хлебартки КАК ДА СЕ СПРАВЯ

  • 8 397
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
някой дали е пръскал с отрова против хлебарки,крие ли рискове за детето????????? newsm78

# 1
  • Мнения: 729
Колко е голямо детето?Прочети листовката , попитай в аптеката.

# 2
  • Мнения: 588
       Напръскай със спрея "Райд макс", който е против всякакви насекоми, но внимавай да не прекалиш с количеството и излезте за няколко часа от къщи докато се проветри в помещението. Peace

# 3
  • Мнения: 201
Аз реших проблема с хлебарките с "Клинес" това са кубченца, които се слагат по ъглите на стаите, в шкафове и т.н., пише в листовката. Дори пише, че е безвредно за домашни любимци, ако ги намерят и изядат. Най-хубавото е, че си спестявам грозната гледка на мъртви хлебарки, защото тези кубчета ги отблъскват.

# 4
  • Мнения: 68
ИСКАМ ДА НАПРЪСКАМ С ОТРОВА,ЗАщОТО МИСЛЯ ЧЕ ТАКА Е НАЙ БЪРЗО И ЕФЕКТИВНО,НО НЕ ЗНАМ НИКАКВИ КООРДИНАТИ.
АКО НЯКОЙ Е ПОЛЗВАЛ ТАКИВА УСЛУГИ МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 264
Вкъщи се появяват от време на време. Изпитвам ужас! Непрекъснато изливам кислол във всички сифони и в тоалетната. И пак изизаха след време по някоя-друга. Сега (преди седмица) взех един гел "Globol". Намазах на места, недостъпни за детето (зад кухненски шкафове, в пукнатини. Все още не са се появили гадините. В банята намерих две-тир други пълзящи буболечки - умрели. Надявам се да не се появяват повече хлебарки.

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Откакто си сложих кубченцата не съм виждала и една!

# 7
  • София
  • Мнения: 84
и ние имаме хлебарки които не мога да уморя с нищо,засега Глобул гел помага но пак излизат от време на време,а си мислех че в нов блок поне 5 години ще поживеем без тях,но като имам една  комшийка която си ги отглежда #Cussing out явно ще трябва да свиквам Tired

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Обади се в ХЕИ.Там ,ще ти дадът телефони на лицензираните фирми.
Не крие никакви опасности.Препаратите ве4е са много добри.
За 70кв жилище ми взеха 15лв.От 1г не съм виждала хлебарка.

# 9
  • Мнения: 5 977
Оууу... ужас с тези хлебарки като ходих на гости на леля си вчера какви големи имаше, въххх да настръхнеш от страх направо, идвали от банята дето са тръбите..но така е в блоковете, хубаво че у нас нама че иначе  #Crazy

# 10
  • Мнения: 3 192
REGENT - отрова за колорадски бръмбари. Единственото, което трайно премахва гадините.
Купува се от "Сортови семена", пликчето е малко - 1 грам. Разтваряш в шише 1,5 л с вода, пробиваш дупки на капачката и пръскаш зад шкафове, хладилник, печка, баня... знаеш къде. Не миеш след това. Няма миризма, не е вреден за хората и за домашните любимци, но за свое успокоение гледай няколко часа детето да не е в къщи.
На мен ми бях пропълзели в стаята, където спят децата - там НЕ пръсках. Но 8 месеца не съм видяла хлебарка. Изчезнаха отвсякъде. След това видях 3 замаяни в продължение на 3 седмици и напръсках пак.
Ефектът след пръскането не е като при другите отрови - не метеш хиляди умрели. Простои изчезват. Тези, които намираш са малко на брой и са изсъхнали.

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ние разкарахме нашите с къщичките на Райд, онези белите, безопасни са за деца, защото са покрити, а и се слагат на такива места, под легла, зад гардероби... Помагат, вече две три години няма хлебарки, сменят се на шест месеца и са си супер. (къщичките, не хлебарките) Освен това няма умрели хлебарки по пода, защото те не умират веднага, а си се връщат в гнездото, заразяват останалите, и дружно казват "Здравей, Апокалипсис". Simple Smile

# 12
  • Мнения: 68
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ.
  ЗАПОЧВАМ ВОЙНАТА Simple Smile

# 13
# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Никакви препарати не са толкова ефикасни, колкото фирмите за обезпаразитяване. Няма по-добър метод. Все пак такива фирми пръскат в болници, всякакви обществени сгради, огнища на разни болести, общините ги наемат да пръскат градовете - улици, квартали и т.н. За домашно пръскане препаратите са абсолютно безвредни. Аз ползвам услугите на такава фирма ПРОФИЛАКТИЧНО всяка година. Детето ми е било бебе когато са идвали и проблем няма. Преди три месца направих профилактиката за тази година - струва ми 20лв.
Ако си решила да викаш фирма мога да ти дам координати на две такива!

Общи условия

Активация на акаунт