Миризма от хладилника! Помогнете ми!

  • 24 303
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 11 607
Момичета, допуснах детинска грешка....Изчистих хладилника преди да ни няма дълго време в къщи, изключих го и ...затворих плътно вратите. И сега мирише ужасно. Дайте идеи как да махна тежката миризма от хладилника...Направо изключих,че щом няма да ни има дълго време да оставя вратите на хладилника и фризера леко отворени. Помогнете ми!

# 1
  • Мнения: 1 655
Оцета обира миризмата. Можеш да опиташ да сипеш в една чинийка и да го оставиш да постои в хладилника.

# 2
  • Мнения: 702
И аз съм чувала, че оцета помага.
Има и специални ароматизатори за хладилник. Продават се в големите супермаркети на щандовете за препарати.

# 3
  • Мнения: 326
Аз си бях купила един немски абсорбатор май се казва на миризми в хладилника. Прилича на ароматизатор за стая-с активен въглен. Не върши никаква работа-не беше скъп, около 5 лв.
Мисля че  оцета е добро решение.

# 4
  • Мнения: 204
Опитай с чашка, с поставено в нея смляно кафе, помага наистина

# 5
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Сложи сода бикарбонат,поема миризмите.Но най-добре си купи обезмирисител за хладилник.филтрите се сменят на 2-3 седмици.

# 6
  • Мнения: 11 607
Сложих чашка с оцет и веднага се почувства...Благодаря!

# 7
  • Мнения: 6 461
С напоена гъбичка в оцет или сок от лимон почиствам хладилника от вътре.

# 8
  • Мнения: 3 219
И аз  за содата и оцета съм чувала. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 154
една приятелка химичка ми е казвала с нишадър (продава се в аптвката). Разреден с малко вода забърсваш с парцал хладилника. Пробвала съм го успешно на нашия вмирисан хладилник в караваната  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 591
това за оцета не го знаех!   bouquetиначе миризмата наистина е адски неприятна Sick

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз чистя хладилника с вода и оцет - равни части и винаги оставям малка чашка с хлебна сода. Тя поема влагата и миризмата.

# 12
  • Мнения: 3 360
Лимонов сок или оцет!Действа! Peace

# 13
  • Мнения: 6 958
Давай с оцета после с чашката кафе  hahaha

# 14
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Глава срязан лук също пречиства миризмите! newsm78

# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Глава срязан лук също пречиства миризмите! newsm78

А после вътре не мирише ли на застоял лук?  Confused

# 16
  • Мнения: 326
Глава срязан лук също пречиства миризмите! newsm78

А после вътре не мирише ли на застоял лук?  Confused

Мирише и още как.......веднъж мъжа ми  остави срязана глава лук и после като отворих хладилника щях да падна от гадната миризма. Наистина мирише много лошо.

# 17
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Та Вие няма да я държите цял месец, я, а само ден-два!! Peace

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Та Вие няма да я държите цял месец, я, а само ден-два!! Peace

 Shocked За ден-два всичко ще завони на лук!

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Оцет или смляно кафе. Изпробвано Peace
Преди да тръгнем на почивчица за няколко дни извън София, умният ми мъж решил да дръпне шалтера на тока вкъщи, ей тъй, за по-сигурно. И верно дръпнал главния, вместо да остави само бушона на хладилника Mr. Green Като се прибрахме след 4 дни - онези, в които температурата не падаше под 40 - познайте Sick Маята във фризера ми беше втасала Sick За месото няма да разправям...

# 20
  • Мнения: 11 607
С оцета за броени часове премахнах всички миризми в хладилника! Благодаря ви!Сега е като нов!

Общи условия

Активация на акаунт