направих си перманентен грим на веждите :)

  • 256 077
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Със здраве да си ги носиш, много са хубави Simple Smile
Аз също съм си обезобразявала веждите на тази възраст, но после си пораснаха както преди, затова питах.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
опа, сега си намерих една снимка преди да паднат коричките след първото им рисуване, за да видите колко по-дебели изглеждат. така, разбира се, стои адски неестествено.

http://usera.imagecave.com/shosho/other/aurora.jpg

# 17
  • Мнения: 2 673
ПРЕКРАСНО ти стоят! много добра работа на козметичката...

Аз се интересувам от перманентен на устни, пиши повече...плийййз!!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
Чудесни са и много ти отиват! Честито!!! Аз също много се чудя дали да не се "навеждя перманентно" ....Чудех се дали знаеш- само много тънки ли трябва да са или може и по- "дебело" (нямам предвид гайтани вежди, но не и като линийка само, а по "нормални" ако ме разбра какво искам да кажа  Rolling Eyes )

няма проблем да са каквито искаш. аз като чаках да ме приемат точно излезе Хилда Казасян и нейните бяха й ги направили ужасно дебели, но жената явно така си се харесва!
освен това момичето, което ги прави /уф, как ми излезе името й от главата/ ти предлага каквато форма най-много би ти отивала на лицето и ти ако искаш я слушаш, а ако искаш ти ги прави както ти решиш. моите преди пък съм си ги правила една форма с чупка и сега като си гледам снимки хич не се харесвам, така ми отива повече, ама Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 3 880
много ви благодаря за хубавите отзиви! и аз съм доволна, особено ако имате предвид каква скубла бях преди Mr. Green


Karil, не съм питала каква е цената за устни, но мога да ви обясня къде е салона или да взема телефони. понеже работя в офиса точно отсреща мога да кажа, че непрекъснато на улицата отпред влизат разни фолк-певици, виждали сме Юксел Кадриев, Марта Вачкова, Китаеца, Азис и разни знайни и незнайни звезди, та предполагам салона се слави с добро име. аз лично отидох, защото ми беше близко и уж да поразузная, ама съм си бъзливка и направо се радвам, че се навих да се реша и да се "татуирам"Simple Smile
да взема да питам за устни, а? само разбрах, че повечко боли от веждите, защото там е доста чувствително.

повече съм светната за ботокса, че една моя колежка ходи да разпитва...ма това е изродия, не съветвам никой да си слага Sad

# 20
  • Мнения: 865
Много са как да кажа - изразителни.Браво !Супер ти стоят.Май се навивам за едни веждички.  

# 21
  • Мнения: 2 673
http://dermaproclinics.net/indexfull.html

Аврорец, за това ли иде реч, мила? Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 3 880

да! точно те са, дори не съм подозирала, че имат сайт Simple Smile

сега се замислям за една фотоепилация при тях, ама много пари, беее Thinking ooooh!

# 23
  • Мнения: 865
Цитат

повече съм светната за ботокса, че една моя колежка ходи да разпитва...ма това е изродия, не съветвам никой да си слага Sad
Кажи и за ботокса.Майка ми мисли да си слага и ме помоли да проверя(че тя е в чужбина).Правих запитване в една клиника по пластична хирургия, но те бяха прекалено "любезни" и не ми отговориха.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 880
zarra, за ботокса моя колежка пита, когато аз ходих за веждите и слушах докторката в общи линии как й обясняваше колко невероятно е и т.н. цената за бръчки на челото и между очите /там при нея са много силно изразени мимически/, заедно с някакво запълване на бръчките около устните, на което му забравих името, но с някаква киселина нещо си беше...та за това общо й казаха 1800 Shocked лв. за процедура. прави се през 6-7 месеца, защото като мине ефекта и изведнъж просто кожата се отпуска и предполагам се виждаш като Дракула и тичаш за втора доза веднага...можеш да правиш 10 такива процедури. т.е. след тея 10 по 7 месеца чакаш новите технологии какво биха предложили.
не знам...аз съм скептична, но страшно много жени си правят. една от тези, които бяха там в салона дойде и ни се похвали, беше лелка някаква от служителките и супер доволна си разнасяше ботокса на лицето...някак като маска бяха мимиките й. вдига си веждите и не се бърчи, някак малко страховито сякаш...
уф, как скептично звуча...всеки решава сам какво иска да си направи! но ефекта ми се вижда доста краткотраен, а според една козметичка,с която говорих рисковете от рак били многократни newsm78 каза, че била близка с всички тези по салоните и са й казали на себе си никога, за нищо на света да не слага Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 714
Чудесни са и много ти отиват! Честито!!! Аз също много се чудя дали да не се "навеждя перманентно" ....Чудех се дали знаеш- само много тънки ли трябва да са или може и по- "дебело" (нямам предвид гайтани вежди, но не и като линийка само, а по "нормални" ако ме разбра какво искам да кажа  Rolling Eyes )

мисля, че моите са точно такива  Embarassed  Embarassed , позволявам си да пусна снимки  Embarassed , които после ще махна. Аз вежди си имам, но бяха редки и противни, точно преди година по препоръка на форумска мама отидох и си ги направих, въпреки дискомфорта на процедурата и коричките след това, не съм съжалила за секунда ... сега за да ги оформя само действам с пинсетка извън татуировката, без да ме е страх, че ще ги направя по-тънки, по-високи или по-къси.


Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 22:59 от donna volante

# 26
  • Мнения: 865
Aurora,благодаря за отговора.Ще разкажа  на мама за ботокса (че и аз се поуплаших),а тя да си реши сама.И още веднъж-Супер са ти веждите и ти отиват много!

# 27
  • София
  • Мнения: 463
Пуснах запитване за цените , искам и аз вежди от доста години ама все не се решавам. Виждала съм резултат от един подобен салон на веждите на моя позната и май това ме разочарова -стоеше като нарисувано с боя. При вас момичета не е така , хоресва ми как са ви направили Hug

# 28
  • Мнения: 5 140
 Aurora браво, много добре ти стоят и супер изглеждаш. Hug


donna volante и на теб добре ти стоят. Hug


Супер сте!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 417
Супер са Simple Smile Много благодаря за инфото и аз много отдавна се каня, ама ме беше страх пък и никой не пускаше снимка да видя как стои това чудо. Дерма Про са ми съвсем наблизо така че скоро ще ги посетя да разуча. Ходила съм там на механичен пилинг веднъж Embarassed, за повече нямах време, но не съм разбрала че правят и перманентен грим.

Общи условия

Активация на акаунт