Дамаски за дивани

  • 30 296
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 561
Споделете къде да отида за дамаски за дивани. Чудя се дали да претапицирам стария или направо нов. Бих искала някаква красива дамаска, с ципове на възглавниците, да могат да се перат.

# 1
  • London, baby
  • Мнения: 800
Чувала съм, че едно претапициране струва горе долу колкото нова гарнитура. Една приятелка искаше да си тапицира диванчето, но като и закаха голяма сума пари, тя реши проблема като взе един голям чаршаф с ластик от second hand и си реши проблема.

# 2
  • Мнения: 8 999
Има една фирма Качар, където има невероятно разнообразие от уникално красиви дамаски, но, за съжаление, не от всички десени имат в наличност, а срокът за доставка е над два месеца. Там също, на място , шият и калъфи за възглавници за дивани, а цената е 6 лв. за един с дамаска на клиента.

# 3
  • Мнения: 99
Може ли адрес или ориентир къде се намира тази фирма или магазина и.

Благодаря Grinning

# 4
  • Мнения: 8 999
Може ли адрес или ориентир къде се намира тази фирма или магазина и.

Благодаря Grinning

На бул. Скобелев - тръгваш от бул. Витоша в посока Петте кьошета - след паркинга и пощата, в дясно. Малко магазинче, но аз там прекарва поне по 1 час. Още не мога да направя избор - прекалено много модели и варианти за комбинации има.

# 5
  • Мнения: 561
Много мерси, baibibi, още утре ще го разгледам. А някакви средни цени на метър или как се водят, дамаски не съм купувала още. Диванът ми е много удобен, но вече с грозни цветове и захабена тапицерия от първото дете, та искам и за второто да го претапицирам с ципове на възглавниците.

# 6
  • Мнения: 8 999
Дамаските в този магазин са до 15 лв. за метър, а ширината на плата е 1.5 м. Мисля, че е доста изгодно, а на вид поне са прекрасни. Аз лично не държа на здравина - какво лошо има да си смениш десена след година - две? Особено, когато става дума за възглавници с цип.

# 7
  • Мнения: 180
Претапицирането е скъпичко. Хубави дамаски има в магазина на фирма BBR -магазин хармония на "Раковски"  54. Предлагат испански дамаски, освен българските даже предлагат и ушиванена калъфи.

# 8
  • Мнения: 84
Провери магазина на Пиротска и Зайчар - според мен изборът е голям, цените добри, а и от качеството не се оплаквам - вече две години си търкаме дупетата и не е мръднала дамаската. Имам и добър тапицер - не е скъп, идва у вас да ти даде цена и после си взима мебелите, тапицира ги и ги връща. Ако те интересува - на лични.
ВВР на Раковска е хубав, но чудовино скъп магазин.

# 9
  • Мнения: 5 228
На Черковна и Оборище има едно тапицерско ателие, ползвали сме им услугите няколко пъти, моного добре работят. Там продават и дамаски - има доста видове, можеш да си избереш и те да ти го претапицират. От кръстовището се тръгва по Черковна в посока Румънското посолство, по десния тротоар, около 50 метра сле кръстовището е, до един син магазин за хранителни стоки.

# 10
  • Мнения: 561
Купих си дамаски от магазина на Ваibibi /благодаря отново/, турски са, не знам колко издържливи, но ще видим, аз луди пари не исках да давам, защото се обезмисля процедурата, а така ми излиза около 400 лв. - диван и фотьойл с възглавници с ципове- всичко с тапицера и плата и транспорта!!!
Фукла, жалко, че сега те прочетох, аз ще живея на Оборище и Черковна  Laughing, там ще карам директно претапицираните мебели.
Но няма значение, доволна съм, ще видим като ги ушият дали ще изглеждат толкова добре, колкото си ги представям.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 078
Провери магазина на Пиротска и Зайчар - според мен изборът е голям, цените добри, а и от качеството не се оплаквам - вече две години си търкаме дупетата и не е мръднала дамаската. Имам и добър тапицер - не е скъп, идва у вас да ти даде цена и после си взима мебелите, тапицира ги и ги връща. Ако те интересува - на лични.
ВВР на Раковска е хубав, но чудовино скъп магазин.
Да попитам за данните на тапицера ,ако може Praynig Ние ще трябва едно огромно легло да претапицираме.

А също да попитам за претапициране на кожени мебели?Имаме съсипани от котки фотьойл и диван,а не са мои Rolling Eyes и ще трябва да ги ремонтирам,но нямам представа къде и как.

# 12
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806

Малко е стара темата , но  newsm78

Аз си търся една дамаска която седи като едро кадифе на рае , но от фирмата където си правихме мебелите са казали на съпруга ми по 50 лв. на калъфка , което за цялата гарнитура прави 500 лв. ( а това е само калъфки с цип) Та ако някой може да ми даде идея къде я тази дамаска......

Общи условия

Активация на акаунт