Важно - машина за хляб.

  • 203 336
  • 1 526
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 326
момичета, избирам си машина за хляб.. при нас FIF няма  Cry. Двоумя се между Мулинекс и Северин. Четох темата и има някои мнения, че Мулинекс не е много добра. Може ли някой да ми каже какви забележки има към тази марка машини?

# 676
Имам машина за хляб марка"bifinet", но за съжаление книжката с инструкциите  и рецептите не е преведена на български език.Има ли някой, който притежава  такава машинка за хляб, за да ми помогне в разчитането на програмите и разбира се да да ми предложи и рецепти за хляб, козунак, кекс и др. за този вид хлебопекарни.Този модел хлебопекарна е за две отделни хлебчета.На самия дисплей  пише 750gr,което ме навежда на мисълта да си мисля, че това е грамажа на двете хлебчета заедно.
Предварително благодаря . Simple Smile

# 677
  • Paris
  • Мнения: 1 727
kony по-добре си намери Фиф Peace

# 678
  • Мнения: 5 500
Аз нямам никакви забележки към Мулинекс.

# 679
  • Мнения: 901
kony ми то е като да избираш между мерцедес и пежо .. Според мне никой по добре от немците не сглобява колите и техника  Simple Smile

аз лично имам Северин и съм доволна.. моята комшийка има Мулинекс и е доволна... доколко знам Мулинекс модела който се предлага тук  изпича само 750 г хляб..което те ограничава .. Аз имам Свереин който може да изпече  1 кг - макар отдавна не пека вътре.. все пак добре е ако го има  Wink

# 680
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
kony ми то е като да избираш между мерцедес и пежо .. Според мне никой по добре от немците не сглобява колите и техника  Simple Smile


 newsm10

Моята също е Северин - перфектна е Peace! А козунакът в нея просто е разкошен - снощи още един беше "геройски" изяден Mr. Green.

# 681
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Айде сега, чак пък мерцедеси-чудесии. И аз мога да кажа, че Фифа е перфектна, а пък козунаците ммммммммм!!

# 682
  • Мнения: 901
ставаше въпрос за немска техника към която спада и Фиф, ако не греша

# 683
  • Мнения: 326
момичета, много благодаря за информацията.  bouquet Ще провам да пратя еднин познат да ми потърси FIF в София, ако не успея ще взема Северин от Денси

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 133
А защо някои от вас предпочитат да не пекат в машината? Досега не съм пекла хляб (освен в машината) и нямам представа защо в обикновена фурна може да става по-хубав. Освен, ако не искате да смените формата?

# 685
  • Мнения: 243
Защото в машината не могат да се опекат малки хлебчета /питки, или земелки.../, а и във фурната печенето става по-бързо - 30-40 минути. Simple Smile

# 686
  • България Сливен
  • Мнения: 245
kony ми то е като да избираш между мерцедес и пежо .. Според мне никой по добре от немците не сглобява колите и техника  Simple Smile

аз лично имам Северин и съм доволна.. моята комшийка има Мулинекс и е доволна... доколко знам Мулинекс модела който се предлага тук  изпича само 750 г хляб..което те ограничава .. Аз имам Свереин който може да изпече  1 кг - макар отдавна не пека вътре.. все пак добре е ако го има  Wink
Не е верно , че Мулинекс нямат грамаж 1кг. Моята е такава с вместимост 750 /1000 гр ; Купих я около Коледа и е просто перфектна!

# 687
  • Мнения: 7 106
А защо някои от вас предпочитат да не пекат в машината? Досега не съм пекла хляб (освен в машината) и нямам представа защо в обикновена фурна може да става по-хубав. Освен, ако не искате да смените формата?

Аз лично пека  и на двете места, защото съм събрала над 40-50 различни рецепти за питки, питчици, кравайчета и т.н. , които не могат да се пекат във машината. Гледам през ден да правя нещо различно и редувам хляб от машината със питки примерно  Grinning.

# 688
  • Мнения: 326
Момичета, скоро някой да е виждал някъде в Сф - ФИФ /ТСМ/ ? Че съм решила утре да ида да си взема, а не знам от къде.... newsm78
На Стамболийски,точно след кръстовището с Одрин от лявата страна. (посоката е към пазара Д.Петков)  bouquet
има ли някой инфо дали там има още хлебопекарни? че не съм от София и ми е трудно да проверя.. или някъде другаде в София да се снабдя и аз с една най-после Crazy

# 689
  • София
  • Мнения: 3 814
Момичета, скоро някой да е виждал някъде в Сф - ФИФ /ТСМ/ ? Че съм решила утре да ида да си взема, а не знам от къде.... newsm78
На Стамболийски,точно след кръстовището с Одрин от лявата страна. (посоката е към пазара Д.Петков)  bouquet
има ли някой инфо дали там има още хлебопекарни? че не съм от София и ми е трудно да проверя.. или някъде другаде в София да се снабдя и аз с една най-после Crazy
За съжаление на Стамболийски са ги свършили и не знаят кога пак ще имат.Може би някой друг да има информация къде в момента ги има.

Общи условия

Активация на акаунт