бюро за компютър?

  • 13 181
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Компютъра ни е в хола и искам да си поръчам бюро. Някакъв интересен модел,който не заема много място(може би комбинация м/у ламинат и стъклен плот).Разчитам на идеите и съветите ви.
Ще съм много благодарна на снимки.

# 1
# 2
  • Мнения: 3 036
В момента в брошурите на Метро има много малко бюро за компютър - малко на размер, но компактно

# 3
  • Мнения: 1 009
Това, корто бих те посъветвала аз е да съобразиш размерите на бюрото с размерите на стола за бюро, защото ние купихме малко бюро и голям стол с идеятат да е удобно, а то стана кофти, защото стола не може да се бутне под бюрото и сега заема повече място пък и като седиш не е особено удобно!

# 4
  • Мнения: 2 591
ние си правихме по поръчка  Peace

# 5
  • Мнения: 1 449
Бюро-маса (вдясно):


- реализуема идея
- размер и височина по избор
- форма и цвят по избор
- компактно
- "леко" и ненатрапващо се на външен вид
- много удобно само за компютър/лаптоп
- при нужда може да се добави контейнер с чекмеджета
- приемлива цена

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
http://images19.snimka.bg/003822289.jpg

Ето това е нашето. Доста време търсих толкова малко, защото мястото ми е ограничено. Бях решила да поръчвам вече, когато видяхме това в практикер на съвсем приличната цена от 49 лв. Последния път като ходих имаше и със стъклен плот. Единствения му недостатък е, че стандартна клавиатура и мишката не се събират на плота за клавиатурата. Но може мишката да се сложи отгоре, а ние пък купихме малка силиконова клавиатура.  Laughing

# 7
  • Мнения: 8 999
Скоро видях в КОМО едно супер футуристично, страшно компактно и много откачено бюро - отвсякъде стърчаха разни полици, а иначе беше много тясно, не заемаше място. Много ми хареса, но лошото е, че се предлага само в един цвят, който не се връзва на нищо вкъщи. Моделът много ме изкефи - приличаше на извънземно. Няма го в каталога - ако ти се разхожда до там, може да го видиш.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Само не вземайте някакво недоразумение от рода на принтер в краката ....

# 9
  • София
  • Мнения: 3 816
А най-добрият вариянт е да ви го направят по поръчка,както вие желаете и според вашите нужди. Peace

# 10
  • Мнения: 5 362
Лалка много ми допадна твоето бюро.Дано да има в Практикер-ще проверя.Отдавна ли го купувахте?И нашето място е ограничено и искам нещо по-компактно.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Теди, купувахме го в началото на лятото и то точно от вашия Практикер. Скоро като ходих още ги имаше.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 079
Малки бюра има и в Office 1 Superstore, в магазина на  Office, в Practicer, в Metro.
Вземи си размерите и виж. А и цените им не са високи - от 45 до 70-80 лева са. Peace

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

                     Тези например. Peace





                   

# 14
  • Мнения: 472
Фантичка тези модели дали ги има по магазините?

Общи условия

Активация на акаунт