Цени за саниране на апартамент?

  • 8 337
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
Предстои ни саниране,но фирмата която санира целия калкан на блока обяви цена от 38 до 41лв на кв.метър/всичко-материали+работа/Това добра цена ли е според вас? Ще санират с стериопор Embarassed 5см.дебелина -това как ви звучи?
Ако някой е санирал скоро и е доволен от работата и цената на услугата моля да ми пише
 Hug

# 1
  • Мнения: 223
35 лв на квадратен метър работа+материали,но беше преди 2г.и бяха познати на свекър ми,но знам че там някъде вървят цените

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
при нас също беше 35 лв. и сме доволни от фирмата, ако искаш мога да дам координати.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 644
А според вас кое е по добро- стиропор или фибран?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 69
За ьншна топлоизолация е по-добре да се сложи EPS-фасаден стиропор.Сьпругьт ми има фирма,която се занимава с тази род дейност от 4г.Цените при него са от 30-42лв.в зависимост от квадратурата.Работи сьс сертифицирани материали на Теразид,Бонд 2001,Евромикс и др.Прави безплатен,неангажиращ за клиента оглед на обекта,изготвя оферта,подписва договор и дава гаранция за извьршената услуга.Работи по кредитите за енергийна ефективност и с няколко лизингови компании-това е улеснение за клиенти,които нямат вьзможност да платят накуп.
Ако имаш интерес ми пиши ще ти изпратя координати.

# 5
  • Мнения: 6 029
правихме миналата седмица. 39 лв. на квадрат. УЖ. със стериопор и минерална мазилка. 20 квадрата. накрая 900 лв....  Wink но я направиха за един ден и се водят професионалисти, сега ще правят изолация на мин. на икономиката. дадоха ми гаранция 5 години.
казаха ми, че фибрана се слага в основи, не на външна изолация!

# 6
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Това са си стандартните цени.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Преди 2 години ни излезе 36 лв. на кв.м.
Така че тези цени, които пишеш ми се струват нормални, като се има в предвид инфлацията за две години  Peace

# 8
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Правихме през април, излезе ни по 35 лв. на квадрат. Сложихме стиропор 50 мм.

Общи условия

Активация на акаунт