ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 25 230
  • 328
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 927
Момичета, знаете ли дали спират майчинството като се пусне детето на ясла, а майката не работи? Мои приятелки са чули, че го прекратяват и сме в шок от тази поредна нелепост! Аз моя на пролет ще го пусна, слава Богу намерих му детегледачка.
Мирката, разгледах снимките ,но не те познавам  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 942
Здравейте,

Надявам се, че ще можете да ми помогнете  Praynig Търся помещение за закуски на центъра.  Около 20 кв.Ако имате нещо предвид, моля пишете ми  Hug

# 32
  • Мнения: 5 362
ЧЕСТИТИ НИ РОЖДЕННИЧКИ!!!
 newsm51  love001

pepi111 И RENY_D
Да сте живи и здрави!
 Hug

# 33
  • Мнения: 500
Честито на рожденничките и от мен!

# 34
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН НА pepi111 И RENY_D!!!! Hug ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО,МНОГО УСМИВКИ НА ДНЕШНИЯ ПРАЗНИК!!!!!!!!!!!

# 35
  • Мнения: 98
Ted_ka,големи благодарности за това,4е си ни включила към списъка с рождените дни newsm03

# 36
  • Мнения: 5 362
Ted_ka,големи благодарности за това,4е си ни включила към списъка с рождените дни newsm03
Ама моля ти се,за нищо Hug

# 37
  • Мнения: 668
Здравейте, момичета!
Бихте ли ми препоръчали добър мамолог в Търново? Ако е възможно да ми дадете и коардинати и телефон за връзка!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 658
Най-добре иди при доц.Байчев. Идва последния петък на месеца в медицинския център срещу ХЕИ. Имам му някъде телефона, но довечера като се прибера ще ти  пиша,ако желаеш

# 39
  • Мнения: 683
Честито на празнуващите днес!


Много усмивки /не само днес Simple Smile/

# 40
  • Мнения: 927
честито на рожденичките!!! много здраве, щастие и благополучие!!!

# 41
  • Мнения: 211
Момичета, черпя ви виртуално,защото днес се дипломирах smile3529 успешно! newsm51

# 42
  • Мнения: 98
Честито,Dory_28 !!!И наздраве за дипломирането!!! newsm10

# 43
  • Мнения: 5 362
 smile3501 на Дори!
 cheers

# 44
  • Мнения: 500
Браво,Дори!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт