Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 19 738
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 526
Дояждаме манджата от вчера+салата и диня.Направила съм и една тенджера таратор,него си го пием така,помежду другото.

# 121
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вчера бяхме на сбор, съответно хапнахме агнешко печено, скара, салатки разни и за десерт - една шарлота от мен:  



Днес току що сътворих една измислена манджа - нещо като мусака но със следните пордукти - ивички чушки, кубчета патладжан, малко кайма, малко ориз, лук, подправки и метнах да се пече. Заливка няма да правя.
Десертът е традиционен - сладолед, праскови, диня.

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 12:58 от mari_eta

# 122
  • Мнения: 711
Вчера - свински бут печен, салата с ролца от раци, сладкиш с крем карамел
Днес - панирани чушки, пържени тиквички и шопска салата, за десерт - пъпеш, праскови и сладолед

# 123
  • Мнения: 137
Вчера хапнахме тиквички,а днес направих пиле с картофи в фурната.

# 124
  • София
  • Мнения: 6 916
Днес- телешки шницели и шопска салата.

mari_eta ,шарлотата много ми хареса   Grinning,трудно ли се прави?Би ли ми пратила рецептата на лс  Hug

# 125
  • Мнения: 9 900
мусака с патладжан и от останалата кайма или пълнени картофи, или пълнени чушки.

# 126
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Вчера барбекю, за днес гъби с ориз.

# 127
  • Мнения: 375
В събота - шкембе чорба от пиле, пиле със зеленчуци и ориз, в неделя - таратор, кюфтета яхния.

# 128
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Снощи бяхме на класическа морска манджа, цаца с бира и пържине картофки. За днес ще спретна една зеленчукова лятна манджа.

# 129
  • Мнения: 867
днес-за обяд пилешка яхния с картофи, за вечеря-таратор и пържени яйца

# 130
  • Мнения: X
Вчера една по - питателна салата за вечеря.

Днес  newsm78

# 131
  • Мнения: 376
Снощи - бира с картофки и цаца, а днес - сирене и салата, ами лято е все пак... Hug

# 132
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Вчера една по - питателна салата за вечеря.

Днес  newsm78


Същата рбота  ooooh!

# 133
  • Мнения: 195
Риба с картофи и майонеза на микровълнова фурна
Продукти:
                1 кг бяла риба
                 5-6 средно големи картофа
                 1 опаковка майонеза
                 черен пипер, сол и пикантина за поръсване
Начин на приготвяне:
                Измийте, обелете и нарежете картофите на колелца с дебелина 5 мм, сложете в йена малко олио и добавете картофите.Налейте малко вода, похлупете с капак и задушете картофите   за 10 мин. на максимална мощност. Нарежете изчистената риба на парчета(всяка риба на две, след това половинката на още две). Извадете част от задушените картофи, като оставите един ред на дъното на съда. Сложете върху тях черен пипер, сол и пикантина. Отгоре наредете парчета риба и също поръсете. Намажете с майонеза. Наредете останалите картофи и риба, като следвате същата процедура. Най-отгоре трябва да бъде намазано с майонеза. Печете във фурната под капак 6-7 мин. на пълна мощност.
                По желание може да настържете и кашкавал, след като ястието е готово и отново сложете във фурната на грил за 2-3 мин.
                 Бон апети!!!!!!  chef  chef  chef 

# 134
  • варна
  • Мнения: 1 830
За вечеря съм решила да правя свински каренца на тиган ,салатка и сладолед с банани Simple Smile



mari_eta ,шарлотата много ми хареса   Grinning,трудно ли се прави?Би ли ми пратила рецептата на лс  Hug
Аааааааааааа,няма да се разберем и аз искам рецептата Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт