Да ме посъветвате....

  • 2 820
  • 6
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 74
Към тези,които имат холова гарнитура от естественна кожа,с какъв препарат я поддържате?

# 1
 newsm78 azsa6to se prisaedinqvam kam temata.moqta garnitura e 4erna-kojena i po4istvaneto i e absurdno.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 474
С препарат за естествена кожа - няма значение на коя фирма е. Купувам какъвто видя.Веднъж седмично забърсвам с мек парцал с препарата. Само докато правихме ремонт забърсвах първо с някаква пяна за почистване и после с препарата за кожа. Никакви проблеми не съм имала с кожата.

# 3
Нашата гарнитура също е кожена.Използвала съм различни препарати за почистване  на кожа, но скоро получих ценен съвет от специалисти-тапицери с дълъг стаж. Те ме посъветваха да я поддържам с течен парафин. Все още не съм приложила съвета на практика,така,че не мога да споделя опит,но е идея.

# 4
  • Мнения: 359
С таолетно мляко,пробвала съм и с кр.мляко така изчиства петната останали от дрехи.Инъче разреждам обезмаслител с вода и след това изплакваш

# 5
  • Мнения: 4 916
С препарат за кожени мебели от Фантастико - някакъв немски беше. Слагам от него върху вълнена кърпа и търкам - стават като нови.

# 6
  • Мнения: 4 390
Използвам препарат за почистване на кожа, както и стик за петна от мастило, и червило.
Когато е основно почистването, след препарата използвам балсам за кожа.

Общи условия

Активация на акаунт