ЕПИЛЕПСИЯ - 2

  • 109 727
  • 890
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 2 336
в момента събирам информация, още не съм решила кога ще го направя

# 886
  • Мнения: 1 072
Теди,това с пускането на 3та тема имат право модераторите,аз съм се разбрала с тях!  Peace
Имам въпрос по тоя повод, ако нямате против, който иска, да даде някаква информация за своя (на детето случай), диагноза, лечение, нещо подобно, кой каквото желае. Мисля, че е лесно и удобно за другите когато четат, вместо само да се питаме кой каква диагноза има или ако искаш да попиташ за съвет някой със сходна диагноза.

# 887
  • Мнения: 1 035
Теди,това с пускането на 3та тема имат право модераторите,аз съм се разбрала с тях!  Peace
Имам въпрос по тоя повод, ако нямате против, който иска, да даде някаква информация за своя (на детето случай), диагноза, лечение, нещо подобно, кой каквото желае. Мисля, че е лесно и удобно за другите когато четат, вместо само да се питаме кой каква диагноза има или ако искаш да попиташ за съвет някой със сходна диагноза.

подкрепям с две ръце Peace
нека инфото да е във втория пост на темата, че да може да се редактират и добавят новите  Peace

# 888
  • Мнения: 3 098
Лекарите се стремят да нацелят лекарството,което ще преустанови или разреди гърчовете.Не им се занимава с Какво се случва? _Пламък,като те про4етох и ми стана тягостно.Наистина е така,всеки се стреми да сложи най_тежкото и да блъскат с лекарства.По4ти никой не изслушва и не взема под внимание разказа на майката и предшестващите събития,за да си направи извод.Гадно ми е.
Ние с малката минахме през вси4ки епилепсии,това мога да кажа.То не бяха генерални,рефлекторни,синдром на Уест дори,а вие знаете,4е той е само в кърма4еска възраст.Аз смятам,4е детето е имало големи психи4ески натоварвания,тя си е и по_4увствителна,слу4иха й се накуп много неприятности.Освен това и 2 месеца с крайно недостатъ4но време за сън,тъй като ме принудиха и следобед да я оставям на у4илище и следобедният сън из4езна.
Ходих да взема вси4ки снимки от ЯМР,май ви писах 4е информе
то го поисках и ми го дадоха,а снимките ги взех от невролога.Казах му,4е идвам за тях,но настоя да ме разпита.Казах му в о4ите,4е едно еег,направено в пълнои движение и рев,само с един електрод на 4елото и след прием на Диазепам,за мен не е достоверна при4ина за слагането на такава тежка дг.още пове4е,4е детето беше болно тогава,с възпалено гърло и кашлица,приемаше и др.медикаменти.
Та тогава,каза той,тъй като все пак нали колегите са я сложили тая дг.аз няма да я отхвърля,ама няма ве4е да е генерална,ами абсенси.Смях,та те имат по 40_50 серии и поведението им е коренно разли4но,аз много добре знам дъщеря ми какво правеше.На вси4кото отгоре и ми разказа подробно какво е изпитвала,тя знаеше когато е била в това състояние какво съм правила с нея аз.
Пълна идиотщина,ве4е съм отвратена,няма да се замислят над думите ми,ами единствено се прикриват и кой убеждават 4е е така?Аз,глупа4ката,защо го по4нах тоя Депакин,незнам.Ако знаех как,бих запо4нала спирането му.

# 889
  • Мнения: 199
Здравей Марица, не съм знаела през какво си минала, но знам от лекари, че лекарство не се спира изведнъж, а постепенно.Ти си знаеш най-добре за състоянието на детенцето.Ако мислиш все пак, че има и минимално съмнение за епилепсия, според мен е по-добре да направиш консултация с друг невролог, но разбира се това решаваш ти.Успех ти желая и дано да се изясни положението на детенце. Peace

# 890
  • Мнения: 1 710
Момичета, отварям ви нова тема, че тази наближава лимита си. И на вас да пожелая само хубави неща да пишете в нея.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт