Моля за съвет- кабелна, Булсатком или ITV- партнер

  • 6 260
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 204
Има подобна тема знам, но тя е доста отдавна, променили ли са се нещата от тогава, какви са вашите препоръки, аз лично искам кабелна, мъжа ми иска цифрова /тъй като кабелната в нашия град е е дна и не е цифрова/. Моля ви спешно за съвет. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 372
ЦИФРОВА

Изображението е несравнимо! Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 228
ЦИФРОВА

Изображението е несравнимо! Naughty

Ние сме на ITV. Не мога да кажа нито хубаво нито лошо за тях. Телевизията спира при дъждовно време в повечето случаи. Когато ни правиха инсталацията ни сложиха някакъв тунер / или както му се казва там/ Strong. Пълен боклук е. Ако се спреш на ITV, не се съгласявай на Strong!

# 3
  • Мнения: 1 492
Булсат

# 4
  • Мнения: 5 178
Дразня се от чиниите по терасите, все едно си в някое турско или циганско кУартал и сичките  гледат Cine 5 ..
Тия Еврокомци няма ли да ви пуснат цифрова .. newsm78 #Cussing out
Ние много спорихме с мъж ми, но добре че МСАТ пуснаха цифрова та се реши проблема..Сега и вълкът сит, и агнето цяло

# 5
  • Мнения: 569
Булсатком

# 6
  • София
  • Мнения: 362
Категорично Булстаком   Peace
Спира - да, но в голяма буря.
Единственото неудобство е, че покъщнината се увеличава с още едно дистанционно Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 371
Само аз ли не съм фен на Булсатком? Спира не само в големи бури, а при всяка капчица дъжд. Отделно това дистанционно ми бърка в здравето, защото от там се командва парада за каналите, а не от истинското хубаво дистанционно на телевизора.
Изобщо какви са му предимствата според вас на Булсатком, може ли да ми кажете? И образа не е Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Само аз ли не съм фен на Булсатком? Спира не само в големи бури, а при всяка капчица дъжд. Отделно това дистанционно ми бърка в здравето, защото от там се командва парада за каналите, а не от истинското хубаво дистанционно на телевизора.
Изобщо какви са му предимствата според вас на Булсатком, може ли да ми кажете? И образа не е Thinking

Аз се сещам за един недостатък - огромен в моите очи - нямат Fox Life.

# 9
  • Мнения: 6 015
ЦИФРОВА

Изображението е несравнимо! Naughty
Да, и аз съм на това мнение, преди имахме кабелна....УжаЗ сега имаме Булсатком...к`во да кажа, незаменимо е

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Само аз ли не съм фен на Булсатком? Спира не само в големи бури, а при всяка капчица дъжд. Отделно това дистанционно ми бърка в здравето, защото от там се командва парада за каналите, а не от истинското хубаво дистанционно на телевизора.
Изобщо какви са му предимствата според вас на Булсатком, може ли да ми кажете? И образа не е Thinking
Е как образа да не е по-по-по? Хм, всъщност на малки телевозори под 20 инча не се усеща толкова качеството....
Аз съм много доволна от Булстаком-а. Има си недостатъци - в голяма буря спира, при дъжд изчезва инфото за предаванията по каналите и вярно, фокса го няма, ама AXN, някои биха го предпочели. Иначе аз гледам само някои канали - Анимал Планет, Дискавъри и другите 3 дискавъропроизводни канала, Виасат Хистори и Експлорър, общо 8 канала. А, малкия харесва Воис и Сити, подрусва се ритмично на тях. Мъжа пък гледа някои филмови канали, та общо взето докарваме към 20 от общо над 60 и някакви радиа.

# 11
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Да, и аз съм с Булсатком. И въобще не спира "при всяка капка дъжд", дори и при силен вятър. Неприятното е, освен, че няма Фокс лайф, също така няма и бутон за настройка за автоматично изключване...

