как перете...........

  • 3 432
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Как перете дрехи 100% памук или с високо съдържание на такъв? В пералня или на ръка? Има ли опасност, ако се пере в пералня на подходяща програма пак дрехата да се обезформи?

# 1
  • Мнения: 264
В пералнята на ниска температура Grinning

# 2
  • Мнения: 647
В пералнята на ниска температура Grinning
Peace
Досега не съм имала проблем  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 8 999
Абсолютно всичко пера в пералнята - гащи, сутиени, чорапи, дрехи, покривки, завесата за баня, независимо от състава на материята. Съобразявам се с указанието на дрехата за градусите - ако не оцелее, не оцелее, голяма работа, няма вечни дрехи, тъкмо повод да си разнообразя гардероба. Намам време да робувам на някакви парцалки - добрите винаги оживяват.

# 4
  • Мнения: 264
добрите винаги оживяват.

Много хубаво го каза smile3501

# 5
  • Мнения: 647
добрите винаги оживяват.

Или пък те се скапват , а ти остава жив китайския потник който си носиш вкъщи  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
Ако една дреха не може да се пере в пералнята - не е за нашата къща.
Същото важи за кухненските неща и миялната машина.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Нищо не пера на ръка и досега не е имало проблеми. Когато някоя дреха ме съмнява, я пускам на фино с течен прах за фино пране, на нисък градус и намалявам оборотите на центрофугата..

# 8
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Всичко се пере в пералнята.Досега не съм съсипала нищо,но никога не е късно Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 891
Пера всичко на 30 градуса и 600 оборота. За какво ми бяха всичките функции на пералнята не знам  Laughing

# 10
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Пера всичко на 30 градуса и 600 оборота. За какво ми бяха всичките функции на пералнята не знам  Laughing
И аз така. Ползвам една единствена програма от възможните 15, или пък бяха 20  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
В пералнята на ниска температура Grinning
Peace
Досега не съм имала проблем  Mr. Green



И аз така Simple Smile

# 12
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Абсолютно всичко пера в пералнята - гащи, сутиени, чорапи, дрехи, покривки, завесата за баня, независимо от състава на материята. Съобразявам се с указанието на дрехата за градусите - ако не оцелее, не оцелее, голяма работа, няма вечни дрехи, тъкмо повод да си разнообразя гардероба. Намам време да робувам на някакви парцалки - добрите винаги оживяват.

и аз така + сакове, пердета, завивки, възглавници, изтривалката пред входната врата, текстилните щори, маратонки, всякакви обувки от плат, на детето количката, столчето за кола...и всичко, което е за пране
и наистина каквото стане!
не пера абсолютно нищо на ръка!!!

# 13
  • София
  • Мнения: 9 826
Ако една дреха не може да се пере в пералнята - не е за нашата къща.
Същото важи за кухненските неща и миялната машина.
PeaceИ при нас е така.Всичко в пералнята на подходяща температура и програма.Досега не съм имала провал никога. GrinningИ за домакинските неща се отнася-ако не става за миене в миялна не се купува.Аз съм си мързел по принцип. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
Всичко пера в пералнята, на по-ниска или на по-висока температура - според - зависи.
Досега (дай Боже и за в бъдеще) провали нямам.

Общи условия

Активация на акаунт