идеи за годишнина

  • 5 304
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 351
Момчета,дайте някоя идея как да изненадам мАжо.Как виждате подобна вечер и кое би ви изненадало приятно?Имайте в предвид,че няма на кого да оставим хлапето.А ако мамите имат идеи да не се срамуват,ами да споделят,че не остана време!:lol: Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 3
Първо приспи детето. Simple Smile
Сготви някакъв специалитет през деня, вечерта, преди да се прибере от работа нареди масата, сложи свещи, използвай въображението си как, може да поръсиш покревката с цветчета, да  сгънеш салфетките по специален начин, приготви вино в хладилника, направи салати, ако малкия не е заспал, си хапнете и като заспи си пуснете музика, спомнете си за преди как се запознахте, защо сте двамата, какво харесвате в другия и т. н. , просто разговаряйте, а след това - каквото дойде. Grinning
Когато детето е в къщи това е най - малкото, което можеш да направиш, за да отбележиш празника.
Може да му купиш дребно подаръче и да го изненадаш.

# 2
  • София
  • Мнения: 351
Това едно на ръка,но ми се иска нещо по-така.Замислям се за вечеря на някое по-специално място,някой ресторант или кетъринг? 1datingНо къде? newsm78

# 3
И ние имаме на 20.08 годишнина.Майка ми отдавна проверила какъв ден се пада,за да ми подари гледане на детето вечерта,но не е нито петък,нито събота и ще си останем с дете в къщи.Моя мъж никак не си пада по такива вечери на свещи,покривки,вина и т.н.Купила съм му парфюм,знам че това ще го оцени.Направила съм наша снимка украсена отстрани с рози във формата на сърце,ще я разпечатам умалена и ще я залепя в картичка,където трябва да измисля какво да напиша.Опаковам всичко,оставям го на бюрото му и излизам с малкия.Той като се прибере от работа ще си види подаръка и посланието,а аз ще чакам с нетърпение да се прибера и да видя реакцията му.

# 4
  • София
  • Мнения: 351
То и моят не е по романтиката,ама пък аман вече от прагматизъм!Искам да се поглезя малко!

# 5
  • Мнения: 7
Първо влез в саита -lyubovni poslaniy-там има много любовни идейки за да го изненадаш

# 6
  • Мнения: 636
Абе детето ви е на 7години.
Я си излезте тримцата и си празнувайте. На малкия ще му е интересно да чуе как сте се запознали , как сте се оженили - абе всичко за което се сетите. Мисля, че си изкарате една чудесна вечер навън Peace

# 7
  • Мнения: 636
А и забравих- приберете се късничко. На малкия ще му се спи, а вие ще си продължите luvbed 1dating luvbed smile3508

Общи условия

Активация на акаунт