Перални Ariston

  • 29 894
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 5 726
Решила съм да си купя пералня Аристон,даже си избрах модел.Една приятелка каза,че по форумите не се изказвали ласкаво за тези марки перални.Имате ли такава марка?Създавала ли ви е проблеми?

# 1
  • Мнения: 1 546
май има доста теми по въпроса, но все пак аз имам Аристон от две години, моята дори е от тези скъсените, защото мястото ми е малко. Разказвам й играта просто  Grinning и съм много доволна.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз търсих теми. Embarassed Извинявам се ако се повтарям. Аз също съм се спряла на скъсена,заради пространството  Simple Smile. Благодаря,че ми отговори.   bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 397
От 5 години ползвам такава- никакъв проблем не съм имала до сега с нея, върши си работата чудесно.  Laughing

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И пералнята и сушилнята са ми Аристон. Никакви забележки  икъм двете. Доволна съм. Peace

# 5
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Мойта е на 6 години.Освен това е в банята и въпреки това досега работи безотказно. Grinning
Засега Mr. Green.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 726
Благодаря ви за отговорите.    bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 11 703
Моята е мно-о-о-го стара на цели 12 години.Да не ме чуе дявола,но съм доволна.

# 8
  • Мнения: 82
и нашата е Аристон Super Silent. Много сме доволни. Безшумна и изпира чудесно.

# 9
  • Мнения: 459
Моята пък е Уърпул 6- чувство и въобще не съм доволна. Не пере добре, а миналата вечер я пуснах и легнах и посреднощ имах чувството, че някой гърми до главата ми- центрофуга. До сега не беше ревала толкова много, но явно нещо не е наред. А пък ми е нова- няма две години.

# 10
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз съм с Аристон от две години и моята е в банята - нямам забележки до сега и съм се чудила като съм чела негативни мнения, а в тази тема няма все още  newsm78

# 11
  • Мнения: 4 970
А бихте ли цитирали конкретните модели на пералните си Praynig И аз  съм се спряла на пералня Аристон, но се 4удя за модела newsm78.ТО- верно 4е е въпрос на късмет,както с всеки уред,. но ...все пак.ПРедварително ви благодаря  bouquet

# 12
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Мойта е Маргарита.

# 13
  • Мнения: 16
И мойта е Маргарита.най-вероятно е базовия модел,защото е вече на 10 години.Много съм доволна,работи безотказно/да не чуе дяволът/

# 14
  • София
  • Мнения: 5 726
Нито едно отрицателно мнение.Сега трудно ще ме разколебаят за марката  Hug.

# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И моята е Маргарита . но има и някакви цифри- не съм ги заглеждала. Но едва ли я има на пазара вече- на 6 години е.

# 16
  • Мнения: 11 607
Аристон Маргарита с програма кашмир. Имам я от 6 години - перфектна е!Ползвам всичките и програми и съм много доволна!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 819
Като чета всички тези мнения започвам да си мисля, че проблемът е в праха ми за пране, а не в пералнята newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Дрехите непрекъснато излизат от пералнята с петна, а имам още половин пакет прах. УЖАС!!!!!!!!

# 18
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Като чета всички тези мнения започвам да си мисля, че проблемът е в праха ми за пране, а не в пералнята newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Дрехите непрекъснато излизат от пералнята с петна, а имам още половин пакет прах. УЖАС!!!!!!!!
По добре да изхвърлиш праха вместо дрехите. Peace

# 19
  • Мнения: 86
И моята е Ariston AVL 85 S имам я от седмица пробвах я и определено съм доволна още не съм я разучила добре но това което изпрах ми хареса  Peace Имам само един проблем пратиха пералнята без упътване на български а малко трудно се оправям с другите езици та някой ако има такава пералня и упътване на български нека се обади моля Praynig

# 20
  • Мнения: 2 427
Аз като върла перачка бих те посъветвала да си купиш от новите,с двойна вместимост на барабана,ако естествено имаш място за голяма пералня.Няма нещо което аз да не пера в нея.Ние сме с Аристон Акуалтис,пере до 8 кила.Обаче ако можех да си позволя,бих си взела такава която е до 10 кг сухо пране.В моята пера включително тежки килими,пухени завивки,одеала.Не съм фен на химическото.Все не ми се струва достатъчно почистено,а се плащат куп пари.
Аристон Акуалтис обаче има доста дефекти.Примерно непрекъснато вратата не се затваря добре от първия път,нещо не са я избачкали особено добре.В началото беше изключително безшумна,сега нещо се разтрака като старата и ме дразни.Програмата за вълнени ,която уж успокояват че е една от най добрите,която ставала и за кашмир ми развали няколко нешат на които държах,тка че се налага пак да пера вълната и деликатните на ръка.

# 21
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
И моята е Маргарита с кашмира, на 5 год е. Пере, според майка ми много мачка дрехите, а според мен е много шумна . Сестра ми има Индезит, на двете програмите са абсолутно същите, шума е един и същ. Бяхме чули, че Аристон излизали през главния вход, а Индезит през задния на един и същ завод. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз чакам да докарат,че в Технополис им свършили.И моята,ще бъде Aqualtis.Сериозен ли е този проблем с вратата?  newsm78. Видях ,че механизма е по-различен от стандартния.

# 23
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И аз съм на Аристон от около 5 години и нямам забележки. Работи безотказно, само наистина като центрофугира е доста шумна, ама то не виждам как ще стане иначе с тези обороти на завъртане на барабана  Peace

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
+1 за Аристон- и пералнята и сушилнята са ми от тази марка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт