Нов апартамент в Пловдив - откъде да купя горе-долу всичко?

  • 7 817
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Правим основен ремонт на апаратамента, за да се нанесем. Та с изключение на дограмата общо взето всичко е за смяна ooooh!

Отиваме да търсим обзавеждане за баня, обиколихме 10-ина магазина, а цените едни... Money
Отиваме да видим къде може да поръчаме кухня - същия филм Thinking

Та ще съм благодарен ако препоръчате къде може да понапазаруваме за новото жилище Grinning

# 1
  • на майната си
  • Мнения: 424
Керамик център - от там взех нещата за баня - Голямоконарско шосе, след КАТ само надолу /отляво се пада/
А за кухни и други от този сорт - ползвам услуги на приятел, който се занимава с това

# 2
  • Мнения: 107
и аз ще следя темата, 4е ние също си купихме апартамент и той е за основен ремонт

# 3
  • Мнения: 9
Това керамик център не беше ли на ТЕД? А как са цените там?

# 4
  • на майната си
  • Мнения: 424
Да, на ТЕД е. На мен ми сториха нормални. Има и избор, най-добре да огледате. Незнам какво търсите :>

# 5
  • Мнения: 284
Аз взех плочки от ТЕД и бяха дефектни,наложи се да ги връщам.Намерих един магазин по Васил Априлов след кино Гео Милев в дясно по булеварда.Освен всичко за банята правят и кухни.

# 6
  • Мнения: 9
Гледахме кухни от двете страни на кръстовището на Централни гробища. Едните бяха ДИАЛОГ, другите не запомних. Цените бяха няма и 5% разлика. Някой да е купувал от там - цени, качество?...

# 7
  • Мнения: 6 206
Ние току що днес харесахме баните - едната от Киров и син и детската баня от магазина на Нева. Нито евтино, нито скъпо.
Виж за кухните, вече е друг филм, навсякъде съм изумена от цените, но и нашата кухня си е доста голяма. Засега сме се спряли на Зара.
Вече ме боли главата от обикаляне и гледане....
Навсякъде обаче хубавото струва пари.

# 8
  • Мнения: 9
Вчера бяхме изненадани с нови новини - първо трябвало вратите да сложим, пък после останалото... И стана тя една - от търсене на кухни и бани - юруш на вратите Laughing

Най-добри бяха в ДИЗАР, ама в 2 магазина на не повече от 20 метра бяха двойно по-евтини. Става дума за вътрешни интериорни врати - намерихме много хубави румънски по 235лв. със всичките им дръжки и други аксесоари, без монтаж. В Практикер са горе-долу същите цени, само че само врата и каса. Някой да знае по-добра оферта? newsm78

# 9
  • Мнения: 6 206
Ние пък не може да харесаме врати никъде засега.
В София харесахме едни - около 400-500 лв, но сега чакаме Зара да ни дадат оферта, защото и те започвали с интериорни врати. Иначе за вратите какво обикаляне му хвърлихме. Tired
Не си спомням защо от Дизар не харесахме.

# 10
  • Мнения: 455
Ние правихме нашите в една фирма.........  newsm78 .............. не мога да се сетя за името й за съжаление. Наскоро направиха магазин в Тракия, срещу пазара зад магазин Сани - предлагат кухни, врати и други мебели по поръчка на клиента.
Днес поставят последните три от вратите у дома - много ми хареса изработката - от фурнирован МДФ, цвят - орех, уплътнения, первази, каса, брава, монтаж и т.н. - по 320 лв. на врата.
Ако някой проявява интерес може да ми пише на лични за повече информация.

P.S. Най-добре е преди да се поставят вратите да е поставена настилката на пода - паркет или теракот, за да може да се монтира възможно най-плътно касата на вратата.

# 11
  • Мнения: 6 206
Да, моля те, дай името на тази фирма или къде по-точно около пазара в Тракия, че не се сещам, може и да им е нов офиса, затова.
Ние определено търсим врати.

# 12
  • Мнения: 455
Да, магазина им е съвсем нов - може би от около месец работи.
Срещу пазара /или поне това което е останало от него/ зад Сани - от другата страна на улицата, в посока към поликлиниката, точно преди блоковете. Там има една пресечка, която води навътре между блоковете. Като свиете по нея, веднага в ляво има паркинг и там се вижда и самия магазин. На ъгъл се пада.
Ух, дано успях да обясня добре.  Hug

# 13
А знаете ли работно време или телефон на този магазин зад Сани?

# 14
  • Мнения: 1 873
Всичко за банята от ИВЕС, Магазина се намира на ".Рогошко шосе".

Общи условия

Активация на акаунт