Германската Нова Медицина на д-р Хамер

  • 127 563
  • 884
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте, много късно ви открих  Cry Вече сте изтрили всичко..Много бих се радвала ако успея д апрочета онова което е било публикувано.
Вечерница, ще ти пратя на ЛС мейла си.
Благодаря на всички за огромния труд който са положили!

# 166
  • Мнения: 705
Moля за извинение към всички, които очакват включване от мен. Разпращам през уикенда, тази седмица бях и ще съм много ангажирана.
Благодаря за разбирането.


 Peace не се притеснявай

# 167
  • Мнения: 9 077
Искам да благодаря на този, който е решил да ни открехне за тази медицина. За мен всичко беше много непознато, шокиращо дори, някои неща дори не мога да си представя как са възможни, най-вече това, че тази нова медицина се крие от света Rolling Eyes

Искам да дам тема за размисъл...вие бихте ли се решили да се лекувате по този начин, ако недай си Боже, се разболеете от сериозна болест? Аз си го мисля това, откакто прочетох материалите...и не мога да кажа какво бих направила, не зная...

# 168
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Искам да благодаря на този, който е решил да ни открехне за тази медицина. За мен всичко беше много непознато, шокиращо дори, някои неща дори не мога да си представя как са възможни, най-вече това, че тази нова медицина се крие от света Rolling Eyes

Искам да дам тема за размисъл...вие бихте ли се решили да се лекувате по този начин, ако недай си Боже, се разболеете от сериозна болест? Аз си го мисля това, откакто прочетох материалите...и не мога да кажа какво бих направила, не зная...



Бих опитала, но искам да почета повече по въпроса.

Моля който е чел материалите, нека ме насочи в правилна посока.
Сина ми е на 5 и почти всяка вечер се напишква. Каква възможната причина за отва според ГНМ?

# 169
  • Мнения: 667
вие бихте ли се решили да се лекувате по този начин, ако недай си Боже, се разболеете от сериозна болест?

Аз бих опитал. Дори това ще е първото нещо, за което ще се сетя. Основният ми проблем е как ще открия конфликта, как ще се преборя с него. Особено като се знам какъв тип човек съм - малки неща са в състояние да разстроят силно. Мъчат ме чувствата за безпокойство и за вина.
А иначе законите на ГНМ ми се струват много логични.

# 170
  • Мнения: 9 077
Да, и аз така смятам, логиката е желязна.
Просто не знам как ако на някой му открият рак, ще си се прибере вкъщи и ще се опита да спази законите на тази медицина...
Явно все пак е възможно де, тази жена е успяла.
Трудно е да повярваш, че такава страшна болест като рака (например) не бива да се третира по познатия ни начин - операции, химио и лъчетерапии, лекарства...и ако наистина е вярно това, че светът е умишлено дъражн в неведение и заблуда - страшно е!

# 171
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да, и аз така смятам, логиката е желязна.
Просто не знам как ако на някой му открият рак, ще си се прибере вкъщи и ще се опита да спази законите на тази медицина...
Явно все пак е възможно де, тази жена е успяла.
Трудно е да повярваш, че такава страшна болест като рака (например) не бива да се третира по познатия ни начин - операции, химио и лъчетерапии, лекарства...и ако наистина е вярно това, че светът е умишлено дъражн в неведение и заблуда - страшно е!


Всичко е до въпрос на мислене, възприятие и сила на волята и духа!

Аз съм с остеопения.Имам я от 23 годишна. В момента съм на 30 не съм се лекувала.Не желая. Не мисля че съм по зле.Може да направя нови изследвания, може и да съм в много по добра фаза Heart Eyes

# 172
  • Мнения: 222
Ракът на гърдата, най-често срещаният при жените

Жената локализира чувствителността на нейната връзка с детето и партньора изключително в гърдите. Поради това заболяванията на гърдите са най-честите заболявания при жените.

