Каква пералня за вграждане?

  • 5 205
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 741
Имам нужда от съветите ви.Предстои ни да си купим пералня,трябва да е за вграждане.Ориентирали сме се към Сandy или AЕG.Моя близка ми предложи пералня Fagor с почти 20% отстъпка.И сега настана чудене.Не става дума за парите,така и така вече сме ги приготвили,ама тая марка уреди нищо не ми говори наистина.А пък си мисля,че точно от това  не трябва да се пести,все пак не е нещо,което си купуваш често.Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 90
AEG  според мен е най добрата. Леля ми има  AEG  и е много доволна.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моят съвет е да отидеш в някой голям магазин за техника от рода на Техномаркет, Технополис... и да попиташ там по-подробно за функциите на различните марки и така да си направите сравнение, за да направите възможно най-добрия избор   bouquet

# 3
  • Мнения: 902
СъЩо да подссетя, питай по колко иzраzходва, колко вода колко ток.. има машини които гълтат ток zа една електроцентрала, та сравнете и се консултирайте и в тая област...моята пералня  е вградена също, и е "кучемарка" (тоест марката не е толкова иzвестна,..) ,купихме я на zор zаман след като старат пералня 4 пъти ми наводни кухнята, беше и доста иzгодна zа тука, 229 евро с доставката.Само че наистина пести ток и вода, има страхотни бърzи програмки и събира доста пране..
Ето я... марката се чете(ЕБД)

[img=http://img224.imageshack.us/img224/3940/dsc01097xx2.th.jpg]
Успех в покупоката при тебе и да се похвалиш с новата пералня...

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Само информативно да ти кажа, че и Евролукс отскоро внасят перални. Няма ги по магазините/поне ги нямаше ние като купувахме/,само по дизайнерските студия и в магазина на вносителя. Ние всъщност си купихме директно от вносителя и понеже взехме няколко неща, ни направиха доста голяма отстъпка. Ако искаш, можеш и тези да погледнеш. Аз съм много доволна засега Peace
За Фагорите знам единствено, че са много хубава техника, но нямат резервни части у нас. Ако, не дай Боже, нещо се скапе, трябва да се чака доста Sad

# 5
  • Мнения: 133
СъЩо да подссетя, питай по колко иzраzходва, колко вода колко ток.. има машини които гълтат ток zа една електроцентрала, та сравнете и се консултирайте и в тая област...моята пералня  е вградена също, и е "кучемарка" (тоест марката не е толкова иzвестна,..) ,купихме я на zор zаман след като старат пералня 4 пъти ми наводни кухнята, беше и доста иzгодна zа тука, 229 евро с доставката.Само че наистина пести ток и вода, има страхотни бърzи програмки и събира доста пране..
Ето я... марката се чете(ЕБД)

[img=http://img224.imageshack.us/img224/3940/dsc01097xx2.th.jpg]
Успех в покупоката при тебе и да се похвалиш с новата пералня...

Mam4e Bandit , ама това не е перална за вграждане. Според мен, на пералните за вграждане трябва да може да се поставя вратичка отпред - като на останалите шкафчета в кухнята, така, че от вън да не си личи, че зад вратичката се "крие" перална.

# 6
  • Мнения: 902
СъЩо да подссетя, питай по колко иzраzходва, колко вода колко ток.. има машини които гълтат ток zа една електроцентрала, та сравнете и се консултирайте и в тая област...моята пералня  е вградена също, и е "кучемарка" (тоест марката не е толкова иzвестна,..) ,купихме я на zор zаман след като старат пералня 4 пъти ми наводни кухнята, беше и доста иzгодна zа тука, 229 евро с доставката.Само че наистина пести ток и вода, има страхотни бърzи програмки и събира доста пране..
Ето я... марката се чете(ЕБД)

[img=http://img224.imageshack.us/img224/3940/dsc01097xx2.th.jpg]
Успех в покупоката при тебе и да се похвалиш с новата пералня...
Mam4e Bandit , ама това не е перална за вграждане. Според мен, на пералните за вграждане трябва да може да се поставя вратичка отпред - като на останалите шкафчета в кухнята, така, че от вън да не си личи, че зад вратичката се "крие" перална.

ах, такава ли?аz пък си мислех че иска жената просто да й е "вградена" в плота   Laughing както и да е, иzискванията към една пералня машина са си все същите.. да е икономична,да има хубави програмки, да иzглежда добре даже.. ма лошото е 4е пове4ето такива са и скъпи...



# 7
  • Мнения: 84
Здравейте,
ние взехме Аристон за вграждане със сушилня
http://www.zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&a … p;product_id=1232
просто не ми се даваха още 400 лева за АЕГ., иначе всичко друго ми е АЕГ - плота, фурната, съдомиялната, ама реших да спестя някой лев за щори. Като я монтираха видях,че вътре имаше вода пощурях. #Crazy Помислихме,че са ни пробутали пералня втора употреба за почти 1000 лева. На другия ден обиколихме куп магазини да питаме така ли трявба да бъде, стана ясно,че ги тествали фабрично и било нормално да имало вода в барабана.
Още не сме я пробвали дали пере добре, надявам се да не ни разочарова, най-много да я сменим след известно време.

Общи условия

Активация на акаунт