# 12
  • Мнения: 3 971
Булсатком

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз съм за Булсатком.Не ни е спирало никога досега (6 мес).Плащаме около 15 лв..ще те излъжа точно колко , като сме са отказали от HBO,Diema  някаква и още един канал,не се сещам кой. newsm78
В началото ги имахме като бонус около 2-3 месеца и да ти кажа въобще не съжалявам за тях.
Хубави филми можеш да си гледаш и от компютъра - избора не е малък. Peace
Ние обаче сме с един ТВ.Незнам как стоят нещата при два.Мисля че трябва да си купуваш отделен приемник , за да гледаш на 2-та различни канали ... то иначе ще бъде ужасно  Sad

# 15
  • Мнения: 4 371
Е как образа да не е по-по-по? Хм, всъщност на малки телевозори под 20 инча не се усеща толкова качеството....
Нашия е 50 и нещо инча, не знам колко точно.
Като се казва хубав образ си представям образ като този в магазините за телевизори. Но там пускат сигурно нещо съвсем различно, не знам Tired

# 16
  • Мнения: 5 178
Ние обаче сме с един ТВ.Незнам как стоят нещата при два.Мисля че трябва да си купуваш отделен приемник , за да гледаш на 2-та различни канали ... то иначе ще бъде ужасно  Sad
Аха и ако имаш 3 ... чудо невероятно чиния до чиния, за всяко по 15 лв .. еФтинийка
Е и с кабелната цифрово може да гледаш само на 1 ТВ, или си взимаш други тунери, ако не куташ по старому в другите стаи.. Пък при нас са малки ТВ-та и разликата не е фрапантна

# 17
  • Мнения: 2 922
Отскоро сме с Булсатком. Много съм доволна - кристална е картината при нас. Но това зависи и от кабела м/у применика и телевизора - не е за подценяване. Не сме с техен приемник и чиния, та може и това да оказва влияние - не знам.
Доволна съм. Купихме си само карта, предплатена за една година - това също ми харесва, защото не трябва всеки месец да ходя да плащам.

# 18
  • Мнения: 2 211
Цифрова. За предимствата от гледна точка на качеството е ясно, но имат и БейбиТВ. Виждам, че едното ти детенце е малко. Не мога да ти опиша колко много неща научи синът ми оттам и даже се запали по английски език.

# 19
  • Мнения: 377

Нашия е 50 и нещо инча, не знам колко точно.
Като се казва хубав образ си представям образ като този в магазините за телевизори. Но там пускат сигурно нещо съвсем различно, не знам Tired

В магазините обикновено въртят ДВД-та и картината наистина е в пъти по-добре от цифрова телевизия. Но и ако сложиш един до друг телевизор с кабелна и цифрова ще видиш, че разликата е значителна в полза на цифровата.

# 20
  • Мнения: 4 371
Но и ако сложиш един до друг телевизор с кабелна и цифрова ще видиш, че разликата е значителна в полза на цифровата.
Няма как да го направя, но споделих на мъжа ми за темата и той каза, че не помня колко по-лошо е било качеството на кабелната Crazy
А това БейбиТВ ние го нямаме newsm78

# 21
  • Мнения: 111
И ние сме с БУЛСАТКОМ от 1 година качеството на картината наистина е несравнимо,но основна роля за това играе настройката на самата антена.Нашата първоначално беше монтирана от мъжо, при най -слабия дъжд правеше смущения или направо изключваше,повикахме техния монтажен екип и хората го нагласиха !Сега има безупречно качество картината и не изключва при най слабия дъжд! ::

# 22
  • Мнения: 2 922
БейбиТВ ние го нямаме newsm78

Baby tv не е в пакета, предлаган от телевизията, но не знам дали не може да си го намерите и запаметите вие.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 826
Ние обаче сме с един ТВ.Незнам как стоят нещата при два.Мисля че трябва да си купуваш отделен приемник , за да гледаш на 2-та различни канали ... то иначе ще бъде ужасно  Sad
Аха и ако имаш 3 ... чудо невероятно чиния до чиния, за всяко по 15 лв .. еФтинийка
Е и с кабелната цифрово може да гледаш само на 1 ТВ, или си взимаш други тунери, ако не куташ по старому в другите стаи.. Пък при нас са малки ТВ-та и разликата не е фрапантна

Нямам предвид чинията,а тялото което е вътре.Чинията много ясно си остава една.

