Цвят на кухненските шкафове!

  • 13 651
  • 51
  •   1
Отговори

Анкета

Стените са оранжеви, плота бежов, а шкафовете?!!!:)

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 01 сеп 2007, 21:36

  • Мнения: 2 494
Здравейте, момичета! След няколко дни ще поръчваме кухня, по мой проект  Laughing Hug

Имам питанка- искам стените в дневната и бокса да са в оранжево-не много ярко, пода е бежови плочки в бокса и дюшеме в дневната и термо плота мисля да е бежов.

А за самите шкафове какъв цвят ще ми препоръчате?
Rolling Eyes

Благодаря ви от сърце! Надявам се скоро да се похваля с нова кухня и да ми хареса крайнич резултат  Hug bowuu

# 1
  • Мнения: 3 036
Моята кухня е в бежаво,а шкафовете в тъмно кафяво почти натурален шоколад и не съжелявам.колкото по тъмно толкова по лесно за поддържане.

# 2
  • Мнения: 5 178
Меги, вместо да пускаш анкета се хвани и я нарисувай с ALNO има различни цветове за шкафовете, за пода
За дизайна на дома не бих разчитала на форума.. Пък и срамота дипломирани IT сме все пак

# 3
# 4
  • Мнения: 5 178
Уфф и още нещо ако ще е от ПДЧ решаваш на коя фирма искаш изобщо не поглеждаш какво предлагат на сайта си и направо в магазина да видиш наште гавази какво внасят.. И тогава започваш да мечтаеш.
За лака си нямам и на идея как стои въпроса. Моята ще е ПДЧ (поръчана и се прави) и все се надявам да изкара 5 години, а на 5-тата ние да си вземем по-голям апартамент

# 5
  • Мнения: 2 494
Уфф и още нещо ако ще е от ПДЧ решаваш на коя фирма искаш изобщо не поглеждаш какво предлагат на сайта си и направо в магазина да видиш наште гавази какво внасят.. И тогава започваш да мечтаеш.
За лака си нямам и на идея как стои въпроса. Моята ще е ПДЧ (поръчана и се прави) и все се надявам да изкара 5 години, а на 5-тата ние да си вземем по-голям апартамент
Да, мила, ходих директно във фирмата  Peace
Препоръчаха ми я тази фирма, аз се надявам повечко да изкара, ама колкото толкова. Харесаха ми като качество там кухните, дано и нашата я направят добре!

А за цвета като мнение искам на съфорумките, макар че почти съм решила да е венге, но е сравнително малка кухнята и се притеснявам да не стане тъмно  Thinking

# 6
  • Мнения: 712
Аз бих заложила на светъл цвят. В момента съм в двете крайности. Или холът и кухнята да са в един стил (светъл под и мебели венге), или кухнята да бъде обособена като отделен кът с други цветове (оранжево, жълто и зелено). Много исках банята ми да е зелена (мечтата на живота ми, бих казала), но не се получи така, затова сега мисля да си направя кухнята в зелено с някаква комбинация от жълто и оранжево или нещо такова. Абе и аз не знам какво точно искам още и затова мъката ми е толкова голяма. Досега си смених мнението около 100 пъти и все повече се вкисвам. Накрая, както винаги става, ще избера 101-ви вариант и няма и да ми харесва, но както и да е.

# 7
  • Мнения: 47
И аз бих избрала нещо по-светло

# 8
  • Мнения: 2 211
При бежов под и плот - венге. Ако бежовото е много светло, ще бъде добре и с металик сиво, но тогава отиваме в съвсем друг стил.
Иначе казано, стандартното контрастно съчетание е светъл под и тъмни шкафове или обратно - тъмен под и светли шкафове.

# 9
  • Мнения: 77
Моята кухня е с оранжево-жълти стени,а кухн.мебели са ванилия и синьо капри.Стои добре.Наистина щом стаята е малка,трябва да избереш светли тонове.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
Комбинацията от светъл плот и тъмни шкафове е много добра. Има контраст и дори и при малка кухня не "затваря" помещението.Нали стените и пода са светли
Препоръчвам ти -  Венге  Peace

# 11
  • Мнения: 8 999
Гледам, че повечето момичета са ти предложили венге, както и аз. Комбинацията от венге и избелен дъб е също много приятна. Зависи и какво ти е оранжевото и дали обичаш ярки цветове изобщо, но можеш да комбинираш шкафове в бяло и резеда.

# 12
  • Мнения: 6 958
Орех или бежово сякаш  Thinking

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт