Сънувате ли починали ваши близки?

  • 303 869
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 740
А на колко години е детенцето и възможно ли е да си съчини подобна история?

# 511
  • Мнения: 4 380
ще си копирам поста от "Споделете"и макар, че не става въпрос за сън мисля ,че има общо с темата:

Споделям че днес детето ми изчезна от погледа ми за около минута в супермаркета(знаех къде е ,но не я виждах).Когато излязохме ми каза че е говорила с една баба,облечена с "бабешки дрехи".Държала празна торба и се притеснявала че не можела да я напълни,защото нямала пари.Като я попитах как се казва бабата ми каза"Е как бе,Кера,не знаеш ли?"
През 1987 година почина баба ми Кера,която живееше на село.От тогава не съм срещала това име,от доста време дори не сме я споменавали.Сега като се замисля тази година стават 20г от смъртта и...обхвана ме параноята Embarassed


Цитирам поста си,понеже след случката се обадих на майка ми( която живее на 250 км от нас и с която не съм се чувала от 2 седмици),която е дъщеря на баба ми Кера и тя ми каза че са и откраднали дебитната карта  и докато я блокира са и източили парите... Shocked Shocked Shocked
И двете бяхме изумени!

Подозираш, че е било знак от бабата, че ще загубите пари? newsm78 Странно ми се струва послание да се предава чрез малко дете, което не я е виждало никога. Те децата са по-чувствителни от нас, раждат се цели поколения деца-индиго, но предадено по такъв начи и то на дете...доста невероятно newsm78

п.с. На картата кой и по какъв начин би могъл да знае пин кода?

# 512
  • Мнения: 595
Откраднали са и цялото портмоне,и пина е бил вътре ooooh!
дъщеря ми е на 3г и 10м.
ЗНАМ как да си гледам детето-това не е по темата.
Предпочитам случката да се коментира отколкото да се нищи.

# 513
  • Мнения: 1 942
Откраднали са и цялото портмоне,и пина е бил вътре ooooh!
дъщеря ми е на 3г и 10м.
ЗНАМ как да си гледам детето-това не е по темата.
Предпочитам случката да се коментира отколкото да се нищи.

Аз пък си мисля, че детенцето ти наистина е говорило с прабаба си, която иска да и купите нещо. Ей така от магазина за нея и ако е било в хранителен магазин, значи такива неща. Купете, ако искате раздайте, ако не искате просто си го хапнете "да и се намери на оня свят"  Hug
А относно факта, че сега е изгубена картата на майка ти, ами така са се наредили нещата случайно или не ТИ да трябва да купиш нещата.

# 514
  • Мнения: 4 380
Откраднали са и цялото портмоне,и пина е бил вътре ooooh!
дъщеря ми е на 3г и 10м.
ЗНАМ как да си гледам детето-това не е по темата.
Предпочитам случката да се коментира отколкото да се нищи.

Аз пък си мисля, че детенцето ти наистина е говорило с прабаба си, която иска да и купите нещо. Ей така от магазина за нея и ако е било в хранителен магазин, значи такива неща. Купете, ако искате раздайте, ако не искате просто си го хапнете "да и се намери на оня свят"  Hug
А относно факта, че сега е изгубена картата на майка ти, ами така са се наредили нещата случайно или не ТИ да трябва да купиш нещата.

Може и така да е. Историята знае и такива случаи. Някъде разказвах за случая със срещата с починалия прадядо посред бял ден на пейката в парка, който разказва подробно за заровеното завещание на къщата си.

Абе при всички случаи сте я спомнили баба Кера, купете и раздайте за нея. Rolling Eyes

# 515
  • Мнения: 6 039
с Малена имахме подобна случкан на тази, която описва amrianka
Малена така изведнъж започна да говори и да пита за прабаба си, която почина, когато Малена беше на 1г и оттогава пред нея изобщо не сме я споменавали. В това съм абсолютно сигурна. Има някакви моменти а усамотение, и след тях изръсва нещо, което ме втрещява.

# 516
  • Мнения: 2 013
с Малена имахме подобна случкан на тази, която описва amrianka
Малена така изведнъж започна да говори и да пита за прабаба си, която почина, когато Малена беше на 1г и оттогава пред нея изобщо не сме я споменавали. В това съм абсолютно сигурна. Има някакви моменти а усамотение, и след тях изръсва нещо, което ме втрещява.

