ПЛЕВЕН през август

  • 11 681
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 026
Някой да е посетил вече "Кауфланд"? Следобяд се чудя дали да ходя, защото не знам дали има адаптирани млека и пюрета, а трябва точно това да купувам
Не сме ходили, но в София съм пазарувала оттам и има  такъв щанд  Peace Приятно изкарване на морето, не се притеснявай за нищо, Митаче е пич и няма да ви създава грижи  Hug

# 286
  • Мнения: 1 951
То неговото море, ще дойде малко "да види гъз път"...ама за идеята да му видя физиономията като стъпи на плажа се навих. А и със сигурност няма да е почивка  Mr. Green
Крепи ме мисълта за последващата такава след две седмици  Sunglasses

# 287
  • Мнения: 5 026
ама за идеята да му видя физиономията като стъпи на плажа се навих.
Е, те тая физиономия , да ни я филмираш  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 801
ние вчера ходихме до кауфланд, еми пък не ми харесва,бре......купихме си от евтините сирене и кашкавал, които бяха в промоция, пълен отврат....повече НЕ...ама аз много много не обичам големи магазини, аз си падам по дребните,малки нещица....обичаме да пазаруваме от малки магазинчета в квартала, където продавачките ни познават и може да си побъбриш с тях и те ти казват,ако нещо не е читаво...ето такива сме с Драго.....зеленчуци и плодове - от плод и зеленчук, хранителни стоки - от хранителни стоки, други неща от съответния специализиран магазин и не е вярно, според мен,де, че в един голям магазин спестяваш време, напротив, аз губя повече време и пари, отколкото в малките магазинчета....
уф, ама аз се отплеснах. Исках нещо друго да напиша, ама в друг пост, че стана дълго това
ааа и да кажа за детския отдел - има такъв Дикси. Пюретата за по-евтини, но пък Адаптетата са с по левче по-скъпи от детските магазини.

# 289
  • Мнения: 801
исках да ви кажа за онова детско парти,дето ходихме с Радост - с клоуните, до училище Анастасия Димитрова, бях писала.
Питах майката, излезло им е всичко по-малко от 100 лв. Наема на сладкарничката и дворчето е бил 10 лв.; Клоуните - 30/40 лв.(може и без тях). И останалото е било за храна и безалкохолно. Бива според мен. Не е толкова скъпо.....Ако откажеш клоуните - ще ти излезе един РД 50-тина лв.....

# 290
  • Мнения: 2 556
А къде се намира това училище Анастасия Димитрова? И аз трябва да правя рождени дни скоро, мога да го погледна.

И мен идеята за Кауфланд не ме привлича особено, обаче ще се местим да живеем близо до него и сигурно ще го ползвам понякога.

# 291
  • София
  • Мнения: 9 826


И мен идеята за Кауфланд не ме привлича особено, обаче ще се местим да живеем близо до него и сигурно ще го ползвам понякога.
Тесс,в тая връзка-кога ще ми ставаш съседка? Laughing
Аз пък с нетърпение ще отида довечера.Обожавам да разглеждам в хипермаркети,просто да гледам,дори нищо да не купя.Много е изнервящо да се пазарува с мен Mr. Green-чета етикетите на храните по два часа.Тая вечер ще си търся пълнозърнесто брашно там.Дано има разнообразие.

# 292
  • Мнения: 5 253
И аз да питам за това училище,познато ми е,но не мога да се сетя къде е,някъде към гарата?
Иначе наистина не е скъпо,но май ще ни свърши работа за догодина,сега са още много малки.
Все се каня да ви питам- да знаете как да махна петна от ръжда и от плодове? Опитах с вениш,но не става.

# 293
  • Мнения: 2 556
Валенце, аз се надявах за началото на учебната година да сме ви съседи, но няма кой да се занимава с оправянето на апартамента и сме до под кривата круша. Още нямаме кухненски ъгъл и паркет предстои да се слага в стаите. Все пак се надавам за зимата вече да сме наблизо и тогава ще почерпя  Simple Smile

# 294
  • Мнения: 5 026
Нова тема

И аз да питам за това училище,познато ми е,но не мога да се сетя къде е,някъде към гарата?
Зад автогарата се напира.
 За петната-махала съм с Apta.

# 295
  • София
  • Мнения: 9 826
Ще почерпиш,къде ще идеш! LaughingЩе те чакаме . Hug
Джина,петна от ръжда се съмнявам да можеш да изпереш.От плодове-не знам,аз като си ги пусна на дългата прогама,петната ми се изпират без специална обработка.И в тая връзка-пак да ви похваля течния препарат за пране Фрош-супер,супер доволна съм. Grinning

# 296
  • Мнения: 15
Ако знаете какъв инат съм си родила... Днес не му дадох един шампоан - той играе само с шишета - защото беше пълно шишето. Той рева и крещя 40 минути. Аз стоически издържах. Като видя, че няма ефект, отиде на паркета, точно до гърнето си и се изпишка прав и почна да ми се смее. Голямо чудо е. А казват, че да срещнеш идеалния мъж просто трябвало да го родиш. Ама май не е много идеален.
Днес започвам да го захранвам. А как се е разглезил с това боледуване...
Доста време ще ми трябва да го вкарам в пътя. Дано в яслата се справят другата седмица.
Галя, днес майка ти ни сложи инжекцията. Много съм доволна, защото  ми обяснява всичко, не бърза и е много внимателна. Наистина - дано има повече хора в здравната система, които да са родени за тая професия и да си я обичат.

# 297
  • Мнения: 15
Забравих да пиша, че петна от ръжда съм премахвала с Бреф или Цилит - и двете за котлен камък и ръжда. но от плочки и други повърхности. Не зная дали би станало, но защо не пробваш на някое парче плат, което не ти трябва. Ако не направи дупка на плата - значи може и да стане.
Като събирате пари за памперси - пишете. Ще следя редовно, да се включа.
Ще питам за евтините памперси от борсата "Беболино", там имам познат. Ако има резултат - ще пиша веднага.
Дикси, и аз бях взела една кутиика със сашета Ентерол. Ама го ползвах тук. Дано не ти се налага, че наистина ще ти скапе почивката. Добре, че Теди изтрая докато се върнахме от морето, та ми скапа само отпуската, но на морето нямахме проблеми.

# 298
  • Мнения: 161
Здравейте!
Ние ходихме на Кауфланд преди  час, толкова много хора...мразя големите тълпи, но така ще като е нещо ново. Малко е объркано и като в лабиринт, но много ми заприлича на Рацио от Германия, там където аз живеех нямаше Кауфланд,за някои неща си заслужава. Та- пюренца бол и ми се сруват по-евтини, Памперс е на промоция,излиза по 31ст бройката, ние нали ги ползваме в промишлени количества,та ще е от полза. Другата седмица ще го разгледаме по-обстойно, че сега Гого ме чакаше в колата, а той много мрази да стои с униформа и бързах.

.....И в тая връзка-пак да ви похваля течния препарат за пране Фрош-супер,супер доволна съм. Grinning
Peace Една от най-качествените марки що се отнася до този вид продукти Peace

mama Asia, браво, че Теди се оправя, ще го стегнеш,няма как. От два дни ми прави впечатление, че нещо с твоята лентичка не е наред,"Сърдечни пожелания по случай втория рожден ден"....нещо сигурно самата страница не е наред.

# 299
  • Мнения: 15
Ами лентичката нещо не ми е наред. Още Дикси пред две теми ми беше писала. Ама като нищо не разбирам и не мога да я оправя. Сестра ми ги прави тия неща, ама тя сега си е в България, с децата е, и няма време изобщо за интернет.
А ми е пратила някакви неща, ако аз правя новата тема. Ама тя си мисли, че ще се справя. Нищо не разбирам. Няма и кой да ми покаже. Така, че който ще прави новата тема, мога да му ги пратя на пощата, дори не зная какво точно пращам   newsm78 .
Атракция, искаш ли ги?
Пиши ми пощата си и ще ти ги пратя да ги видиш.
Сестра ми се занимава с това. В Германия на българските мами там тя прави темите.
Като се прибере, ще ми оправи и лентичката.
В Биберон, преди пишех там, ми беше по-лесно. Ама тук - нищо не отбирам   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт