Знаете ли къде...

  • 1 103
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 865
Знаете ли къде мога да си купя панерчета от ракита, които да са облечени отвътре с плат и да са големи, поне 30см. х 30см.? Или пък някакви други кошнички, в които да подреждам бельо?!
Всякакви идеи са добре дошли! Благодаря ви предварително!

Явно не знаете... мамка му!

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 12:21 от Beth

# 1
  • Мнения: 115
в комо има такива:
http://www.como.bg/comoproducts/pr.1261.all.2
по-големи, но не цветни, а само в кафяво и отвътре с бял плат съм виждала в Бриколаж

# 2
  • Мнения: 9 865
tossy, жива и здрава, аз уж търсих там, но... Благодаря, надявам се да ги има все още, защото са ми крайно необходими Simple Smile

или пък нещо като това


Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 13:00 от Beth

# 3
  • Мнения: 3 360
Такива съм виждала в Практикер/много и различни/ и в Бриколаж Peace

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
в кафяво и отвътре с бял плат съм виждала в Бриколаж

да има ги, аке не се лъжа в Айко има и цветни, виждала съм цикламени и жълти

# 5
  • Мнения: 474
Извинявай, може ли да ми обясниш за какво мислищ да ги ползваш- за бельо, ама ... не ми стига въображението явно  Embarassed Стана ми интересно, пък може да ми даде и на мен хитра идейка...

# 6
  • Мнения: 8 999
На педпоследната спирка на трамвай 1 в Ив. Вазов има един малък ТСМ магазин - там видях преди няколко дни, най-големите /като нормален кош за пране/ бяха 50 лева, останалите са по-евтини.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Такива съм виждала в Практикер/много и различни/
Peace

# 8
  • Мнения: 9 865
Извинявай, може ли да ми обясниш за какво мислищ да ги ползваш- за бельо, ама ... не ми стига въображението явно  Embarassed Стана ми интересно, пък може да ми даде и на мен хитра идейка...

Как не ти стига въображението, нагъват се дребните неща - прашки, слипове, чорапи и ги подреждаш в панерчето, а панерчето в гардероба... В каталозите на IКЕА обикновено има доста такива предложения, може да погледнеш... Идеи бол, реализацията е малко трудна.


пп/ Благодаря на всички, които ми помогнахте... ще търся, ако не ме удовлетворява цената ще пробвам аз да им ушия подплата на някои по-обикновени.

# 9
  • Мнения: 474
Извинявай, може ли да ми обясниш за какво мислищ да ги ползваш- за бельо, ама ... не ми стига въображението явно  Embarassed Стана ми интересно, пък може да ми даде и на мен хитра идейка...

Как не ти стига въображението, нагъват се дребните неща - прашки, слипове, чорапи и ги подреждаш в панерчето, а панерчето в гардероба... В каталозите на IКЕА обикновено има доста такива предложения, може да погледнеш... Идеи бол, реализацията е малко трудна.


пп/ Благодаря на всички, които ми помогнахте... ще търся, ако не ме удовлетворява цената ще пробвам аз да им ушия подплата на някои по-обикновени.

Ясно, мерси!   bouquet Аз съм с чекмеджета за целта и затова се зачудих ...

# 10
  • Мнения: 9 865
За момента нямаме чекмеджета, НО същата идея може да сеприложи и за тях, нещата стоят по-подредено... според мен де.

Общи условия

Активация на акаунт