Декупаж (салфетна техника)- 4

  • 45 399
  • 354
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 188
благодаря ви момичета за комплиментите Hug

добих смелост да я разкрася още малко тази кутия, пък после може и да я изхвърля
http://images18.snimka.bg/003414523-big.jpg

мисля утре да си купя нещо стъклено и да пробвам дали ще се справя
само от към салфетки го закъсвам  newsm78

# 2
  • Мнения: X
Да, сега изглежда още по-добре.
Моят съвет обаче е да не бързаш със стъклото, защото при него има малко особенности.Всъщност, ако си изчела трите предишни теми, там някъде имаше обяснения за това как се работи върху стъкло.
За салфетки можеш да провериш в магазини от типа на тия за художници ,или  в домашни потреби, или от рода на Била, Пикадили и т.н.

Виждам ,че си от София -провери в Слънчоглед. Peace

# 3
  • Мнения: 972
Una кутията е станала страхотна. Въобще не личи, че е първи опит.
Аз съм на финала с бурканчетата и шишето - минах ги по веднъж с лак.  Mr. Green
бурканче - 1
бурканче - 2
бурканче - отгоре
шише - 1 шише - 2

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 17:20 от wel

# 4
  • BG
  • Мнения: 793
Irinii, покажи лампите, които си правила? Аз вчера направих един опит с лампа, но ако Уна е с две леви ръце, то аз значи съм мацала с краката  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 065
Una, браво за опита и карай смело.

# 6
  • Мнения: 1 726
Una , Wel Голямо БРАВО и от мен smile3501
Лимонка ,каква е основата на цветятя, може ли първо да се боядиса с бяла боя да не стоят такива "найлонови"

# 7
  • Мнения: X
Wel ,този  път изби рибата! Бахти готините бурканчета и шишета! CrazyНаправо очите ми останаха! Crazy
Аз напоследък само ви чета и се възхищавам.Имам четири чаши и днес си купих една стъклена бутилка, обаче никакъв мерак нямам да правя нещо.Днес щях да се напъвам, ама ми дойде една приятелка на гости и цял ден стоя у нас, а като си тръгна, вече трябваше да си взимам детето от градината и ред не ми остана за декупаж и други подобни. Rolling Eyes
Лимонка, хайде бе, обясни по-подробно за тия цветя... Praynig

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 18:07 от Анонимен

# 8
  • Мнения: 1 065
A, Wel, тези неща ги нямаше преди малко. На мен ми харесаха повече шишетата. Глупости, всичко ти е разкошно.

# 9
  • Мнения: 11 307
Много сте бързи. Laughing

# 10
  • Мнения: 4 392
Вълшебници сте!! Heart Eyes
  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
# 12
  • Мнения: X
Irinii, покажи лампите, които си правила? Аз вчера направих един опит с лампа, но ако Уна е с две леви ръце, то аз значи съм мацала с краката  Rolling Eyes

Rozaly
, тук   можеш да видиш моя скромен опит с лампите.И тук .

# 13
  • Мнения: 1 401
  лимонка,  невероятни цветя  bouquet Върху какво си ги лепила?
wel, много красиви шишета и бурканчета!!! Това декупажна хартия ли е? newsm78

# 14
  • Мнения: 440
Лимонке още ще се молим ли ,яяя бързо казвай технологийката на цветчетата Naughty,ама много ма загриза любопитството newsm78 newsm78.Уна хич не личи че ти е първи опит,много си е хубава даже и да не я изхвърляш еей-то ти  е първа рожба.Давай смело напред Peace.Вел очите ми останаха в твоите бурканчета Moneyмного са свежи

Общи условия

Активация на акаунт