ROLLPLAST!!!!!

  • 6 747
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Избрахме да си направих щорите от ролпласт.
няма да обяснявам подробно проблемите с тази фирма, че ще изпиша цял роман! По договор трявбаше да монтират щорите на 7.08/2007, хоризонталните монтираха, скъсаха при монтажа един водач на едната щора. Вертикалната изобщо не я монтираха и нямат и намерение!!!!!!!!!!!
Не вдигат телефона като ги търсим, ужасно безпардонно обслужване! Вчера ние за пореден път отидохме да ги чакаме в апартамента/още не живеем там/, съответно "майстора", който за мен е некадърник изобщо не се появи!!  И съответно днес му е изключен телефона...
Безотговорно и некоректно отношение!!!!!
Някой има ли опит с подобни фирми? Смятам да уведомя комисията за защита на потребителите! Някой има ли опит с това как се пускат жалби?
Ако не искате проблеми - не си поръчвайте от РОЛПАСТ!!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 920
Явно и ти се присъединяваш към множеството недоволни от тази фирма... В момента ме мързи да търся  Embarassed, но ако ти се занимава, ще намериш много подобни теми и коментари. Съчувствам ти, ужасно е неприятно така да те прецакват!!

# 2
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
След като се оплакваш тук, значи е можело първо да прегледаш мненията за тази фирма и тогава нямаше да станеш поредната им жертва.

# 3
  • Мнения: 84
Аз го знам това Wink
Причините, поради, които съм пропуснала да проверя мненията за тях в момента нямат значение. 
Просто съм потресена от ниското качеството  на обслужване на тази фирма.

# 4
  • Мнения: 8 999
Нещо се случи с тази фирма, но не мога да разбера какво. От 4 г. насам мои приятели и роднини си поръчваха там дограма и какво ли не и всичко беше перфектно. Затова и аз реших да поръчам при тях. Всичко беше наред - навреме дойдоха да вземат размери, направиха прозорците за по-малко от седмица, монтираха ги много бързо.... а после видях, че не са съобразили едно нещо, много важно според мен. Е, аз ли трябва да контролирам всичко, нали затова са професионалисти, а аз - клиент. Добре, че ги излових навреме и ги накарах да си оправят бъркотията /пак не стана точно както е редно да бъде, но поне показаха някакъв ентусиазъм/. Аз ли съм карък, що ли? Препоръчаха ми ги 5 супер доволни от тях хора.

# 5
  • Мнения: 852
Аз също Ви съветвам да не поръчвате при тях.Сменяха дограмата в апартамента на нашите  и тотално се изложиха!Мислех,че като са голяма са и сериозна фирма работата им ще е безупречна,но нищо подобно!Присъединявам се към разочарованите и недоволните за съжаление! Sick Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 794
При нас монтираха дограмата преди 2-3 месеца.  Ние доста зле се бяхме настроили и дори мислехме ако има нещо нередно да не им плащаме остатъка...
НО
всичко за сега изглежда ок!

Доволни сме...

# 7
  • Мнения: 2 591
аз по принцип не съм съгласна с това, че големите и рекламирани фирми са много добри....

неведнъж съм препоръчвала една фирма (вече хонорар за рекламна дейност трябва да им искам hahaha), но съм мнооого доволна (само че работят само в Търново и региона  Rolling Eyes)

# 8
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Нещо се случи с тази фирма, но не мога да разбера какво. От 4 г. насам мои приятели и роднини си поръчваха там дограма и какво ли не и всичко беше перфектно. Затова и аз реших да поръчам при тях. Всичко беше наред - навреме дойдоха да вземат размери, направиха прозорците за по-малко от седмица, монтираха ги много бързо.... а после видях, че не са съобразили едно нещо, много важно според мен. Е, аз ли трябва да контролирам всичко, нали затова са професионалисти, а аз - клиент. Добре, че ги излових навреме и ги накарах да си оправят бъркотията /пак не стана точно както е редно да бъде, но поне показаха някакъв ентусиазъм/. Аз ли съм карък, що ли? Препоръчаха ми ги 5 супер доволни от тях хора.

Всичко зависи от персонала, ако се смени, може новите да не стават на работа.
И аз си имах моя фирма, в която винаги сме поръчвали дограми, щори и други работи.
Но последния път така се изложиха, още ме е яд.

# 9
когато на ден фирмата произвежда по 1500 квадратни метра  дограма на ДЕН! неможе всичко да е ОК за съжаление все някой при който да излезе неудобство ще има, но в крайна сметка всичко се оправя , винаги , някой фирми произвеждат толкова дограма за за 2-3 месеца а ролпласт за 1 ден ( ако изобщо е останала фирма която да произвежда)  

# 10
  • Мнения: 2 085
когато на ден фирмата произвежда по 1500 квадратни метра  дограма на ДЕН! неможе всичко да е ОК за съжаление все някой при който да излезе неудобство ще има, но в крайна сметка всичко се оправя , винаги , някой фирми произвеждат толкова дограма за за 2-3 месеца а ролпласт за 1 ден ( ако изобщо е останала фирма която да произвежда)  
Айде, айде, рекламата на друго място! Stop
Явно при Ролпласт количеството е за сметка на качеството Rolling Eyes И ако продължават да предлагат некачествени стоки и услуги, сигурна съм, че скоро няма да им се налага да произвеждат по 1500 квадратни метра  дограма на ден   hahaha hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 3 960
Аз си поръчах при тях щорите и съм супер доволна Peace
Направиха всичко възможно да станат готови  бързо ,защото в къщи бяхме като в Биг Брадър Crazy Дойдоха взеха размери ,поставиха ги след 5 дни и вече 7м съм много доволна Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 679
когато на ден фирмата произвежда по 1500 квадратни метра  дограма на ДЕН! неможе всичко да е ОК за съжаление все някой при който да излезе неудобство ще има, но в крайна сметка всичко се оправя , винаги , някой фирми произвеждат толкова дограма за за 2-3 месеца а ролпласт за 1 ден ( ако изобщо е останала фирма която да произвежда)  
Айде, айде, рекламата на друго място! Stop
Явно при Ролпласт количеството е за сметка на качеството Rolling Eyes И ако продължават да предлагат некачествени стоки и услуги, сигурна съм, че скоро няма да им се налага да произвеждат по 1500 квадратни метра  дограма на ден   hahaha hahaha hahaha

Пък и не са само те на пазара

Общи условия

Активация на акаунт