Кухненски бокс на балкона в хола

  • 7 995
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Здравейте. Предстои ни преместване на кухнята. Отива на балкона за да направим още една спалня. Горе долу знам какво искам но много ми се иска ако може да ми дадете и вие идеи за разположение на шкафове и тн. Самия бар плот се чудя какъв да бъде. Прочетох всички теми които намерих с търсачката и разбрах че много от вас имат точно такова нещо, но не видях почти никакви снимки. Ще съм ви благодарна ако се осмелите да си ги покажете  Hug

# 1
  • Мнения: 645
Хайде де, знам че на много от вас хола е заедно с кухнята и че много от вас имат бар плотове помогнете ми малко Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 170
Има темичка за кухните. Попитай там Wink . А на първата страница на въпросната тема има снимки и една от тях е много добро изпълнение на това, което искаш (сори, не мога да се сетя на кого беше Embarassed, но разгледай) Peace

# 3
  • Мнения: 645
Има темичка за кухните. Попитай там Wink . А на първата страница на въпросната тема има снимки и една от тях е много добро изпълнение на това, което искаш (сори, не мога да се сетя на кого беше Embarassed, но разгледай) Peace
Мерси, точно тази тема я изчетох и разгледах цялата но явно точно това съм го пропуснала. Ми пак на ново ще я разгледам.

# 4
  • Мнения: 1 170
Ей сега ще поровя да ти дам линка към въпросната кухня...

http://img64.imageshack.us/img64/8272/img4223gv4.jpg
http://img77.imageshack.us/img77/3696/img4237sd8.jpg
Лично на мен много ми допадна. Кухнята, между впрочем, е на tilieva   bouquet

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 22:48 от Polly-Wolly

# 5
  • Мнения: 645
Много мерси  bouquet, след като пак ги разгледах и аз точно на това се спрях. А и то беше единственото което е точно като нашето място. Искаше ми се да видя още няколко варианта ама май няма  Tired Мерси още веднъж  bouquet

# 6
  • Мнения: 104
При нас картинката е същата,но се отказахме от барплота и цялата кухня ще е разположена по дължината на терасата под прозорците.

# 7
  • Мнения: 1 170
Здравей,бях попаднала на подобни теми и ти пращам линк към тях -

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111238.msg2016896#msg2016896

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109736.msg1990048#msg1990048

# 8
  • Мнения: 645

 Мерси за линковете, но в първия нямаше снимки, а за съжаление на втория не видях снимки на моя вариант иначе има6е невероятни кухни и къщи.

# 9
  • Мнения: 1 170

 Мерси за линковете, но в първия нямаше снимки, а за съжаление на втория не видях снимки на моя вариант иначе има6е невероятни кухни и къщи.

Аз по-скоро исках да ти покажа конкретно това,че има и друго решение как да се премести кухненският бокс в хола



и по точно как е направено у Никол






# 10
  • Мнения: 645
Мерси, разгледах ги но нашият апартамент е среден, тоест хола е голям колкото спалнята и всъщност спалнята е голяма но хола е малък за хол и за да има достатъчно място за всичко ще използваме балкона но се чудих как са разпределили шкафовете около прозореца мамите, които също са ползвали балкона.

# 11
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Моята кухня е на балкона. Само че не е махан средния панел, който беше под прозореца, защото се оказа носещ за терасата. Кухнята ми е много удобно, но направих голяма грешка, че не направих по-висока преграда към барплота, и се вижда всичко зад него. Сега смятам да коригирам този недостатък и обмислям смяна на барплота.

# 12
  • Мнения: 645
Моята кухня е на балкона. Само че не е махан средния панел, който беше под прозореца, защото се оказа носещ за терасата. Кухнята ми е много удобно, но направих голяма грешка, че не направих по-висока преграда към барплота, и се вижда всичко зад него. Сега смятам да коригирам този недостатък и обмислям смяна на барплота.
Моля те пусни снимки Praynig

# 13
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Мандаринке,
Ще направя няколко снимки и ще ти пусна на лични, защото все още не може да се сравнява с хубостите на другите момичета тук.

# 14
  • Мнения: 645
Много ще се радвам да го направиш. А по отношение на хубостите на другите момичета, да не ти пука толкова Whistling

Общи условия

Активация на акаунт