щори

  • 2 304
  • 12
  •   1
Отговори
дайте някаква препоръка за щори - кои са по-добри. имам прозорец който е 2,1м и от една фирма ми казаха че външни няма да стане защото щели да провиснат на този дълъг прозорец. дайте някакви препоръки
предварително благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Нямам външни, затова не мога да кажа дали това, за провисването е вярно.
Имам хоризонтални щори от Ролпласт и съм доволна от тях.

# 2
Нямам външни, затова не мога да кажа дали това, за провисването е вярно.
Имам хоризонтални щори от Ролпласт и съм доволна от тях.


Много благодаря за изказаното мнение

# 3
  • Мнения: 382
Пусни в търсачката,имаше и други теми за щори WinkНие скоро си сложихме от "Камакс" вертикална и хоризонтални.Доволна съм от изпълнението,бяха бързи и коректи.В жилището ,където сега живеем имаме външи,също съм много доволна.Ако ти е голям прозореца за външни може просто две щори да направят,не една,за да няма провисване.Успех Hug

# 4
  • Мнения: 311
А някой да има мнение за хоризонтални от дърво,защото много ми харесват и мисля такива да поръчвам.  bouquet

# 5
  • Мнения: 382
А някой да има мнение за хоризонтални от дърво,защото много ми харесват и мисля такива да поръчвам.  bouquet

Едните,които си сложихме са точно такива,само че не са дървени а някакъв фладер.Дограмата ни е ПВЦ с цвят на дърво и  стоят много хубаво.Дървени имаше в Бриколаж,но са доста по-груби.

# 6
  • Мнения: 311
 Как се почистват,защото имам такива метални и са ужасни в това отношение постоянно събират прах.

# 7
  • Мнения: 63
Как се почистват,защото имам такива метални и са ужасни в това отношение постоянно събират прах.
По-трудно от металните   Simple Smile

# 8
  • Мнения: 544
А кои са за предпочитане-хоризонталните пластмасови или хоризонталните метални и двата вида ли могат да се мият под душа Rolling Eyes

# 9
  • Видин
  • Мнения: 168
Преди 2 седмици сложихме  хоризонтални щори на КАМАХ и съм много доволна.Нашите прозорци са френски и са доста големички .Захванати са добре и не висят никъде при отварянето

# 10
  • Мнения: 264
А какво ви е мнението за вертикални широки от плат newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 980
Само не слагай метални, ако стаята е много огряна!! мойте вместо да ем пазят от жегите така се напичат, че си имам парно през лятото страшна работа повече такава грешка - НИКОГА!

# 12
  • Мнения: 941
сега и аз умувам какви щори да слагам, имам външни, но искам да си сложа и вътрешни, за провисването не е вярно, имам дълъг прозорец в хола и щорите са на два сектора, отварят се поотделно и нямам проблем,

Общи условия

Активация на акаунт