Парфюмите- наша страст

  • 145 264
  • 2 708
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Мнения: 2 110
Монда, не става въпрос какво аз мога да си позволя.
Просто всички парфюми, с които се фукаш, са масови.
А това как някой се изказва за някой парфюм си е негова работа, тук сме точно, за да споделяме мнения.

# 1 966
  • Мнения: 6 039
Монда, не става въпрос какво аз мога да си позволя.
Просто всички парфюми, с които се фукаш, са масови.
А това как някой се изказва за някой парфюм си е негова работа, тук сме точно, за да споделяме мнения.

да ти кажа, в голяма заблуда си Naughty Naughty
така като й гледам шкафа с парфюмите, не само не виждам масови, ами не виждам, такива дори които окото ми е свикнало да гледа по магазините

ти какво имаш предвид под масови, щото аз като се замисля, тези които АЗ имам и те не са от "масовите" по моя преценка

# 1 967
  • Мнения: 13 512
Монда, не става въпрос какво аз мога да си позволя.
Просто всички парфюми, с които се фукаш, са масови.
А това как някой се изказва за някой парфюм си е негова работа, тук сме точно, за да споделяме мнения.
Не се занимавай с мен, гледай тии какво можеш да си позволиш. Кое е не е масово- не миля, че ти си човекът , чието мнение ме интересува или бих прочела
И ообено държа да подчертая, че не е фукам, а споделям. Разликата е огромна...тежкО ми ако опра до това да се фукам с парфюми, па били те и от 300 евро.  Няма да ти отговарям повече, не си ми  на нивото. Само, ако обичаш, не оспамвай хубавата тема. Ако имаш да споделяш впечатления- пиши, ако не- чети си и не се заяждай.

# 1 968
  • Мнения: 4 380
Прекалено рязко бонбонка. Никой не пише тук за да "се фука" с нещо. Всички сме в магията на ароматите, имаме нужда да споделяме впечатления и мисли, радост от нови придобивки и т.н. Всеки с вкусовете си и предпочитания. Ясно е като бял ден, че те не могат да съвпадат, защото сме различни. Ясно е и че възможностите на всеки също са различни.
Хайде да не нарушаваме добрия тон и занапред! Който както си възприема нещата и каквото може да си позволи. Thinking

# 1 969
  • Мнения: 1 727
Аз лично съм много доволна че монда, xenia, Вили и други момичета споделят впечатленията си от по нетрадиционни, не толкова масови или нови парфюми. Лично на мен информацията ми е много полезна, нямам време да чета и да се ровя из форуми и сайтове целево само за парфюми.

На мен пък парфюмите с имена на разни известни личности, хич не ме привличат, дори и да е хубав аромата имам някакво предубеждение ....

Някой беше питал за Midnight Poison  на Диор, намирам го за по-тежък, наситен вечерен аромат, за специални случаи. На мен ми идва силничък.

# 1 970
  • Мнения: 13 512
А roza  къде зачезна? И тя е парфюманка, но не я виждам вече-ното пише, нито чете..... да не ни  се е обидила нещо newsm78

# 1 971
  • Мнения: 4 380
А roza  къде зачезна? И тя е парфюманка, но не я виждам вече-ното пише, нито чете..... да не ни  се е обидила нещо newsm78

 Роза "преболедува" май откакто попътува. Ако е обидена на някой...сигурно на мен. newsm78 Защото отказах да чета сектантска литература. newsm78 Роза е в темите за Фен шуй, за Бога, за врачките... Mr. Green

# 1 972
  • Мнения: 4 380
Парфюманки, знаете ли колко интересно предаване гледам. Оказва се, че енергетичната аура на човек и тази създавана от аромати взаимодействат помежду си. На практика се оказва че с аромати човек може изцяло да променя себе си, здравето си и живота си. Shocked

Ставаше въпрос за т.нар. "венец на безплодие и безбрачие". Това е сиво облаче което се появява над главата в аурата, резултат от карма или магия (проклятие). На практика това е "дупка" в енергетическата обвивка. Та с две думи, на пациента се прави снимка на аурата, дават му да избере между различни цветни шишенца с аромати (твърди се че ароматите си имат цветово съобтветствие). Инстинктивно човек избира тези цветове, които са малко или липсват в аурата. Та с две думи, с тези ухания човек "закърпва" лошите места в енергетичната си обвивка. Shocked

Какво мислите по въпроса? Аз към парфюмите си винаги съм имала отношение като към един вид "лекарства" за съответни емоционални състояния, но връзката между енергетична и ароматна аура някак не бях правила. newsm78

Всичко това за мен значи едно...грабва ли те един парфюм неустоимо, трябва да се взима на всяка цена! Mr. Green Нещо не достига в аурата и си го търсим. Mr. Green

# 1 973
  • Мнения: 8 462
И аз не мисля,че някой тук се фука. Истинските фенове на парфюми ще разберат,това си е болест и страст, от които просто няма отърване.
Момичета,аз се радвам, че я има темата и вас,да споделяте! Много обичам да ви чета!  bouquet Hug Heart Eyes

# 1 974
  • Мнения: 13 512
xenia: Много интересна зависимост , не  съм се замисляла никога. Но и про мен ароматите ми лекуват състоянията. В различни емоционални ъстояния, имам различни потребности, понякога "крещящи"...имала съм случаи да бързам да се прибера, за да подуша даден аромат поради вътрешна необходимост.
 Винаги знам с какво искам да се напръскам и изобщо не се замислям...както с есенциите  на Бах. Казват, че като отвориш сандъчето, към която посегнеш, такава необходимост има организма.

# 1 975
  • Мнения: 2 108
Монда , а ти харесваш ли Alexander McQueen - Kingdom ,защото установявам,че вкуса ми се приближава повече до твоето усещане, отколкото до Ксения.
Не смятам,че Монда се  хвали с каквото и да. Не смятам и че нещата и са масови за България и 99,9% от жените тук. Благородно и завиждам,че е имала финансовата възможност да пробва толкова парфюми и козметика и да пътува!
От такива хора все пак научаваме неща, до които няма достъп всеки.

# 1 976
  • Мнения: 13 512
Да, Наоми, много го харесвам.

# 1 977
  • София
  • Мнения: 1 732
Пред дилема съм:

Miss Dior или Miss Dior Cherie?  Thinking....

# 1 978
  • София
  • Мнения: 304
А какво значи 'не масови'? Може ли да дадете примери, интересно ми е. Сигурно са лимитирани серии и много скъпи. Моля, ако някой има такъв да го опише.

# 1 979
  • Мнения: 13 512
Пред дилема съм:

Miss Dior или Miss Dior Cherie?  Thinking....
aми те са различни...за мен старият е по-хубав. Сладостта на новия е банална- карамел и ягоди. А старият  е един хубав шипър за мен

Общи условия

Активация на акаунт