Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 16

  • 14 349
  • 282
  •   1
Отговори
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609




ALBERTA

Kalida – Edmonton
HOLY – Calgary
mamamia – Calgary
Titina – Calgary
Бетко – Calgary


BRITISH COLUMBIA

dani – Vancouver
denzul – Vancouver
mamamasha – Vancouver
merellin - Vancouver
Г-жа Броненосец – Vancouver


MANITOBA

Kikito – Winnipeg


QUEBEC

biberon – Montreal
canadianmom – Montreal
cho4o – Montreal
dimple – Montreal
Eli= = = – Montreal
Фейчето – Montreal
heureuse – Montreal
kristie – Montreal
Menta - Montreal
Mimcheto – Montreal
mama n – Montreal
mama Desislava – Montreal
Mama Veni - Montreal
МИНЕрВАта – Montreal
Мегито – около Montreal
nelson – Montreal
p4eli4ka – Montreal
petitepeste – Montreal
rradost -  Montreal
Rosemontia – Montreal
rosist – Montreal
shemet neveroiaten – Montreal
Сиси Боата – Montreal
thesara – Montreal
Тути Фрути – Montreal
Yoni bonboni – Montreal
dalаla – Quebec


ONTARIO

Rayan’s mom – Brampton
nevenska – Markham
croco1 – Mississauga
dany_ip – Mississauga
desie111 – Mississauga
Dot – Mississauga
Gery. R. – Mississauga
kivito – Mississauga
kokonka - Mississauga
Sneji – Mississauga
SweetyP – Mississauga
Гаргамелчо – Newmarket
Emi w Ottawa – Ottawa
Poupon – Ottawa
Yanadark – Ottawa
Chrisimommy – Toronto
doreto – Toronto
Dunn – Toronto
Eli_c – Toronto
Kаролина – Toronto
nadi_n – Toronto
Peppy - Торонто
Pisanka – Toronto
rayaivanova – Toronto
sanja_2 – Toronto
silvia_alexis – Toronto
Sofi – Toronto
sylvi – Toronto
sunnyflower – Toronto
vanesamom – Toronto
Век, де – Toronto
niara – Waterloo
Кафява мечка - едно село в Онтарио


Очакваме ви в Канада:
a_tita, Diviana, ДИдка БГ БанДИТКа, lili, Millena, mimi2004, msbilt, grisha_81, Вери, Gata loca 


Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 13
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 14
Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 15

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 00:12 от shemet_neveroiaten

# 1
  • Мнения: 417
Супер, shemet_neveroiaten!
Аз се записвам  Hug

# 2
  • Мнения: 68
Здравейте дами,

И аз да се запиша вече в новата тема:)))

Весел уикенд на всички!

P.С. Отдавна ви чета, ама все чакам новата тема.


# 3
  • Мнения: 2 959
Шеметке невероятна, благодаря за новата темичка! И какво като е като предишната, Каролинка няма да се сърди, а пък ние сме Ти благодарни за труда. Как е Марти, започна ли да спи по повече през нощта или още чакате пробиването на проблемното зъбче?
Дензълче, как е Победителчето, оправили ли се стом. проблем?
...Отдавна ви чета, ама все чакам новата тема...
Коконка, най- накрая да си избереш нова тема в която да се включиш. В Мисисага има доста Момичета които пишат тук, ако не се познавате вече?! Лека и безпроблемна бременост Ти желая!

Приятни почивни дни!

# 4
  • Мнения: 2 093
и аз да се запиша тук. единствено трябва да си сменим заглавието на темата. я немкините какви са поетични с тяхните теми.
Калида и пчеличка благодаря за отговорите. започвам да се ориенитирам в морето от бюрокрация. Калида, надявам се майка ми да не стига до Румьния. Доколкото разбирам родителите не ги викат на интервю и е доста по лесно. Само трябва да сьберем всички документи които искат.

Гаргамелчо това което пишеш за Бг не ме учудва ами ми звучи сьвсем нормално. Ние сме си родители децата тук и малко или много сме свикнали с тукашните традиции. Не че и тук е идеално, доколкото разбирам децата в училище ги учат да се обаждат на един телефон, ако родителите ги биели.Бях чула за история, кьдето 10 год. момченце се обажда на тел., защото родителите нещо го плеснали. Прибрали детето и на родителите им отнело 1 месец да и го преберат и са имали доста разправии.

# 5
  • Мнения: 2 959
...надявам се майка ми да не стига до Румьния...
Крисимам, разбира се че няма да  стигне до Румъния, мисълта ми беше че документите там ги обработват и процесват. Ние изпратихме нашите док- ти директно на Румънското посолство, а майка ми си попълни само декларацията и подаде нейните док- ти в София. Успех с док- тите.

