помощ, боядисах си прането

  • 5 441
  • 14
  •   1
Отговори
вчера след като пуснах пералнята и реших да си простра прането с най-голям ужас видях, че някаква тениска е пуснала и е боядисала цялото пране, спасявайте положението, чувала съм за обезцветяващи препарати и ако някоя от вас е ползвала ще се радвам да споделите опита си естествено и марката

# 1
  • София
  • Мнения: 118
Тъкмо два пъти съм спретвала този номер и окепазих страхотни блузки  Sad. Това, което пробвах аз е вениш, но на прах, че е по-силен от течния. За някои дрехи помогна, за други със силни петна не.

# 2
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Пускаш веднага нова перелня на по висок градус.

# 3
  • Мнения: 29
И аз имах такъв случай.Знаеш ли какво направих!
Смесих вениш + меглио в хладка вода и ги оставих да киснат 12/24 часа.После всички дрехи ги пуснах в пералнята на нормална температура и светнаха, станаха като нови.Пробвай.

# 4
  • Мнения: 3 479
Има един препарат на Д-р Бекман, който е за обезцветяване на боядисано пране. Купих си го от Пикадили. Още не съм го пробвала, но предполагам, че ще е ефикасен както другите препарати на тази фирма, от които съм доволна. Става и за ръчно, и за машинно пране.
Пробвай с тего, тъкмо ще ми кажеш дали става Wink

# 5
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Има един препарат на Д-р Бекман, който е за обезцветяване на боядисано пране. Купих си го от Пикадили. Още не съм го пробвала, но предполагам, че ще е ефикасен както другите препарати на тази фирма, от които съм доволна. Става и за ръчно, и за машинно пране.
Пробвай с тего, тъкмо ще ми кажеш дали става Wink
Аз съм го пробвала- върши работа... Peace

# 6
  • Мнения: 872
И съм го правила този номер с оцветено пране.Купувала съм  си цветоулавящи кърпички от "Метро".

# 7
  • София
  • Мнения: 592
И съм го правила този номер с оцветено пране.Купувала съм  си цветоулавящи кърпички от "Метро".
Какви се тези кърпички  Rolling Eyes и как се ползват

# 8
  • Мнения: 872
Цветоулавящите кърпички приличат на лакмусова хартия, слагат се с прането в пералнята. Може да си сложиш няколко ако искаш. Като извадиш прането кърпичките са попили цвета ,който е пуснат от дрехите.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 276
цветоулавящи кърпички съм купувала немски и италиански. немските 20 бр. са около 7 лева, италианските 10 бр. са около 3 и нещо! и на двете фирми са добри и качествени (сега не се сещам за имената на фирмите  ooooh!Peace

# 10
  • Мнения: 1 655
и аз ползвам цветоулавящи кърпи и съм много доволна,мисля италиански бяха

# 11
  • Мнения: 1 817
Ами има една френска белина, но не помня как се казва...Та тя маха петна и от цветно пране без да остава следи!

# 12
  • Сопот
  • Мнения: 165
Ами има една френска белина, но не помня как се казва...Та тя маха петна и от цветно пране без да остава следи!
OMINO BIANCO-мисля че за това става въпрос.Използвам го и за петна както вениш.Но е по-добро

# 13
  • в Низината
  • Мнения: 705
Досега не бях чувала за тези цветоулавящи кърпички. Embarassed

А сега и аз да ви попитам - дали този препарат на д-р. Бекман може да почисти петна от линонена киселина върху бял панталон с бродерии?

# 14
  • Мнения: 2 591
и аз преди време пуснах такава темичка - съсипах си прането - потърси я ако искаш! на мен нищо не ми помогна  #Cussing out вениш, мениш - чаршафите ми са розови и това си е #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт