Дървени корнизи

  • 5 221
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Моля ви кажете ми имате ли някакви впечатления от дървените корнизи?Предстои ми да купувам и съм се насочила към такива,но днес една колежка случайно спомена,че е чула от някаде,че провисвали или нещо такова ConfusedБлагодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 712
Имах такива в хола наистина провиснаха,изкривиха се абе с две думи пълен буклук.Така че твърдо не  Naughty

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 535
Корнизи за окачване на пердета ли имаш предвид? Ако е това - и аз съм против. Имам доста такива, два вида. Не ги харесвам никак. Ако не са направени както трябва с времето се изметват, не само да увисват. Имам един почти вълнообразен. Дългите увисват. Сега ги подменям.

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ами как няма да увисват като са от чам. Аз почти ги подмених с тези, които се монтират на тавана. Като се ушият професионално пердетата, се криват и стоят много по-добре.

# 4
  • Мнения: 135
Аз имам дървени корнизи и съм много доволна. Може би са добре направени и затова не са провиснали. Сестра ми има от много години, нашите са "нови" (на 4г.) в сравнение с нейните, и също е доволна. Мисля, че е важно да имат достатъчно междинни подпори / да са хванати за стената не само в двата края, но и на няколко места по средата. Нашите имат "крачета" към стената на 3 места, защото са къси, но по-дългите се хващат на повече места. Може би, дървените корнизи са подходящи за по-малки прозорци, но все пак твърдя, че зависи от изработката и монтажа най-вече.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 712
Ами как няма да увисват като са от чам. Аз почти ги подмених с тези, които се монтират на тавана. Като се ушият професионално пердетата, се криват и стоят много по-добре.
Peace

# 6
  • Мнения: 315
Аз имам дървени корнизи от 5 год. и нямам проблеми,доволна съм и си ги харесвам

# 7
  • Мнения: 92
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА,БЕШЕ ЦЕННА ЗА МЕН.ОЩЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ЩЕ ПРАВЯ,НО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ОБИКОЛЯ МАГАЗИНИТЕ ДА ВИДЯ КАКВИ ДРУГИ СЕ ПРЕДЛАГАТ. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт