Имате ли картини в домовете си?

  • 24 357
  • 151
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Хайде моля ви се покажете ми вашите картини или пана по стените много ми е интересно Grinning
Аз съм настоена положително към тези идеи Mr. Green

# 1
  • Мнения: 8 999
Махнах всичко /имаме доста стойностни картини от известни български художници/, защото ми се струваха много драматични. Сага чакам един приятел - млад художник да ми подари за новия апартамент една жизнерадостна, ведра и ярка картина, която ведна ще си окача в хола.

# 2
  • Мнения: 264
Аз съм за модерните неща newsm10

# 3
  • Мнения: 1 187
Нямам,но като приключим с ремонта ще сложа задължително.Харесвам картини и пана. Peace

Скоро бях на гости и направо ме хвана шубето с едни африкански маски на всеки етаж.. Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз съм За картините. Решила съм да слагам нещо такова  (не съм избрала темата още newsm78)

       

     

# 5
  • Мнения: 7 263
Да имам доста - ето тук който иска може да види и част от моите и част от останалото творчество на тази авторка :


http://www.acrista.com/

Харесвам също така и този автор, но още нямам нищо от него:

http://www.georgipetrov.eu/

Това е една от слабостите ми. Сега съм решила сама да си правя едно пано  Embarassed Embarassed Embarassed. Да видим какво ще стане!

# 6
  • Мнения: 264
Аз видях в Слънчев бряг картини които ги рисуват със спрей, направо са страхотни newsm81
Мислим да си вземем една такава, направо са уникални, ще ми стои идеално в спалнята Grinning

# 7
  • БГ
  • Мнения: 347
Имам дърворезби -5 бр.

# 8
  • Мнения: 2 161
Имам графики.А имам няколко картини,които са рисувани по Миро.В смисъл заимствани са мотиви на негови картини,но и нещичко от себе си е вложил художникът.И много африкански маски,но те са на вилата.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Имаме, но ми се иска още...Много харесвам  Simple Smile

Имаме и пана от дърворезба, гоблен, египетски /оригинални/ папируси и много други подобни красиви неща... Crazy

# 10
  • Мнения: 264
Може ли снимки  Praynig
Please!

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ами ние нямаме къща, но пък имаме 3 картини на една много харесвана от мен художничка  Heart Eyes просто невероятни са картините и на мен адски ми допадат, даже ще съобразя новия си дом с тях  Flutter

# 12
  • Мнения: 204
denito, аз също се влюбих в тях, такова нещо да сега не бях виждала, имаш ли представа какви са цените им

# 13
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
denito, аз също се влюбих в тях, такова нещо да сега не бях виждала, имаш ли представа какви са цените им

И аз  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 161
Аз съм настоена положително към тези идеи Mr. Green

Защо се зъбиш така,щом си настроена положително?

Общи условия

Активация на акаунт