Новата ни баня

  • 6 796
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Момичета, да ви се похваля, най-накрая след дълго четене по форуми, обикаляне по магазини и тн си направихме банята. Е, има още какво да се иска, аксесоари няма, врата на душ кабината няма, но тука може да видите проекта и после изпълнението в реалност
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96727&view=1&photo=1

# 1
  • Мнения: 209
Честито! Да си я ползвате с голям кеф! Много е готина!

# 2
  • София
  • Мнения: 940
Честито! Много ми хареса.  newsm74

# 3
  • Мнения: 3 360
Хубав проект!Само дето си мисля ,че много бързо отминава тази"червена вълна"....

# 4
  • Мнения: 189
Много е интересна! Честито!

# 5
  • Мнения: 282
Мерси , мерси, мног осе радвам, че ви харесва. А за червеното, мене много ме заля тази вълна и кухнята и хола и те в червенко и да мине, мен червеното винаги ще ми харесва.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Чудесна е.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито! Радвам се, че сте приключили с този кошмар банеправенето Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 266
Идеална е.

# 9
  • Мнения: 479
Честито!
Много добро изпълнение на твоята мечта - спомням си го този проект от пролетта, май, в една друга тема!
Ние също ще сложим такива смесители и мивка "Корона", но от тези по 90 см.
Мен лично такова червено ме притеснява в такива количества, буквално ставам доста притеснена в такова помещение, но то си зависи от характера и вкуса. Не бих го направила, но така направено МНОГО ми харесва!!!!

Честито още веднъж!

# 10
  • гр. софия
  • Мнения: 190
много е хубава. честито. на мен ми предстои в края на месеца, но още не съм се спряла на нищо конкретно. би ли споделила, ако искаш и на лични от къде са ти плочките, там ли ти направиха проекта и колко квадрата ти е банята. от две седмици ровя в нета за идеи и магазини, мислех да пусна и тема, но се отказах. Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 1 951
Много е хубава!Честито!

# 12
  • Мнения: 282
от Елис-Г са плочките, но ги има и по други по-малки магазини. А банята е 2.30 на 2.50 и никой не вярваше, че ще събере и вана и душ кабина, сега даже е и просторна. От майстора хич не съм доволна, има много неща, които ми се набиват на очи, ама като цяло се получи

# 13
  • Мнения: 87
Честито! Банята ви е станала супер!  Peace
И моята е планирана да е в червено и бяло /явно наистина е някаква мания напоследък  newsm78/, но плочките ми не са гланцирани, а матирани. Искам да попитам от какво е направен тавана, защото аз все още се чудя, а виждам, че при теб е станало много добре.

# 14
  • Мнения: 6 005
Момичета, да ви се похваля, най-накрая след дълго четене по форуми, обикаляне по магазини и тн си направихме банята. Е, има още какво да се иска, аксесоари няма, врата на душ кабината няма, но тука може да видите проекта и после изпълнението в реалност
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96727&view=1&photo=1
Първо искам да ти кажа че ми беше доста любопитно и надникнах в албума - Свадбата...много красива булка си, а и не само- прекрасна двойка сте..Поздравления!Отстрани изглеждате чудесно. А за банята- тя е разкошна...много се радвам за вас...да си я ползвате с здраве.   bouquet  bouquet  bouquet

# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Невероятна е!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 464
Супер е,честито  bouquet
Това е любимият ми цвят,жалко обаче че никъде вкъщи не го сложих.Но може би за да не ми омръзне newsm78Нашата е в ярко оранжево и бяло

# 17
# 18
  • Мнения: 338
Наистина разкошна баня.

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
от Елис-Г са плочките, но ги има и по други по-малки магазини. А банята е 2.30 на 2.50 и никой не вярваше, че ще събере и вана и душ кабина, сега даже е и просторна. От майстора хич не съм доволна, има много неща, които ми се набиват на очи, ама като цяло се получи
Великолепна ти е банята, поздравления   bouquet
А и съм фен на червеното, нека е мания мен си ми харесва по принцип  Mr. Green
Нашата баня живот и здраве ще е точно такава по размери 2,20х2,50 като 2,50 е широката част и се пада срещу вратата. В голяма чуденка съм как да натъпча душ-кабина и вана - ти ми даде страхотна идея  Hug

# 20
  • Мнения: 282
 Hug Hug Eй, как се радвам че ви харесва, защото толкова много и се страхаме с мъжа ми и доста средства и труд и ядове хвърлихме, но ми се сбъдна мечтата
Цитат
Момичета, да ви се похваля, най-накрая след дълго четене по форуми, обикаляне по магазини и тн си направихме банята. Е, има още какво да се иска, аксесоари няма, врата на душ кабината няма, но тука може да видите проекта и после изпълнението в реалност
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96727&view=1&photo=1
Първо искам да ти кажа че ми беше доста любопитно и надникнах в албума - Свадбата...много красива булка си, а и не само- прекрасна двойка сте..Поздравления!Отстрани изглеждате чудесно. А за банята- тя е разкошна...много се радвам за вас...да си я ползвате с здраве.   bouquet  bouquet  bouquet

Сладко и Солено, наистина много се обичаме и бяхме много щастливи на този ден, аз като омагьосана бях и все повече се обичаме и пожелавам на всички да е така. Сега като съм бременна и дунда, ела да ме видиш каква съм красавица Laughing
от Елис-Г са плочките, но ги има и по други по-малки магазини. А банята е 2.30 на 2.50 и никой не вярваше, че ще събере и вана и душ кабина, сега даже е и просторна. От майстора хич не съм доволна, има много неща, които ми се набиват на очи, ама като цяло се получи
Великолепна ти е банята, поздравления   bouquet
А и съм фен на червеното, нека е мания мен си ми харесва по принцип  Mr. Green
Нашата баня живот и здраве ще е точно такава по размери 2,20х2,50 като 2,50 е широката част и се пада срещу вратата. В голяма чуденка съм как да натъпча душ-кабина и вана - ти ми даде страхотна идея  Hug

Камамбер, само да ти кажа, че ваната ни е доста малка, само 140 см, а ние и двамата сме много високи, но се събираме де, е, не е като да се отпуснеш целия , но ние сега чакаме бебенце и за него най-вече я направихме

# 21
  • Мнения: 1 547
Мен би ме било страх да ползвам тоалетната. Бих се чудила дали не съм попаднала в музей на модерно или друг вид изкуство. Ужасно претенциозна е. Ползвайте си я със здраве!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 020
   Страхотна ти е банята,поздравления! Ние избрахме същите плочки,но в синьо и зелено. Дано скоро мога и аз да покажа моята  Rolling Eyes. Моля те, кажи какво е това на тавана-ясно, че е някакъв окачен таван, но какъв точно?

# 23
  • Мнения: 264
Много е хубава браво Grinning
И нашата е почти готова, ще я покажа като стане newsm10

# 24
  • Мнения: 8 999
Мнооого ми хареса! Обожавам смели комбинации, но при мен винаги се получава скучно /страх ме е да съм ексцентрична/. Със здраве да си я ползвате! А колкото до ваната и бебето - много съм доволна, че имахме вана, когато се родиха децата. Неоценимо удобство е.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 019
Въпреки, че не харесвам червено, банята ти много ми харесва. Много добре обмислена, стилна и подредена с вкус. Поздравления!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 044
Поздравления и от мен, това май почти се припокрива с моята баня - мечта! Heart Eyes Само че се разминах с нея, просто не намерих плочки, които да ни харесват и като цвят, и като цена... Wink Да си я ползвате със здраве!

