всичко в срок и точно каквото го мислихме и чертахме. Дойдоха да вземат размерите, макар че живеем на 60 км. Две седмици чакахме от друга фирма да ни дадат оферта и накрая буквално се блъснахме в Мебел. Два дни по- късно ни се обадиха и казаха 3 цени (както ги бяхме помолили)- с ПДЧ вратички, с МДФ профил и с МДФ фолиирани врати. След монтажа се обадиха да ни питат имаме ли забележки.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 659
Днес ходихме във фирма Мебел, останах доволна от отношението на персонала, даваха идеи, обсъдихме надълго и нашироко това, което искаме, направихме един план, сега очаквам да се обадят за цена. Набелязала съм още няколко фирми, които през седмицата ще се опитам да посетя.
Между другото да кажа, че ходих в Борели до Съда, там ми направиха един проект за нашата миниатютрна кухня, който възлизаше на 3100 лева от МДФ, не от истинско дърво.

Общи условия

Активация на акаунт