Моите деца бяха на 2,9 г., когато почина прабаба им. По това време аз и децата бяхми при майка ми, където живееше и баба, тъй като съпругът ми беше в чужбина. Бяхме там, когато се случи. Дъщеря ми почти до последния момент в стаята... беше внезапна смърт... После, разбира се, ги заведох у съседите, тя не разбра какво точно става. Казахме им, че баба е станала звездичка... Те бяха изключително спокойни, докато всички наоколо плачеха и страдаха... Малко след това и ние заминахме в чужбина. Няколко месеца по-късно в апартамента на нашите, в стаята, в която почина баба, дъщеря ми седи и си говори нещо сама: "Говоря си с баба Еда...."

Има теория, че до 4-5 годишна възраст децата си спомнят предишни животи, бебешката си възраст, имат отворени рецептори ...

Не случайно след тази възраст забравят периода преди. Живеехме в едно жилище докато бяха на 2,7 г. някъде. До около 4-годишната си възраст си спомняха за това жилище, след това забравиха... Сега знаят, че сме живели другаде, само заради снимки. В момента са на 8 почти.

# 517
  • София
  • Мнения: 1 941
Е,да но няма как да си го измисли ,нали? newsm78
Не си го е измислила, освен може би името. Верятно го е чувала да го споменавате у вас (не ми се вярва бабата сама да се е представила).
това мисля и аз Peace

# 518
  • Мнения: 1 449
Тази нощ сънувах баща ми... той почина на трети, значи на 13 ден откакто го няма... Беше страшен сън, той беше болен и се мъчеше... което  не беше факт и истина...

13 ден, четвъртък срещу петък - сигурно има послание, но какво...

# 519
  • Мнения: 4 380
Тази нощ сънувах баща ми... той почина на трети, значи на 13 ден откакто го няма... Беше страшен сън, той беше болен и се мъчеше... което  не беше факт и истина...

13 ден, четвъртък срещу петък - сигурно има послание, но какво...

Дяволски ден е 13-ти. Sick Иди в църква, запали свещичка и се помоли за душата му!

# 520
  • Мнения: 822
Тази нощ сънувах баща ми... той почина на трети, значи на 13 ден откакто го няма... Беше страшен сън, той беше болен и се мъчеше... което  не беше факт и истина...

13 ден, четвъртък срещу петък - сигурно има послание, но какво...
Не се притеснявай! Аз често сънувам баба в подобни сънища, но това мисля, че е от мъката, която изпитваме! Не се връзвай на такива неща, като дяволски числа!
Скоро един свещеник беше обяснил в едно интервю, защо се палят свещи в храма - за да го осветяват  - това е истинската причина. Човек може да се спаси приживе, след това е късно. Ако нещо те тревожи, може да се помолиш на Бог да ти даде спокойствие и да те утеши с Неговата утеха! Това е моят съвет  Peace !

# 521
  • Мнения: 2 774
Сънувах баба си и дядо си бях бременна във 2 или 3 мес.Дядо ми държеше цветя,каза че ми ги носи за рожденния ден,но понеже аз не съм отишла при тях те дошли при мен.И ми ги подари.Много много се стреснах насън и се събудих.Не съм го тълкувала .

# 522
  • София
  • Мнения: 3 390
Сънувам от време на време починалия си баща. Отначало много се стрясках и леко се плашех, но сега приемам, че просто ме наблюдава и ми помага.

# 523
  • Мнения: 15 459
Ето една странна история от мен. Една вечер сънувах дядо ми, който беше починал преди 2 години. На сън той ми казваше, че сам бременна и трябва да спра да тренирам защото ще навредя на бебето /по онова време бях полудяла на тема фитнес/. На другият ден рещих да си направя тест, защото наистина ми закъсняваше, но уви беше  EFN. След случката продължих да си трениам, а цикъла ми все така не идваше. След 22 дни закъснение реших да направя втори тест. И той беше  EFN. Накрая отидох на лекар, за да видя какво става и се оказа, че съм бременна във втория месец. Когато ми го съобши лекаря бях направо  Shocked Shocked Shocked защото веднага се сетих за съня си и за думите на дядо ми.

# 524
  • София
  • Мнения: 1 941
Днес мама ми каза, че сънувала сестра си /починала преди няколко години/. Викала й - "Кога ще дойдеш да се видим?" А чичо ми, който е жив, в съня добавил - "Обаче ще спиш у нас." Какво ли значи?

Общи условия

Активация на акаунт