Според ГНМ различаваме 2 вида рак на гърдата:
1.   Така наречения РАК НА ЖЛЕЗАТА, медицински наречен също аденоиден карцином на гърдата, който се усеща като солиден компактен възел и
2.   Рак на млечните пътища, медицински наречен още интрадуктален карцином, при който във фазата на активния конфликт нищо не се усеща. Пациентката чувства най-много леко придърпване на засегнатото място в гърдата.

Освен това съществува естествено и нормалния кожен карцином на външната кожа на гърдата, който е същия както и при други части на тялото.

Основно конфликтите при Карцинома на млечната жлеза са свързани винаги с конфликта СПОР или Грижа/Безпокойство. За дукталния карцином на млечните пътища е винаги конфликт РАЗДЯЛА.

Знаем, че хората са десноръки /десняк/ и леворъки /левак/.
Всеки сам може да установи за себе си. Плеснете с ръце както когато аплодирате в театър. Ръката, която лежи отгоре е водещата, тя е определящата. Ако дясната ръка е отгоре, тогава човек е деснорък, и обратно ако лявата е отгоре, изхождайки от мозъка, е леворък. Важно е да се направи този тест, да се види с коя мозъчна половина човек работи, тъй като има много “преработени” леворъки, които смятат себе си за десноръки.
Обобщено ще кажа, че дясната половина на малкия и големия мозък отговарят за лявата половина на тялото и обратно – лявата половина на малкия и големия мозък – за дясната част на тялото.

При десноръките жени може накратко да се каже следното:

Лявата гърда отговаря  за детето и майката на жената и семейното гнездо, а дясната гърда за партньора или партньорите, към което всъщност спадат всички останали хора, с изключение на малките деца или чувстваните като деца хора и животни.
Ако десноръка жена има РМЖ на лявата гърда, тогава тя има или конфликт ГРИЖА/БЕЗПОКОЙСТВО за нейното дете, за нейната майка или за нейното семейно гнездо, или има СПОР с нейното дете, с нейната майка или за нейното семейно гнездо.

От друга страна, ако е Карцином на млечните пътища, тогава жената има конфликт на Раздяла с нейното дете, с майката или със семейното гнездо.

При леворъките жени е точно обратното.
Дясната гърда е за детето, майката на жената и гнездото, а лявата гърда е за партньора или партньорите.
Следователно, ако тя има рак на млечната жлеза в дясната гърда, тогава съществува конфликт ГРИЖА/БЕЗПОКОЙСТВО за нейното дете, нейната майка или за нейното семейно гнездо. Ако има дуктален карцином на млечните пътища на дясната гърда, тогава тя има конфликта РАЗДЯЛА с дете, нейната майка или с нейното семейство.

Така както конфликтите са различни за двата вида рак на гърдата, така естествено и на различни места са заложени релетата в нашия компютър-мозък.

Релетата на рака на млечната жлеза лежат в страничната външна сфера на малкия мозък и спадат към средния зародишен слой /?  за редакция/.
Релетата за дукталния карцином на млечните пътища лежат в сетивния център на кората на главния мозък /? редакция на термина/ и както в началото споменахме, от срещуположната страна на органа.

РМЖ принадлежи на видовете рак, управлявани от Althirn (мозъчния ствол + малкия мозък), които също според онтогенетичната система на туморите и раковите еквиваленти създават РАЗРАСТВАНЕ НА КЛЕТКИТЕ във фазата на активен конфликт.

В сравнение с това, дукталният карцином на млечните пътища е управляван от главния мозък карцином, който във фазата на активен конфликт създава Ulcera, което значи дефект на тъканта.

В оздравителната фаза всичко протича обратно:

Компактните тумори, които са се появили в конфликтно-активната фаза чрез разрастване на клетките, се капсулират и постепенно ликвидират чрез микроби /ако има налични такива/, например гъбички или гъбични бактерии, туберкулоза. Докато при управляваните от главния мозък дефекти на тъканта в оздравителната фаза следва възстановяване чрез увеличение на клетките. Тук като помощни микроби се използват изключително вируси. Това е хирургията на природата!

