Отговори
  • Мнения: 15
Моля ви ,понеже съм все още дезориентирана  с кухните и ми предстои да поръчвам,споделете личния си опит и ме насочете към добра фирма която да направи кухнята.Ще съм ви благодарна ако ме посъветвате и за ориентировъчна цена ,или неща на които си струва да обърна внимание преди да поръчам .

# 1
  • Мнения: 78
виж в тази тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209878.0

там се говори за кухни дано да намериш каквото ти трябва

# 2
  • Мнения: 794
"хермес", ако теинтересуват подробности пиши на лични.

Големи професионалисти, любезни и отзивчиви!!

# 3
  • Мнения: 824
Здравей,Cveti!Преди няколко месеца и аз се вълнувах от този въпрос.След дълго обикаляне се спряхме на една фирма,която ни предложи по-добра цена от останалите.Бях впечатлена от мострите в магазина им и решихме,че това е фирмата.Подписахме договора и с огромно нетърпение очаквах да минат 45-те дни/срокът на изработката/.И като се почна едно чакане....След 2 месеца и непрекъснато напомняне от наша страна елементите на кухнята се озоваха у нас.Единия ден ги докараха,на следващия майсторите започнаха да сглобяват.Тъкмо си мислех,че вече ще имаме кухня и разбрахме,че проектанта е объркал цвета на горния ред.Ние си поръчахме горни бели шкафове и долни-червени.Те ни бяха направили цялата кухня 4ервена.Това не е всичко-барът дори беше в различно червено!!!!!Върнахме само бара с ясното съзнание,че скоро няма да имаме такъв.Сега се радвам на кухнята-много е красива,дори и червена.И бар вече си имаме Simple SmileНо тези емоции,които преживях не искам и да си ги спомням.Те това е.Фирмата се казва КРЕДО

# 4
  • Мнения: 1 327
за да не пускам нова тема да задам още няколко въпроса
Коя фирма ви направи, или от коя фирма купихте кухненското обзваждне
За колко време ви казаха, че ще направят кухнята и какъв беше реалния срок
каква беше цената на линеен метър?

Cveti_, нали не се сърдиш, че използвам темата ти? и аз съм в чудене...

# 5
  • Мнения: 15
Не,Ели не се сърдя,дори се радвам ,колкото повече мнения и въпроси има,толкова по-добре.Само ще ни улеснят с опита си мамите които вече са минали през този период на вземане на решения за кухнята .

# 6
  • Мнения: 1 327
Не,Ели не се сърдя,дори се радвам ,колкото повече мнения и въпроси има,толкова по-добре.Само ще ни улеснят с опита си мамите които вече са минали през този период на вземане на решения за кухнята .
ще ни улеснят, ако пишат  Joy
айде бе, мами! споделете опита си

# 7
  • Мнения: 544
Аз също съм като вас-все още проучвам, гледам, мисля, чета, обикалям,така че не знам дали ще ви бъда полезна.Но мога да кажа към кои фирми съм се насочила, понеже там беше най-добрата цена, която ми дадоха.Значи моята кухня е 5.2 лин м и от Голд аполо ми дадоха цена около 1200-1300лв-за ПДЧ и рамка МДФ.В друга фирма Евродом-ми казаха 3 хил -МДФ.Все още се двуомя, но има още време да мисля.Успех на вас в избора на кухня, не е лесна задача

# 8
  • Мнения: 505
Ами аз моята си я правих в ТС+, София. Една много малка фирмичка на ул. Шипка 13, може вече да са сменили адреса. Стана невероятно красива, жалко че не мога да я снимам да я покажа. И втори път да поръчвам, пак при тях ще отида, бяха невероятно мили хората. Имах своите изисквания:
1. Вратичките на шкафовете да са със заоблени ръбове, за да не се удряме в тях. И аз си ги харесах дървени.
2. Механизмите да са здрави и да се движат плавно.
3. Долните шкафове да са само на чекмеджета, за да не ми се налага да лазя на 4 крака.
4. Мивка, миялна, шкафове за съдове да са едно до друго, за да разтоварвам машината без усилие.
5. Съдовете ми се побират в долен шкаф с три чекмеджета, 90 см широк - най-отгоре всички чинии и приборите в поставка, по средата купичките и тиганите, отдолу в най-дълбокото тенджерите и тавите, а над мивката са наредени чашите.
6. Мелница за отпадъци под мивката.
      Този начин на подреждане ми намали времето за работа в кухнята с час и половина на ден. Проектирането си е моя работа, парите - 1800 лв без уредите.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 005
  И аз се включвам в темата! Предстои ми много скоро обзавеждане на апартамент и живо се интересувам. Моля ви,давайте координати, може и на лични. И ако от някого не сте доволни- също моля да споделите.
  Много ще съм благодарна!  bouquet

# 10
  • Мнения: 167
Хайде и тук да се включа,че то станаха доста такива темички.Препоръчвам ето тази фирма - http://www.mgminterior.com/ .Работят и ПДЧ и масив.Не е нито евтино,нито скъпо,а е качествено.Цялата ми къща е обзаведена там и съм много доволна!Наскоро откриха и магазин в София на ул.Пирин 58.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 078
Хайде и тук да се включа,че то станаха доста такива темички.Препоръчвам ето тази фирма - http://www.mgminterior.com/ .Работят и ПДЧ и масив.Не е нито евтино,нито скъпо,а е качествено.Цялата ми къща е обзаведена там и съм много доволна!Наскоро откриха и магазин в София на ул.Пирин 58.
А-а-а...ето тук видях,че имат и в София вече...Ще се ходи до там значи Laughing
А МДФ не ползват ли?Аз такива вратички искам с лак отгоре.

# 12
  • Мнения: 2 829
http://www.bulmebel.com/

тази фирма ни направи всички мебели в къщи-кухня,спалня, гардероби ,детска....

# 13
  • Мнения: 167
Хайде и тук да се включа,че то станаха доста такива темички.Препоръчвам ето тази фирма - http://www.mgminterior.com/ .Работят и ПДЧ и масив.Не е нито евтино,нито скъпо,а е качествено.Цялата ми къща е обзаведена там и съм много доволна!Наскоро откриха и магазин в София на ул.Пирин 58.
А-а-а...ето тук видях,че имат и в София вече...Ще се ходи до там значи Laughing
А МДФ не ползват ли?Аз такива вратички искам с лак отгоре.

Да ,работят,ама все пак на място трябва да се пита,че да не те излъжа нещо Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 327
мънки, точка, дайте повече инфо, моля ви... така само като препоръчвате фирмата изобщо не ни улеснявате!
За колко време ви казаха, че ще направят кухнята и какъв беше реалния срок
каква беше цената на линеен метър?
неща на които си струва да обърна внимание преди да поръчам?

Общи условия

Активация на акаунт