Благодаря на форумската общност, че ме научи как се маха дъвка от килим

  • 3 194
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 650
Та благодаря на форума, че ме светна как с лед може да почистиш дъвка от килим, днес ми се наложи доста да ползвам този метод. А за вас какво е най- полезното нещо, което сте научили тук?

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Всъщност, как се маха дъвка от килим? newsm78

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Всъщност, как се маха дъвка от килим? newsm78
И аз това искам да знам Praynig
И как да почистя разтопено желирано мече по арматурата на колата  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 085
.... А за вас какво е най- полезното нещо, което сте научили тук?
да изреждам ли? Laughing
Добре, че е форумската общност Praynig

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Форумската общност не яде благодарности. Нито ги пие.  Wink

Сега сериозно: Ако преди години някой ми кажеше да се обърна за информация към някой форум, щях да му се изсмея в очите. Сега обаче съм от тези, които смятат, че именно тези "общности" могат да са толкова полезни, а и бързи в отговорите си, че понякога е по-лесно да попиташ тук, отколкото да си правиш труда да се консултираш с приятели, да се бориш с телефони, отегчени служители и прочие и прочие. А и колкото повече глави мислят, толкова по-добре.

# 5
  • София
  • Мнения: 650
Всъщност, как се маха дъвка от килим? newsm78

натъркваш дъвката с лед и тя става чуплива и се маха лесно от килима

# 6
  • Мнения: 2 125
Всъщност, как се маха дъвка от килим? newsm78

натъркваш дъвката с лед и тя става чуплива и се маха лесно от килима

Между другото попаднах в един голям магазин на спрей, който премахва дъвки от всякакви повърхности. Замразител е. Използвам темата да похваля друг препарат, който махна огромната буква Н, която синът ми беше нарисувал върху белия стол с перманентен маркер. Ще го снимам и ще ви го покажа...магическо нещо се оказа.

# 7
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И аз мога да кажа,4е когато имам проблем или 4уденка,винаги се обръщам към форумът, който винаги ми е бил много полезен. Hug Последно ми даде идея какъв простор да си сложа на трасата,което ми беше много полезно Grinning

А това за дъвката ,не го знаех,но го запомних - предполагам рано или късно ще ми се наложи,жъпреки 4е килими нямам,ама знае ли 4овек Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
За всяко едно нещо, купено за новия ни апартамент, съм се допитвала до форума. Може би не с теми, но с търсачката...За всяко едно! Че кое е по-полезно от споделения опит? Мъж ми вече ме гледа с такова уважение и възхищение в погледа, като почна да обяснявам някакви строителни неща, които той за пръв път чува Laughing

# 9
И аз станах гол. фен на общноста.Благодарско за дъвката сигорнасъм,е ще ми потрябва.А относно последното което научих.......,че то за всичко което ремонтираме или правим във вкъщи се допитвах или разглеждах форума Peace

Общи условия

Активация на акаунт