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Камамбер, само да ти кажа, че ваната ни е доста малка, само 140 см, а ние и двамата сме много високи, но се събираме де, е, не е като да се отпуснеш целия , но ние сега чакаме бебенце и за него най-вече я направихме
Ами то се вижда,че идва по-къса ваната, но за малко деца определено ще е голямо удобство. Само едно въпросче имам (малко лично  Blush ) - събирате ли се двамата едновременно във ваната (още веднъж се извинявам, но живо ме интересува, а не можем да се плеснем в магазина и двамата във ваната  ooooh! ), т.е. да можете да си взимате вана заедно  Thinking

# 28
  • Мнения: 282
Това на тавана са съвсем обикновена бяла PVC ламперия, купена от Парктикер, и отделно си купихме лунички, даже тавана го правиха мъжа ми , баща му и баща ми.
Смърфиета, всичко си правим в тоалетната бе, съвсем нормално и то, само дето тази обстановка не позволява и грам миризма да има и нон стоп търкане, миене и ароматизиране пада

Камабер, свамата не се събираме, аз съм висока 175 см, мъжа ми 187, а и сега съм много бременна и не сме опитвали , ама май няма да стане, освен ако не заемем по някоя йога поза

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Камабер, свамата не се събираме, аз съм висока 175 см, мъжа ми 187, а и сега съм много бременна и не сме опитвали , ама май няма да стане, освен ако не заемем по някоя йога поза
благодаря ти за бързия отговор, ще го мислим, то има време де  Thinking
Аз съм 1,70 , мъжа ми 1,75 ,с това 1,40 определено ще изучим кама сутрата и йогата  hahaha
Иначе пак да кажа - банята ти е божествена просто , да си я ползвате със здраве  Flutter

# 30
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Супер ! Честито , със здраве да си я ползвате !

# 31
  • Мнения: 712
Честито! Банята е страхотна. Не предполагах, че толкова добре ще изглежда червеното. Моят мъж беше фен да си направим банята червена, но аз не се осмелих. А вазата със зеленчука до тоалетната направо ми взе акъла. Не съм се сетила, че би могло да има такъв акцент, но стои страхотно.

# 32
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Честито! Много ми допадна. Разположението е много функционално. Със здраве да си я ползвате.

# 33
  • Самоков
  • Мнения: 561
Браво! Страхотна е банята.

# 34
  • Мнения: 5 362
Страхотна баня! Peace
Честита!

# 35
  • Мнения: 2 211
Еййййййй, тя много арна бе Танасе!

# 36
  • Мнения: 461
Арна  Peace, но който я почиства - да му мисли, особено ако водата Ви е по-варовита. Stop

# 37
  • Мнения: 3 622
да ви е честита новата баня - много е хубава  Grinning  но аз лично никога не бих си направила такава в къщи, прекалено червена и ярка ми идва /без да се обиждаш/

# 38
  • Мнения: 1 153
А колко е голяма банята ви,питам защото ми се струва че не е много голяма а сте съвместили всичко,по моя преценка е колкото нашата ,а все си мисля ,че няма да стигне място за вана Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 459
Много хубава баня.

# 40
  • София
  • Мнения: 965
записвам се и аз да гледам..макар че за жалост аз скоро няма да си имам нова баня Tired

# 41
  • София
  • Мнения: 7 023
Честито! Страхотна е банята, със здраве да си я ползвате.

# 42
  • Мнения: 1 930
Аууууу, страхотна баня, направо прекрасна!!!!!
Влюбих се в червената ви баня  bouquet

# 43
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 520
Хубава е банята ви. Моята засега е само фугирана, без чинии, вани и т.н, така че не за снимане още. По-нататък и аз ще покажа снимки.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Поздрави за добрия вкус. Много красиво и приятно. Не мисля, че е проблем това, че визията на една баня изисква да бъде поддържана. Напротив това е още един плюс за дома и начина по който се чувстват хората в него.

# 45
  • София
  • Мнения: 6 011
Със здраве да си я ползвате и да къпеш най-сладкото бебче в нея!

# 46
  • Мнения: 452
Честито и от мен  bouquet!  Страхотна е банята!

Общи условия

Активация на акаунт