Как да си направя ресни против мухи?

  • 22 371
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 525
Ха дайте идеи от какви материали и как мога да си направя ресни. Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 430
Аз съм правила от шоколадови яица и сламки много ефектно стана но и много време ми отне докато събера много яица

# 2
  • Мнения: 1 877
Навремето си правехме такива от кламери,около които се навиват ивички,изрязани от списание.Доста време отнема,но пък е оригинално!

# 3
  • Мнения: 1 558
И аз се сетих за тези от сламките и кламери. Баба ми си беше правила от стари ленти за магнетофон.

# 4
  • Мнения: 1 426
Ами аз миналото лято на вилата си направих от едно найлоново перде за баня. Ивичките нарязах с едно ножче за балатум с една летва за ограничител. Много прилично стана даже, пердето беше на едни червени лебеди между едни още по-червени тръстики в едни червени езерца... Звучи ужасно, но всъщност беше красиво.

# 5
  • Мнения: 2 211
Може да се нанижат няколко цвята копчета /от най дребните/ на здрава нишка. Ако купиш цял плик на едро ще ти излезе много ефтино. Както и разноцветни по - големи мъниста.

# 6
  • Мнения: 5 995
Ами може да ги направш от сламки. Купуваш няколко пакетчета сламки и ги нанизваш на въженца като между тях можеш да сложиш едри синци, много оригинално би се получило.
Друга идея- можеш да отрежиш едно перде и да го сложиш на вратата, така пак нямо до влизат мухи. 

# 7
  • Мнения: 8 917
Правила съм от картички нарязани на 4*2 см и кламери. Ставаха хубави, но не бих си сложила подобни у дома.

# 8
  • Мнения: 17 546
Ами продават се. Много красиви, от дървени елементи с различна форма и цвят. Не са и скъпи, от 12 до 20 лв са.

# 9
  • Мнения: 1 492
Гледах в Била едни интересни. Би могла лесно да ги направиш. Бяха от шифон. Нещо такова бяха
 

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Продават се в магазините за домашни потреби,

# 11
  • Мнения: 5 995
Правила съм от картички нарязани на 4*2 см и кламери. Ставаха хубави, но не бих си сложила подобни у дома.
Продават се в магазините за домашни потреби,
Ами продават се. Много красиви, от дървени елементи с различна форма и цвят. Не са и скъпи, от 12 до 20 лв са.
Всеки знае че се продават, това всеки включва и самата авторка на темата. Друг е въпросът й: Не от къде може да си ги купи, а как може да си направи такива щори. Момичето иска свежи идеи за ресни против мухи, а не  пита къде се продават![/color]

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 00:48 от Дивиана

# 12
  • Мнения: 122
моя позната си беше направила от предпазните капачета на иглите за спринцовки(не се сещам как точно се казва с една дума , но мисля че ме разбирате) и за красота туктаме   беше добавила различни по цвят и големина  мъниста .....много красиво се получи и до ден днешен го има де  Wink

 SlaDk0_i_SoLeNo  преди да се разпениш  ,прочети за  какво иде реч и тогава крещи (писането с главни букви означава точно крещене ,ако не си разбрала до сега  Wink) защото момичето не  иска   ".....свежи идеи за ресни против ресни......", а ..... против мухи  Wink 

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 11:01 от milamama

# 13
  • Мнения: 8 917
Правила съм от картички нарязани на 4*2 см и кламери. Ставаха хубави, но не бих си сложила подобни у дома.
Момичето иска свежи идеи за ресни против ресни, а не ви пита къде се продават!

Хей, "сладката и солената", я се научи първо да четеш какво съм писала и тогава влизай в разговор с мен. И по-спокойно с викането, че ще ти излезат бръчки на челото  Wink
Няма да ти е излишно и да се научиш да пишеш правилно, като си под въздействие на хормоните си .

Последна редакция: чт, 06 сеп 2007, 00:49 от Дивиана

# 14
  • Мнения: 2 759
                    И мен ми е скучно... дайте схемичка? Че хич не си ги представям нагледно как се нижат тия хартийки..

Общи условия

Активация на акаунт