как да премахна мравките

  • 13 722
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
в къщи имам мравки.С какво да напръскам та да се махнат :2gunfire:4е са отвратителни гадинки Twisted Evil baby_neutral

# 1
  • Мнения: 459
Аз пръсках с РАЙД за мравки, върху флакона имаше нещо като тънка сламка, за недостъпни места, изчезнаха. Хубаво е един ден да не стоите в стаята, където пръскате.

# 2
  • Мнения: 4 916
С Райд. Или можеш да изчакаш още една седмица - с настъпването на зимата мравките си заминават сами.

# 3
  • Мнения: 624
С какво ли не сме опитвали,купих и едни тебешири от аптеката,уж много ефикасни,не се махнаха #2gunfire Сезон,всяко лято имаме този проблем #Crazy

# 4
  • Мнения: 72
Препоръчвам ти един ветеринарен препарат,който всъщност е против бълхи и кърлежи по домашните любимци,но върши идеална работа при наличие на мравки и хлебарки също.Казва се Frontline В случая ще ти трябва във формата на спрей Скъпичък е но има защо

# 5
  • Мнения: 544
При мен изчезнаха с обикновен тебешир Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Нашите гадинки,напуснаха дома ми ,като си засадих една саксия босилек.Оставих я на балкона и от миризмата изчезнаха.Беше ми препоръчано.

# 7
  • Мнения: 17
blagodarq vi 6te probvam.

# 8
  • Мнения: 753
продават едни 'къщички' при нас действат ефикасно и за хлебарки/мравки, за  босилека също съм чувала и аз, че помага

# 9
  • Мнения: 88
Аз отдавна не съм срещала такива гадинки вкъщи,но едно време баба ми ги гонеше когато насипе около тях със сол.И те изчезваха сами. Wink



# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
И аз съм гонела със сол. Насипва се по пътечката им.

# 11
  • Мнения: 4 665
 И в нас има, гадни малки червени мравки, които щипят ужасно  Tired

# 12
  • Мнения: 307
Много пъти съм ги махала със сол. Помага.

# 13
  • Мнения: 1 259
И хлебарките са напаст. Пръскахме лятото,измряха много от тях(дори се чудех къде са били скрити всички тези гадини),но сега пак има,а не мога по цяла вечер да ги дебна с флакон Райд в ръка! smile3515

# 14
  • Мнения: 7 107
Ако може и лек срещу гръглици някой да ми сподели, ще му бъда благодарна. Вече ми писна да изхвърлям големи количества храни заради тази напаст.  Close

Общи условия

Активация на акаунт