# 6
  • Мнения: 210
Моми4ета моля ви за помощ, в момента попалвам апликацията/тази от Кан. посолство която е 3-те стр./
не ми е ясно освен имената на майка ми която ще каним тука,трябва ли да се попалват и мойте имена и номер на паспорта?
Още един вапрос който ме затрудни е   Immigration status of applicant/s/ in countri where applying?
изброени са цитизеншип,перманент резидант,темпорари резидант,работна и студентска   какво да отбележа или трябва ли изобщо да отбелязвам нещо-сащо така пише 'валидна до'/ valid until-какво трябва да пиша?
Благодаря ви,моля за бьрзи отговори

# 7
  • Мнения: 2 959
...момента попалвам апликацията/тази от Кан. посолство която е 3-те стр./...
Кивито, а защо Ти попълваш таз апликация, а не Майка Ти? Според мен се попълват данните на човека който ще кандидатства за виза, т.е. родителя Ти/ ние не сме попълвали нищо от тук а само изпратихме набора от док- ти в Румъния, а майка Ми си е попълвала там таз декларация/. А за статуса, пак по същата логика мисля че Майката трябва да попълни "ситизен", а валиден до е за другите статуси. Успех!

# 8
  • Мнения: 210
Калида,аз попалвам апликацията от името на майка ми.Ще и пратя целият набор от документи готови/попьлнени/
Т.к. тя не живее в София вместо да ходи до там ще прати документите по куриер.

# 9
  • Мнения: 224
Кивито, и аз попалвам документи-за баща ми (Калида, попълвам ги от негово име, защото човека не знае грам англииски).Кивито , за 2 вапрос на 1 стр. ли питаш за твоето име? ако е така попълваш твоето име, ако имаш братя сестри, съпруг(на маика ти), всичко каквото питат и наи долу отбелязваш че няма да пътуваш с нея.Полълваш всичко каквото питат, данните от паспорта също.До колкото разбирам втория ти въпрос е #8 на 2 стр.Там отбелязва6 само последното празно квадратче.
Дано да съм била достатъчно ясна, ако ли не звънни един телефон, но не в събота, че сме решили да ходим до Wasaga beach.

# 10
  • Мнения: 210
Дот благодаря ти Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 417
Добро утро, мили дами!

Виждам всички сте на вълна "Гости от далеч" Simple Smile
Процедурата е лесна, стига документите са в пълен набор. И аз направих така - попълних всичко от името на майка и и изпратих нейните + моите документи.  Тя само плаща таксата, добавя бележката, както и служебната , че работи Тя отиде и само ги подаде в Консултвото. От там 2 седмици и тя беше с виза в паспорта.
На въпросната Апликация аз непопълвах моите данни и това, че няма да пътувам с нея. Моте данни попълвах на документа със Семейната композиция, както на поканата и къде тя ще отседне.
Успех на васички!

Калида, да помина този проблем и явно бе от формулата. Преминах си отново на Енфамил и акото му е нормално. Но милия го мъчат колики. Буди се с рев и го виждам, че го боли, но какво да направя  Rolling Eyes Един ден е на кеф, друг ден ми е тройно критичен..... незнам кога какъв ще е. Предстоят му ваксини и ако се чуе рев в Албърта да знаеш откъде е  Mr. Green

В този ред на мисли имам въпрос към майките, които са се прибирали в Бг. Тук небият ваксина против туберколоза (БЦЖ), с теорията че подовно заболяване няма или не е силно изразено тук. Но в Бг е съвсем различен случая. Дори подочух, че заболелите се увеличават. Вие биете ли доброволна ваксина срещу туберколоза преди да заминете? Предполагаз за седмица-две не е проблем, но за по-продължителни престои.....

Изглежда днес ще има слънце  и на нашата улица ..... в съвсем буквалниа смисъл ... Лек ден и много весел@    Hug

# 12
  • Мнения: 224
Киви, като се замисля маи Дензъл е права да не се попълва твоито име на 2 въпрос.Аз защото като попълвах на маика формулярите и ги писах и тя полу4и виза, също като проверих в упътването пише че трябва да се попълне това инфо ..

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 03:32 от Dot

# 13
  • Мнения: 319
Аз не знам кои са поред въпросите, нямам формуляра пред себе си, но на молбата за виза аз попълвах и моите имена, номер на паспорт (валидността е за Бг паспорта), а за статус за мен писах PR за Канада. Също отметнах, че няма да пътувам с поканения. Надявам се да сте разбрали това, което обясних току що, че ударих една късно-следобедна дрямка, и сега трябва малко да се събудя, преди да изкъпем съкровището и да го храня и приспивам (отново Tired)

# 14
  • Мнения: 210
Дот,кьде е това упьтване за да го про4ета/на самият формуляр ли?/
Да ви питам сега и за вапрос #6 Трябва ли да пиша адреса на майка ми или не/тя няма имеил /?
Забравих нещо да добавя  Трябва ли да преснимамаме последните 2 4ека на мьжа ми или е достать4на само Т-формата.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 05:41 от kivito

Общи условия

Активация на акаунт