плочките на CERAMIX ?

  • 7 587
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Прочетох много мнения относно плочките.
Някои са недоволни от българските, други от испанските.
Интересува ме някой, който се е спрял на Ceramix да сподели мнение.

И изобщо от кои български и от кои испански сте доволни.

# 1
Явно никой не си е купил още плочки от там Sad

# 2
  • Мнения: 1 146
Ние се бяхме спряли на едни плочки на Ceramix и едни на Кай. Колебаехме се. Но като тръгнахме да купуваме ни казаха, че Керамикс не са добро качество, лесно се чупели. И си взехме кай.
За испанските не мога да кажа.

# 3
много ти благодаря, Нуница за инфото   bouquet

Дано да има и други мнения скоро.

# 4
  • Мнения: 5 178
Испанси, но още в магазина да ти отворят кашона и да погледнеш дали плочките са равни и дали нямат разни нюанси.. Ние сме доволни от Baldocer керамика
 http://baldocer.com/htm_english/showrooms/30x41/show_tokio2_30x41.htm ..

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Майсторът, който ни реди плочките (нашите бяха на Кай) каза, че на Керамикс също са здрави плочки. Ние първо си харесахме на Керамикс, но вътре в магазина плочките изглеждаха по един начин, а на като ги изнесохме на дневна светлина не ни хареса цвета и се отказахме.

# 6
Питам за керамикс, понеже си харесах техните плочки в оранжево и зелено.

Обаче ако не са качествени, ще търся такива цветове при другите фирми.

В краен случай може и да си сменя цветя на банята, въпреки че не ми се иска.

КОТЕ, вие откъде си купихте плочките BALDOCER ? И някаква ориентировъчна цена да кажеш?

Ще чакам още мнения преди да взема решение.

# 7
  • Мнения: 5 178
Варна, Доминант М,  долу до жп гарата и на околовръстното над  ул.Роза
16,50 едните другите 17 лв, ма не помни кои подовите или стенните бяха по-скъпи
Фриза с цветенцата беше 8,50 парчето, но имаше и други по 4 лв.. Мъж ми цял живот ша ги помни тия фризове

# 8
Благодаря ти, КОТЕ   bouquet

# 9
  • Мнения: 4 970
В момента ми лепят пло4ки на Керамикс. На мен си ми харесаха, няма нещо фрапиращо в разлики  от пло4ка до пло4ка например( но и аз нямам база за сравнение с испанските например).Майстора не се е оплакал. Явно си има допустими разлики и не го притесняват.По4ти е довършена банята, та мога да споделя , 4е и подредени ми харесват много Peace

# 10
Една точка за Ceramix - благодаря Velmar

Може ли да покажеш, какви са ти плочките - може би от сайта им, или ги няма там?

Благодаря ти

# 11
  • Мнения: 4 970
Моделът е Преслава- светло бежова Peace.Нямам време да ги търся в сайта, но имам спомен 4е ги имаше.Успех с ремонта Wink А като приклю4ат с моите, може да пусна снимка

# 12
Благодаря ти, Velmar!

Щеше ми се да има повечко мнения, за да реша окончателно..

Ще изчакам още някой да напише нещо


# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз лично ги харесвам и за терасата ще си взема ето тези:
за пода и за стената

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте! Преди 1 месец си направих банята с плочки на Керамикс. Аз си взех Емона в розовата гама, много са хубави! Изглеждат добре и наредени. Много съм доволна! За испанските нямам мнение.

# 15
  • Мнения: 337
И от мен една точка за Ceramix НО отрицателна Sad

Ние си сложихме в кухнята - на пода и на стената между долния и горния ред кухненски шкафове и в коридора. Харесах си ги на външен вид, но ....
1. Майстора се измъчи докато ги сложи, особенно тези за стена бяха ужасно криви. Фриза дори имаше разлика по 2-3 милимерта.
2. Още докато ни монтираха кухнята на пода станаха няколко дупчици от олющено покритие на плочка. Майсторите нищо не са изпускали или чупили, просто като си поставиш нещо на замята по-силно и плочките се лющят.
3. Изпусната чаша или чиния = на дупцица Sad

Това е моето мнение - много съм раочарована, особенно като ги сравня с плочките в банята, които са испански.

Огледайте добре преди да си вземете - това е моя съвет.



 

# 16
Vesi_n какви испански плочки си взе за банята - на кой производител и къде имат магазин?

maria.4 - и аз съм се спряла на Емона засега - ти слага ли фриз? Имаше ли криви плочки?

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Как да разберете дали плочките са криви: вземете две плочки и ги сложете с лицата една върху друга. Ако плочките не прилегнат плътно, а хлопат значи са всичко друго, но не и първо качество. Като купувате плочки искайте да са от една партида иначе може да берете ядове. Истината е, че българските плочки са хубави, но имат разлика в милиметри.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Да, имам фриз, получи се добре. Докато ги слагаше майстора ми каза, че 5-6 плочки има, които е отделил, защото са леко криви. Но като цяло нямам проблем. На 20 квадрата закупени плочки - 5-6 дефектни не ми прави впечатление. Явно зависи до партидата. Не са ми се чупили плочки. Вярно е, че моите са в банята и е рядкост да изпуснеш нещо по-тежко. Аз лично съм доволна от избора си. Засега де  Mr. Green

# 19
valja благодаря ти за съвета.

maria.4   - 5-6 плочки в този случай не са проблем. Дано да продължиш да си доволна с избора си.

Аз още ще се почудя и ще решавам вече...

# 20
  • Мнения: 337
tdd, не си спомням на коя фирма бяха плочките. Ще видя ако е останал някой кашон и ще пиша Simple Smile

# 21
Ще ти бъда много благодарна!

Дано да намериш някой кашон ...

Общи условия

Активация на акаунт