Фирма за дограма - София

  • 4 299
  • 5
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Момичета в сезона на ремонтите и аз като всички давай да ремонтирам Twisted Evil
имам нуждават от съвет - препоръчайте ми фирма за ПВЦ дограма в София, но да извършват и довършителни работи ( обръщане, замазване или там както се казва), от която вие лично сте останали доволни. В нета попаднах саамо на Ворошилов Thinking, ако имате някакви впечатления, помагайте Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 750
Сменихме дограмата тази година април месец, фирма Алис Терм.
Останах доволна, коректни, в срок, предлагат и майстори за довършителни работи, но тях не съм ползвала. Имат сайт и мисля два офиса - единият е в Люлин.
Успех.

# 2
  • Мнения: 10 563
www.voroshilov.com - Слагаха ни дограма, много съм доволна, предлагат всякакви довършителни работи.

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз ги гледах тях, ама исках да чуя мнение от някои, който им е бил клиент, за да знам, благодаря

# 4
zdr!
nie si smenihme dogramata prez esenta ot firma voroshilov-bez nikakvi oplakvania.dobre si svar6iha rabotata horata!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Обичам такива отговори, от форумци с 2-3 мнения, които са много доволни от точно тази фирма! Hug

Аз пък ще ти кажа, че впечатления от Ворошилов нямам, но имам добри впечатления от Юнионпласт. Миналата година ми направиха дограмата -  коректно, в срок, с довършителната работа.
Мога да ти кажа и за Ролпласт - да не се хващаш с тях.  Naughty Naughty Naughty   Моите родители от една година вече ходят по мъките, за да им оправят 2 от 3 - те прозореца, които им поставиха. Страшно некоректни са, нямат довършителни работи, от офисите до майсторите няма никаква връзка .... Кой какво поръчва и на кого - не се знае. В Ролпласт има такава анархия, че ....  Sick #Cussing out
Думи нямам направо, за да изкажа възмущението си за тях! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт