первази

  • 2 356
  • 8
  •   1
Отговори
интересува ме след като е поставена PVC дограмата има ли начин да се поставят вътрешни первази

# 1
  • София
  • Мнения: 375
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210734.0

тук има малко инфо може да ти е от полза

# 2
  • Мнения: 14 486
да, ние имаме вътрешни первази. много е хубаво и удобно.

# 3

благодаря за информацията
единствено ме притеснява как ще стане закрепването на тези первази защото при мен прозореца е поставен и замазан

# 4
  • Мнения: 14 486
лепи се със силикон, няма никакви проблеми Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 752
Ние допълнително си сложихме первази - от тези готовите които се продават в Бриколаж (дървени - пдч, мдф или нещо такова), мъжът ми сам ги сложи. Единствено имахме малък проблем с дебелината в едната стая, но мъжът ми изшлайфа гипсовата част от перваза и после сложи декоративния.

# 6
Ние допълнително си сложихме первази - от тези готовите които се продават в Бриколаж (дървени - пдч, мдф или нещо такова), мъжът ми сам ги сложи. Единствено имахме малък проблем с дебелината в едната стая, но мъжът ми изшлайфа гипсовата част от перваза и после сложи декоративния.

благодаря за информацията - а как ги закрепихте

# 7
  • Мнения: 326
Да дам и аз идея. Мъжът ми сложи перваз от варовик или нещо такова - камък но много по мек е - прилича на мрамор. Стана перфектно. Залепи го с теракол. Поръча ни го по размер наш приятел.

# 8
  • София
  • Мнения: 752
Ние допълнително си сложихме первази - от тези готовите които се продават в Бриколаж (дървени - пдч, мдф или нещо такова), мъжът ми сам ги сложи. Единствено имахме малък проблем с дебелината в едната стая, но мъжът ми изшлайфа гипсовата част от перваза и после сложи декоративния.

благодаря за информацията - а как ги закрепихте


със силикон .... специален за укрепителни работи - антисептичен, и по ръба (между перваза и дограмата пак силикон)

Общи условия

Активация на акаунт