направих си перманентен грим на веждите :)

  • 256 062
  • 709
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 207
Момичета, в петък минах и ретуш, много съм доволна, обещавам,че ще пусна снимки Peace
Исках даже да пусна и нова тема, но съм заета доста с работа....
СУПЕР ДОВОЛНА СЪМ, който се чуди, да не се чуди, а действа, няма да сгреши Hug
Днес ще се опиам да ви пусна снимка преди....а тия дни ще кача и след Laughing
Пълна промяна bowuu
Шегувам се Wink  Хубава седмица на всички  bouquet

# 76
  • Мнения: 207
http://foto.bg/data/500/medium/IMG_000511.JPG

ето ме преди Sunglasses
ще кача по-хубави за след.... Party

# 77
  • Мнения: 1 885
Емилия Иванова ли се казваше жената, която се занимава с перманентен грим в Дермапро?

# 78
  • Мнения: 207
da, Еми се казва, много готина мацка Peace

# 79
  • Мнения: 207
Ето тук съм с новите вежди
http://foto.bg/data/500/medium/IMG_000711.JPG
 Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 3 880
браво!!! супер, ама как ти ги е докарала точно като косата! страхотна специалистка е тази мацка!!! ако можеш да ги снимаш и от по-близък план и да вдигнеш малко бретончето:) ама съм нахална и аз Crazy
наистина много ми харесват и стоят супер естествено! радвам се, че и ти си доволна!
паднаха ти вече коричките и това е окончателната визия, нали?

# 81
  • София
  • Мнения: 3 880
КАРЧЕВА, много благодаря за комплиментите Wink

момичета, вече 4 месеца след като направих веждите не са мръднали, нито са избелели...на много места четох мнения на момичета, че издържат много по-малко от гарантираните 3 години newsm78
ще видим, колкото толкова, после пак Wink

# 82
  • Мнения: 207
Мила, благодаря   bouquet Това е окончателната визия, не знам до колко се вижда.......да ще кача по-близки снимки, че много не се виждат Peace   Паднаха ми коричките още на 5-6 тия ден...по-бледи са ми отколкото като ги рисувах с молив, но на живо са супер естествени и никой не забелязва, че съм с перманентен грим  Joy

# 83
  • Мнения: 7
Здравейте !
Съвсем случайно влязох във форума, тъй като мои познати ми казаха, че е засегната темата за перманентния грим, с който  всъщност се занимавам аз от няколко години насам.За мое огромно удоволствие прочетох много , много красиви думи за мен!:)
Всъщност да се представя - аз съм Емилия Иванова/Еми/, която  работи в ДермаПро и ви е правила перманентния грим.И представа си нямах, че сте останали толкова доволни.За мен е голяма чест да прочета толкова мили думи за мен, а всъщност няма по-добро признание за един специалист от признанието  на клиенти. Горещо препоръчвам перманентния грим на жени, които отделят ценно време за рисуване на веждите си.С удоволствие ще дам компетентен съвет.
Относително  е мнението, както виждам, по отношение на това дали всички са "за " или "против" перманентния грим и това е съвсем нормално, защото хората са различни и имат различни проблеми.Аз не мога да си позволя да направя нещо грозно или неестествено, имам различни цветове и винаги се съобразявам с цвета на кожата на лицето, на косата, естествено съобразявам се и с формата на лицето/веждите са рамката на лицето!/, на очите и с желанието на клиента.А за контур на устни препоръчвам един -два тона  по-тъмен от естествения  цвят на устните, защото така се постига максимална естетика.
Няма нищо страшно, нищо болезнено/използва се местна упойка/ и притеснително от самата манипулация, ако все още не сте сигурни дали искате да си направите можем да проведем безплатна  консултация с уточняване на цвета и формата, които се рисуват с обикновен молив и в зависимост от избраната форма/разбира се трябва да е съобразена с това дали ви отива на лицето/се полага и перманентния грим.
Както писах по-горе, с перманентен грим се занимавам от 5-6 години и нямам случаи да са паднали космите на веждите и след това да не растат.
Ако имате още въпроси по отношение на перманентния грим ми пишете на мейл emi_ivanova@mail.bg или  се обадете на т.0885342324
Отново благодаря за милите ви думи!:)

# 84
  • София
  • Мнения: 3 880
Еми, здравей, много се радвам да те видя сред нас!!!
аз съм Мария, правих при теб веждите преди 4 месеца, работя в офиса отсреща на вашето студио за красота Hug много съм доволна, да знаеш!!! и като почнат да ми избледняват веждите пак съм при теб!!!
поздрави!!!

# 85
  • Мнения: 207
Еми, мила и аз се радвам, че писа в темата и ако някой се нуждае от компетентен съвет-ти си човекът, който трябва да му го даде! Аз искам още веднъж да ти благодаря, за това , че свали една голяма грижа от раменете ми ( особено сутрин Wink, когато трбяваще да ги рисувам понякога с часове) и да ти кажа,че наистина останах супер, ама супер доволна  Hug  bouquet

# 86
  • Варна
  • Мнения: 826
Aurora не разбирам от вежди,но имаш страхотни очи. newsm53

# 87
  • Мнения: 7
Здравейте,
приятно ми е , че откликвате на поста ми!:)
Много съм щастлива да прочета отново, че сте много доволни от  работата ми.Това е голяма признателност за моят труд  и се надявам отново да се видим! Желая Ви много късмет и Любов!
Е.

# 88
  • Мнения: 125
Aurora веждите ти са страхотни,поздравления  bouquet
Аз от доста време се чудя за перманентен на веждите,но бях гледала снимки в интернет и категорично се отказах(бяха направени ужасно),но сега като гледам вашите какви са хубави,започвам да се чудя отново...но не съм решила все още Mr. Green

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 03:12 от ИВОHА

# 89
  • Мнения: 1 885
Що се отнася до веждите на мен ми харесва ей това:

- направено е косъм по косъм и изглежда по-естествено някак си

Тези не ми харесват:

- имам чувството че не тичат на лицето на момичета или снимката е кофти

Това няма да го коментирам, не ми харесва... дебели плътно нарисувани вежди бляхс


Това не мога да определя дали ми харесва


Ей тия девойки и те са с перманентни вежди:


Тук има още някви избледнели:





Това е ужасно:

Общи условия

Активация на акаунт