Метални входни врати - уплътняване

  • 3 049
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Живея в нова кооперация. Вратите на вс. апартаменти са много тежки- от дебела метална плоскост (така са издадени от строителя). Дори и да си мн. внимателен, когато влизаш или излизаш от апартамента, трябва или силно да се концентрираш и да се стремиш да придържаш вратата за да не се блъсне, или задължително създаваш невъобразим трясък, който отеква в целия вход.
Като се вземе предвид, че част от живеещите в блока са си арогантни и считат, че светът съществува заради тях и не биха дори се замислили да пазят някому тишина, когато да речем, се прибират в 3 посред нощ, можете да си представите за какво става дума. Имам денонощното усещане, че живея в някакъв затвор, където постоянно се затръшват с метален звук вратите на килиите.
Сами разбирате, че никой не е в състояние да приучи на култура хората от цял един блок, а и вратите в този си вид сами по себе си създават пролеми. Аз също "изтървам" нашата понякога, въпреки желанието си. Моля ви, дайте ми съвет, има ли изход от ситуацията. Няма ли някакви..не знам и аз какво..нещо като буфери, които омекотяват удара, някакви ленти и пр. ?Все ми се струва, че има някакво решение, което аз не знам.... просто не се живее така. В състояние съм да купя уплътнения и за съседите...знам че понякога гениално измислени джаджи вършат прекрасна работа.

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
има едни лепки: от едната страна е лента с тиксо, а от другата подобно на дунапренче... черни са

баща ми сложи такива на няколко места на касата и звукът е доста по-приглушен  Peace
но все пак гледаме да не изпускаме вратата Flutter

откъде ги е купил - незнам. в практикер трябва да има

# 2
  • Мнения: 4 406
потвърждавам за лентите, има ги и цветни, в магазините за строителство и домашни потреби ( съвсем общо казано)

Общи условия

Активация на акаунт