В научната медицина не се знаят взаимовръзките, не се различават активна конфликтна фаза и оздравителна фаза и просто всичко което е разрастване на клетки или промяна на тъканта се окачествява като злокачествено. Улцерата, която в конфликто-активната фаза прави намаляване на клетки се счита за доброкачествена.

Пример: Майка изпуска от ръката си кърмачето си, то удря главата си в пода и за известно време е в безсъзнание. Майката като десноръка преживява един биологически конфликт БЕЗПОКОЙСТВО майка-дете с лявата гърда с един DHS /Дирк-Хамер-Синдром/.
От този DHS в лявата гърда на майката израства аденоиден рак на млечната жлеза, това ще рече, че се увеличава тъканта на млечната жлеза.
Това, което прави организмът на майката тук, в никакъв случай не е безсмислено, той прави допълнителна тъкан на млечната жлеза, смисълът е просто на кърмачето, което чрез този нещастен случай има нарушение в развитието, да му се окаже помощ чрез получаването на повече майчино мляко. Така организмът на майката се опитва да компенсира възникналата повреда.
Докато продължава конфликта, расте т.нар. тумор на млечната жлеза. Чак в момента, когато кърмачето е съвсем наред, конфликта е решен, тогава спира растежа на млечната жлеза.
Ефект: Майкта има от погрешно смятаната за болна страна много повече мляко от преди, въпреки че тя е в Sympathicotonie, тоест в конфликтно-активна фаза.
При това виждаме, че промените, които при нас се определят като болести всъщност са противоположности на болести, именно: един съвсем разумен процес на съгласувана игра на природата, например между майка и дете или майка и партньор.

Друга жена, която е имала конфликт с нейния съпруг и е развила преди първите три месеца на бременността рак на млечната жлеза, който се е възпламенил наново след бременноста, е имала още дълго мляко на дясната си гърда /на партньора/ след като на лявата гърда е пресъхнало. В края на кърмаческия период ракът на млечната жлеза чрез една туберкулоза с типичното нощно потене се капсулира и се разгражда. Този процес


В компютърната томограма на гърдата можем в края да видим една каверна на мястото на възела на млечната жлеза. Това е биологичната форма на протичане, която също и днес е правило при първобитните народи.

При жените от така наречените цивилизовани страни тези процеси протичат най-често извън кърмаческия период. Ако една жена в цивилизацията  получи един конфликт БЕЗПОКОЙСТВО майка-дете докато тя не кърми, ще порасте тумор на млечната жлеза и ще имитира целта на желанието да се даде повече мляко на кърмачето, което дефакто е дете, вече не е кърмаче. Нашата модерна медицина смята този тумор за нещо съвсем безсмислено, болно, изродено от природата, тъй като е изгубила разбирането за първичния смисъл.
При жена в нашата цивилизация протичат тези процеси, въпреки че жената вече не кърми и в оздравителната фаза – ако се стигне до нея – туберкулозните гъбични бактерии /ако има налични такива/ капсулират и разграждат тумора. Ако не са налични такива бактерии, възелът остава непроменен, но не се капсулира по естествен път.

Но как може тогава въобще да се умира от рак на гърдата, ще попитате вие?

Ако се разганичим от редките, много много дълги протичания на конфликти, които в редки случаи могат да доведат до смърт, трябва да кажем, че ятрогенните паник-конфликти, това ще рече възбудените от лекарското неразбиране паникконфликти във връзка с поставянето на диагнозата рак на гърдата /страх, паника от рак на гърдата, от смърт, срив на самооценката, които възбуждат нов рак – така наречените метастази, вече за съжаление са правило и от тях лесно може да се умре. Това обаче вече няма връзка с действителното заболяване.

