За японската марка "Пиджин"

  • 4 836
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
А дали в Бургас продават някъде тази марка?

# 16
  • Мнения: 4 423
А дали в Бургас продават някъде тази марка?

А във Варна?Дали ги има в "Штъркел"?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 845
И мен ме заинтригуваха вчера в едно рекламно кипче-за аспиратора и праха за пране.
Предполагам това е сайтът им http://www.pigeon.com.sg/pigeon_backup/products/accessories/accessories_main.html
обаче в нега не откривам нищо за праха за пране.
Иначе казаха, че излизало по 0,24лв едното пране и се изпирали всякакви микроорганизми, демек акари.
И аз съм със Саното. И съм доволна доста. Интересно ми е да го сравня като цена как идват един спрямо друг.

# 18
И мен ме заинтригуваха вчера в едно рекламно кипче-за аспиратора и праха за пране.
Предполагам това е сайтът им http://www.pigeon.com.sg/pigeon_backup/products/accessories/accessories_main.html
обаче в нега не откривам нищо за праха за пране.
Иначе казаха, че излизало по 0,24лв едното пране и се изпирали всякакви микроорганизми, демек акари.
И аз съм със Саното. И съм доволна доста. Интересно ми е да го сравня като цена как идват един спрямо друг.
Кликваш на HealthCare-има снимка на този от 1кг.Аз го използвам вече и мога да ти кажа,че няма място за сравнение с този на Сано,ама нищо общо...

# 19
  • Мнения: 268
Аз ползвам помпа на батерии на PIGEON-супер е,много съм доволна и е оригинална,на кутията пише Made in Japan,а от козметиката-бебешки сапун,лечебна пудра и бебешко олио-ухаят много приятно на жожоба и са нежни към бебешката кожа и бих казала,чеса на супер достъпни цени.  :bouqКОuet:
Колко време ти издържат батериите на помпата?
АЗ ИЗПОЛЗВАМ ТАКАВА ПОМПА НА PIGEON ,БЕБЧО Е НА 4 МЕСЕЦА И ВСЕ ОЩЕ НЕ СА СМЕНЕНИ БАТЕРИИТЕ,МНОГО СЪМ ДОВОЛНА.ПОЛЗВАМ СЪЩО БЕБЕШКАТА ПУДРА,ОЛИОТО И САПУНА-СТРАХОТНИ СА НАИСТИНА ДОБРО КАЧЕСТВО.КОГАТО СИ КУПИХ ТЕЗИ НЕЩА НЯМАШЕ ПРАХ ЗА ПРАНЕ...НЕПРЕМЕННО ЩЕ ГО ПРОБВАМ.!  Nature Sun With Face

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Още магазини в София, където сте виждали праха за пране с тази марка? Някъде в центъра или в Люлин, примерно?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 845
Не че съм мнителна, но много доволни "гости" и новобранци в тази тема.
Милла, в какво точно се изразява разликата между Саното и този, с две думи защо си по-доволна от Пиджин?

# 22
  • Мнения: 268
Още магазини в София, където сте виждали праха за пране с тази марка? Някъде в центъра или в Люлин, примерно?
    ПАЗАРУВАМ ОТ МАГАЗИН "ПАКОСТНИК"-ОВЧА КУПЕЛ 2,НО ПОМПАТА БЕШЕ ПО ПОРЪЧКА.

# 23
  • Мнения: 645
Не че съм мнителна, но много доволни "гости" и новобранци в тази тема.
Милла, в какво точно се изразява разликата между Саното и този, с две думи защо си по-доволна от Пиджин?
Ако препарата е наистина японски, съм 100% сигурна че ще е най добрия на пазара. Дълги години живях там и японските продукти по нищо не могат да се сравняват с другите на пазара. Въпроса е наистина да е японско Thinking. Ако го открия някъде около нас задължително ще си го купя, да го пробвам Peace

# 24
Има магазин на Pigeon на ул. Хайдуша гора 46.
[/qute]
  Праха за пране наистина е японски!предлагат 2 вида прах ,единият (от 1,5кг.) става и за новородени.

# 25
  • София
  • Мнения: 308
До момента съм ползвала само крема против стрии и наистина качеството е страхотно. За разлика от крема на Авент, който ползвам сега кожата ми беше супер мекичка и хидратирана. Но ми беше малко скъп - 25 лв за 100 мл. Иначе го купих от една аптека на ъгъла на бул. Сливница и Хр.Ботев, на спирката на автобусите за Люлин. Там предлагаха и друга бебешка козметика и аксесоари.

# 26
До момента съм ползвала само крема против стрии и наистина качеството е страхотно. За разлика от крема на Авент, който ползвам сега кожата ми беше супер мекичка и хидратирана. Но ми беше малко скъп - 25 лв за 100 мл. Иначе го купих от една аптека на ъгъла на бул. Сливница и Хр.Ботев, на спирката на автобусите за Люлин. Там предлагаха и друга бебешка козметика и аксесоари.
  Същият крем си го купих от детски м-н в БАНИШОРА- за 19.80лв.;а също така шише с перисталтик биберон-такова до сега не съм виждала -разтеглив и в основоте е по-дебел,а шишето е много тънко и леко. Харесаха ми нещата.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 770
Има магазин на Pigeon на ул. Хайдуша гора 46-това е официалния вносител със сигурност.
   

# 28
  • Мнения: 268
 Вчера посетих магазина на Pigeon - купих си един много сладурски комплект за приготвяне на бебешка храна.Предлагаха и ленти за отнемане на висока температура,но от суеверие не ги купих ако ми се наложи ще знам,че вече се предлага и таково чудо.За праха за пране мога вече да кажа,че е страхотен,толкова е финен и изпира много добре и има да го използвам дълго време-доста е икономичен. newsm32

Последна редакция: нд, 23 сеп 2007, 12:02 от chi-pi

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 477
Не че съм мнителна, но много доволни "гости" и новобранци в тази тема.
Милла, в какво точно се изразява разликата между Саното и този, с две думи защо си по-доволна от Пиджин?

И от 5 поста, 4 са за тази марка.
В началото събудиха интереса ми и мислех да проверя и евентуално да заредя и аз, но с такъв вид реклама направо ме загубиха като клиент Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт