Доволни ли сте от МДФ мебели за баня

  • 7 828
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Ами това ми е въпроса  Grinning
Не става дума за тези най-евтините бели скърцащи мебели, но все пак от МДФ. Харесах един много хубав комплект в АИКО Люлин. Изработката му е много добра, но не знам дали въпреки това няма да се надуе  Rolling Eyes Мебелите няма да имат пряг допир с вода, но въпреки това ще си е доста влажно. Все пак е баня  Rolling Eyes
Харесала съм и едни стъклени мебели с тези кръгли мивки, много разпространени напоследък  newsm78

# 1
  • Мнения: 834
Не съм доволна, нашият шкаф мухляса и се изду. По- добре си купи пластмасови има и много различни цветове.

# 2
  • Мнения: 8 999
Шкафът, който буквално киснеше във вода /не се усетихме навреме/, цъфна отдолу. Ако беше на крачета, нищо нямаше да му се случи. Шкафът с огледало над мивката не е мръднал. Мебелите ни са на 8 години. Мисля, че ако не се отнасяме вандалски с тях, няма опасност да се повредят. Не знам как стои въпросът със шкафове от МДФ под мивка /там все пак се мокри почти директно/.

# 3
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз имам шкаф от МДФ - лак, под мивката в банята, на крачета е, но все пак от душа пръска, а и да не обяснявам хлапето как мокри всичко, а и парата от водата....Имаме го повече от година и засега няма никакви проблеми и смея да кажа, че съм доволна.

# 4
  • Мнения: 1 172
Видях раздут такъв у наши познати. За банята взехме от PVC. Уж сме с душ кабина, но не искахме да рискуваме.

За тоалетните - MDF, но там няма никаква вода освен мивките и казанчетата, съответно няма и прекомерна влага.


# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Шкафа ни, под мивката е МДФ и за година и половина /вече и повече/ не е мръднал.
С душ-кабина сме, и може би това го спасява от постоянно мокрене. Старая се да суша банята, доколкото е възможно.

# 6
  • София
  • Мнения: 752
Твърдо НЕ. с нетърпение чакам да вземем от PVC

# 7
  • Мнения: 230
Аз съм мн. доволна. Шкафът с мивката и при мен е на крачета.
Дори в самата душ кабина имам един немалък шкаф - там държим хавлиите (много е удобно). Не е мръднал.

# 8
  • Мнения: 4 428
Благодаря за отговорите  Grinning

Сложих и една анкета за по-нагледни резултати.
Но за сега май клоня да си взема шкаф при положение, че не се мокри директно от душа, банята се проветрява и изсушава след ползване  Thinking

# 9
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Явно има разлика от МДФ до МДФ. Я кажете от къде сте ги купували тези, които не са мръднали, че си харесах едни шкафове за под мивката, ама не смея още да ги купя.

Иначе над пералнята в банята сложихме едни непотребни шкафове от ПДЧ, отпред на вратичките сложихме огледала и се получи много добре.

# 10
  • Мнения: 6 958
Ние  Naughty PVC най добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт