микровълнова фурна с абсорбатор

  • 6 796
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Здравейте,някой имал ли е такова нещо
и какво ви е мнението

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 23:59 от ilenkata

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Сайтът иска регистрация.

# 2
# 3
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами за пръв път чувам за такова нещо. Незнам каква е идеята на абсорбатора. Не вярвам да обира миризмите на готвено от фурна/котлон  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 467
Родителите ми имат такова чудо. Дърпа си като обикновен аспиратор. Удобно, че микровелето е на високо. Като цяло много ми хареса.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нЕква страхотна глупотевина ми се види...  Thinking
... та за какво й бил аспиратора на МВ-то?  newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Не бе Шани, не му трябва аспиратор на МВ-то. Съчетани са двата уреда в един, за пестене на място може би Wink
Само дето не знам как се вади гореща чиния със манджа от толкова високо. Все си представям как я изсипвам върху себе си.

# 7
  • Мнения: 1 170


Комбинация – микровълнова фурна с абсорбатор. Вместимост 20 литра. Минутен таймер. Кварцов грил. Абсорбатор с капацитет 360 м³/час. Два мотора.
Технически спецификации :
Микровълнова фурна :
Вместимост : 20 литра.
Електронен контрол
Двойно емисионна система (D.E.S.)
Странично отваряща се врата
Кварцов грил
Функция “Бързо размразяване” (Jet Defrost)
 Автоматична теглилка при функция “Препичане”
Бърз старт
Заключване – за защита на деца
7 нива на мощност
90 минутен таймер
Часовник – 24 часа
Мощност на микровълните : 1000W
Мощност на грила : 900W

 Абсорбатор :
 Капацитет :360 м³/час
Два мотора
 Една лампа
Алуминиев филтър
Филтър с активен въглен
Три скорости
Капацитет според скоростта : 200/310/360 м³/час
Минимално разстояние над електрически плот – 43 см. , над газов – 50 см.
Цвят : Инокс
Размери (В х Ш х Д) : 540 х 598 х 340 мм.

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 22:11 от ilenkata

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
mentolka, добре де... Ето, че и ти не си разбрала, как точно се ползва това "чудо".  Shocked

Но след новата картинка на ilenkata съм още по-твърдо п/в тази голяма глупост.
Ако ти изгори едното, оставаш и без 2-те. Магнетрона ако изгори, се плаща към 100-ина лв. за подмяната му. Аспиратори рядко правим, и само при нас на място...
Само едното се чупи и си разглобяваш цялата кухня, за да измъкнеш великото чудо за ремонт.

# 9
  • Мнения: 1 170
на мен ни ми достига място в кухнята и се опитвам да измисля някакви комбинации...

# 10
  • Мнения: 109
Не съм фен на продуктите 2 в 1 (дано не прозвочи предобедено), и подкрепям напълно
Цитат
Само едното се чупи и си разглобяваш цялата кухня, за да измъкнеш великото чудо за ремонт.
 
 

# 11
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
на мен ни ми достига място в кухнята и се опитвам да измисля някакви комбинации...


Ами незнам какво ще спестиш в случая. Отделно, че за да работи най-ефективно аспиратора се слага на определена височина над котлоните (мисля 70 см беше, но може и да се лъжа). Така с МВ или аспиратора ще дойде още 40-50 см нагоре, или МВ трябва да ти е на педя над печката, а и аспираторът е отпред, т.е. всичката мазна влага ще се лепва на МВто.  newsm78 Невиждам логика в това чудо. Най-малкото пък за местене на място.

# 12
  • Мнения: 1 170
ами на плота няма да има място за микровълновата,а на горният ред ще има място за едно от двете...
става дума за наистина малка кухня,та затова обмислям всякакви варианти

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Странно животно е това наистина. Нещо като телевизор вграден на вратата на хладилник, само дето това на картинката е доста по-непрактично.
ilenkata, какво ще кажеш за варианта МВ да е под плота? Виждала съм така направено на снимка и изглеждаше добре. Обмислях този вариант за моята кухня, която също е малка, но щях да остана съвсем без долни шкафове.

# 14
  • Мнения: 1 170
ами и там няма да има място  Sad
Там ще бъде фурната,съдомиялната и малко шкафче...
ще умувам нещо

Общи условия

Активация на акаунт