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Нямам предвид чинията,а тялото което е вътре.Чинията много ясно си остава една.

Аха, два телевизора - два приемника. При три телевизора - три приемника... Така е май!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Да, и аз съм с Булсатком. И въобще не спира "при всяка капка дъжд", дори и при силен вятър. Неприятното е, освен, че няма Фокс лайф, също така няма и бутон за настройка за автоматично изключване...
Това си го глася от телевизора Simple Smile И имаме три телевизора с една чиния (пардон, два тв и на компа). Обаче за всеки си има отделен приемник. За допълнителен приемник плащаме 5 или 6лв, ще излъжа, платихме за 6месеца и не помня вече.

# 26
  • Мнения: 2 211
Момичета, дължа ви извинение! Нашата цифрова ТВ е към България кейбъл. В нейният пакет е включена Бейби ТВ.

# 27
  • Мнения: 252
друго предимство на Булсатком, е че може да го ползваш и на вилата и на др.място, стига там да имаш антена или да си инсталираш там своята. тази година на Арапя видях ентусиасти, които си бяха инсталирали антената на плажа до караваната си Simple Smile

# 28
  • Мнения: 204
Е, вече и ние сме с Булсатком, картината наистина е добра, спор няма, те си я монтираха. Но на мен някои неща не ми допадат-напр.:
- пробихме дупки и опънахме кабели по току- що боядисаните стени Mr. Green,
-имаме два приемника, но три телевизора, т.е. третият може да гледа или от единия или от другия приемник,
-за да си избереш програма, трябва да отидеш в стаята с някои от приемниците,
-ползваш 2 дистанционни.
С две думи хубава е само картината. Всичко друго е много сложно, мисля, че трудно ще свикна. Ако мислите, че нещо не съм разбрала правилно, моля ви, улеснете ми живота
И още нещо- тези, които имате цифрова кабелна, при три телевизора, колко приемника имате, или независими ли са телевизорите един от друг?

# 29
# 30
  • София/Перник
  • Мнения: 983
Хубаво е да се спомене и ориентацията на чиниите: на Булсатком са към югоизток, а на ITV са към югозапад.

# 31
Цифрова от Кейбълтел-не зависи от времето,няма чинии,има над седем анимационни канала и Бейби ТВ за малките,а Фокс Лайв е най-добрата БГ програма ever! няма такива сериали.Отделно може да си гледаш кабелната във всяка стая с различни програми и на телевизори с малък екран няма разлика в картината-кухнята и детската например.

# 32
  • Мнения: 500
ITV-доволни сме!А за дистанционните-свиква се доста бързо! Mr. Green

# 33
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ние сме с Булсатком от почти 2 години, картината е с много добро качество.При силна буря картината спира, но свекърва ми е с кабелна и много често в тях кабелната спира и при хубаво време. Харесвам подбора на каналите, ако си направиш сметката ще видиш, че Булсатком предлагат повече канали за по-малко пари от ИТв партнер, сравнявала съм пакетите и каналите.Аз плащам 19.80 с включени допълнително канали - HBO и пакета Премиум- който включва ще 3 канала на Дискавъри , харесвам и пакетите на Виасат. Може би това е важното- избора ти на канали и цената която би заплатила.Освен това цените вече драстично паднаха 17 лв за оборудването, аз си я прекарах на 169 лв.

Общи условия

Активация на акаунт