Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /4/

  • 26 016
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Слава Богу при нас всичко протече нормално първата седмица. Аз да си призная честно не очаквах да се адаптира толкова лесно и просто, и даже още не смея да се зарадвам искрено. Първият ден особено очаквах до излети със сълзи на очите от сградата и да ми се хвърли в краката, с молби никога повече да не я водя там. Обаче онаа излезе с кръг от почитатели вече. Има едно момченце, което постоянно я следва и наблюдава. Сладурче. Сигурно му изглежда като извънземно  ooooh! Joy постоянно нещо обясняваща, подскачаща, подсвиркваща, не спираща нито за миг..................... Определено ще съм признателна на нейната учителка, ако я изтърпи до края на годината.

Аз ли нещо не разбирам, ама учебната година не е започнала... Та да не сте ходили на някакви летни занимални?  newsm78

# 301
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
Профилактичен преглед няма да правим, няма документ който да го изисква.


От седем до осемнадесет години - един път годишно:
Благодаря за уточнението.
Е, това сме го направили преди два- три месеца, нов преглед не е нужен. Имах предвид, че за детска градина се искаше след всяко по-дълго отсъствие над 10 дни, да минем за бележки от личния лекар.

# 302
  • Мнения: 184
sea woman,на мен ми казаха във Военна болница ,а и там ни е по близо.Мисля да я заведа много рано ,че после съм на работа,та затова мислех че знаеш в колко започват работа.  Rolling Eyes


А, не съм чувала за Военна болница, но може би наистина може, щом са ви казали. Всъщност живеем в Левски и на мен ми е по-близо, но ще видим...  Peace

Е как не си чувала за Военна тук в Левски всички там ходят за манту   newsm78 само не знам в колко часа започват,но утре ще звънна едно телефонче.   Rolling Eyes

# 303
  • Мнения: 1 608
Време е за нова тема.

# 304
  • Мнения: 184
При нас в началото на учебната година искат "Лична здравна профилактична карта" и информация за всяка ваксина   Rolling Eyes

# 305

Общи условия

Активация на акаунт