Докато при рака на млечната жлеза виждаме увеличение на тъканта на млечната жлеза в активната фаза на конфликта, при рака на млечните пътища виждаме Улцера, тоест намаляване на клетките в обвивката ? на млечните пътища.

Психически погледнато, винаги е представен конфликт РАЗДЯЛА. Или майка/дете или жена/майка или от партньора. При това трябва да представим съвсем реалистично този процес, все едно тези индивиди са залепени един за друг с лепило и при раздялата част от външната кожа се разкъсва, нещо подобно на картината при невродермитите.

Тази Улцера е единия симптом. Другият симптом е сетивно парализиране на млечните пътища. Ако сетивното паралииране се появи на външната кожа на гърдата, пациентката няма никаква чувствителност на зърното на гърдата си. Този процес рядко се забелязва, докато при карцинома на млечната жлеза, според големината на гърдата и локализацията на засегнатото място, възелът може да се усети вече след няколко седмици.

Изключение при рака на млечните пътища е така наречения цирозен ? възел, който възниква когато конфликта продължава безкрайно.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 11:46 от benche

# 173
  • Мнения: 4 150
Бенче,благодаря zа превода.  bouquet
Недей да го триеШ,само редактирай,че е преведен от П...р.Махни данните zа иzточник.

Мимито
Остеопенията е zаболяване на "самочувствието"...срив в самочувствието,от обида,от постоянен мобинг,постояно натякване zа непьлноценност и тн...
Лечебната криzа е вид левкемия.
Едно крьвно иzследване може да покаже и каква фаzа си.
Остеопенията е обикновено активна фаzа на конфликт,т.е. все оЩе не си го реШила. Peace

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 21:05 от Christian

# 174
  • Мнения: 222
Бенче,благодаря zа превода.  bouquet
Недей да го триеШ,само редактирай,че е преведен от Пилхар.Махни данните zа иzточник.

готово  Simple Smile

# 175
  • Мнения: 4 150
Браво на теб Heart Eyes

# 176
  • Мнения: 4 392
benche , благодаря !  bouquet

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 02:19 от Amarena

# 177
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

Мимито
Остеопенията е zаболяване на "самочувствието"...срив в самочувствието,от обида,от постоянен мобинг,постояно натякване zа непьлноценност и тн...
Лечебната криzа е вид левкемия.
Едно крьвно иzследване може да покаже и каква фаzа си.
Остеопенията е обикновено активна фаzа на конфликт,т.е. все оЩе не си го реШила. Peace



Christian наистина когато се изследвах имах срив във самочувствието. Но скоро не съм се изследвала (говоря за близкуте 2 години) Ако пусна кръвно изследване какво да търся? Кой параметър да следя? И какво значи вид левкемия? Извинете за невежеството ми Embarassed Embarassed

И ако позволите още едно питане - ношното напикаване при децата с какво се свързва? Питах по горе но никой не издава тайната

# 178
  • Мнения: 4 392
Мимито, предполагам, че Кристиян има предвид, че според ГНМ левкемията не е тежка , нелечима болест, а оздравителна фаза.

Цитат
Питах по горе но никой не издава тайната
Каква тайна? Rolling Eyes Всички се учим още. Според мен е някаква травма, но не знам каква... Още не съм стигнала дотам...
Кристиян да каже. Няма начин да не знае. Laughing

# 179
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мимито, предполагам, че Кристиян има предвид, че според ГНМ левкемията не е тежка , нелечима болест, а оздравителна фаза.

Цитат
Питах по горе но никой не издава тайната
Каква тайна? Rolling Eyes Всички се учим още. Според мен е някаква травма, но не знам каква... Още не съм стигнала дотам...
Кристиян да каже. Няма начин да не знае. Laughing

Амера, и аз мисля че е травма, но искам да разбера каква е и как бих могла д апомогна на детето си, защото не смятам да поверя детето си на традиционните медици, които само биха задълбочили проблема  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт